dr n. med.

Andrzej Palacz

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Edukacja W 1990 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 1997 roku uzyskał specjalizację II-go stopnia z okulistyki, a w 2000 roku obronił dyplom… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: badanie okulistyczne

  Lekarz z pasją, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor wykonał niezbędne badania oraz tłumaczył wszystko co robi.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: badanie okulistyczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Uzyskałam niezwykle cenne informacje na temat stanu zdrowia moich oczu, a także wiele wskazówek co do dalszego postępowania. Polecam wizytę u Pana Andrzeja Palacza. Przy wszystkim miła i kompetentna obsługa.
  Elżbieta Kanicka

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum MedyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

  Zostałam poddana kompleksowemu badaniu na profesjonalnym sprzęcie, dzięki czemu wiem, że z moim wzrokiem nie jest najgorzej. Zapisane lekarstwa przyniosły mi natychmiastową ulgę.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: badanie okulistyczne dzieci

  lekarz jest konkretny, badanie odbylo sie bez strachu i bez pospiechu - ma dobre podejscie do dzieci,

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: badanie okulistyczne dzieci

  Bardzo uprzejmy lekarz. Ma cierpliwość do dziecka. Pozwolił bawić się modelem oka, co w pewnym stopniu zajęło moje dziecko. Rzeczowy, postawił diagnozę i omówił sposób leczenia. Nie zalecił antybiotykoterapii w pierwszej kolejności, ale wypisał receptę w razie, gdyby nie udało sie wyleczyć dziecka łagodniejszym preparatem. Polecam .

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: konsultacja okulistyczna

  pelny profesjalizm zangazowanie wspaniale podejście do pacjenta punktualność i zangazowanie wszystko na najwyższym poziomie

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet okulistyczny

  Jestem po wizycie u Pana Doktora Andrzeja Palacza i jestem bardzo zadowolony. Wizyta odbyła się punktualnie. Dr Palacz to profesionalista; jest konkretny, rzeczowy i cierpliwy. Informuje o diagnozie bardzo obszernie i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania. Gabinet Pana Doktora wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora podczas, której miałem poczucie, że lekarzowi naprawdę zależy na dokładnym zdiagnozowaniu mojego problemu. Na pewno będę polecał Doktora jako świetnego okulistę. Pozdrawiam Sylwester G.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: badanie okulistyczne

  Jak najbardziej polecem! Kompetenty lekarz, ktory tłumaczy każde badanie i w razie potrzeby kieruje na dalsza diagnostykę.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  jestem bardzo zadowolona z wizyty, lekarz szczegółowo wyjaśnił mi każde badanie oraz ocenił mój stan ,jest kontaktowy, miły bez jakiegoś nadmiernego nadskakiwania, wszystko odbyło się punktualnie i bardzo sprawnie.Czułam ,że jestem w dobrych rękach, wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości i odpowiedział na pytania. Polecam. Jedyny mankament to duża kasa ,ale badania były też duże i kompleksowe.Hanna Karaśkiewicz

 • J
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: badanie okulistyczne

  Wizyta odbyła się na czas. Gabinet wyposażony w USG, ktore zostało przeprowadzone szybko i dokładnie. Mały minus za to, że trzeba dopytywać - pan doktor niezbyt tłumaczy schorzenia sam z siebie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Edukacja
  W 1990 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 1997 roku uzyskał specjalizację II-go stopnia z okulistyki, a w 2000 roku obronił dyplom Doktora Nauk Medycznych na temat: „Znaczenie oceny funkcji siatkówki i nerwu wzrokowego w diagnostyce jaskry przy pomocy komputerowej perymetrii statycznej i wybranych badań elektrofizjologicznych”. Jego praca doktorska zdobyła II nagrodę Polskiego Towarzystwa Okulistycznego w konkursie prac z lat 1998-2001. W latach 1991-2002 był zatrudniony w I Klinice Okulistycznej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Jako syn znanego okulisty, profesora Olgierda Palacza, przeszedł zarówno formalne, jak i nieformalne przygotowanie do pracy w zawodzie. Obecnie, po prawie 20 latach praktyki, posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby leczyć szeroki zakres również trudnych i skomplikowanych przypadków.
  Praktyka
  Od 2001 związany z Domem Lekarskim, gdzie wykonuje zabiegi usunięcia zaćmy techniką fakoemulsyfikacji (około 1000 zabiegów w ciągu roku). Od 2008 roku przeprowadza również zabiegi laserowej korekcji wad wzroku.
  Przynależność do towarzystw
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.