dr n. med.

Andrzej Palacz

Okulista

2 opinie +dodaj

Umów wizytę
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Edukacja W 1990 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 1997 roku uzyskał specjalizację II-go stopnia z okulistyki, a w 2000 roku obronił dyplom… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: badanie okulistyczne

  Wizyta odbyła się na czas. Gabinet wyposażony w USG, ktore zostało przeprowadzone szybko i dokładnie. Mały minus za to, że trzeba dopytywać - pan doktor niezbyt tłumaczy schorzenia sam z siebie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet okulistycznyUsługa: badanie okulistyczne

  To była moja pierwsza wizyta ale z całą pewnością nie ostatnia. Polecam doktora Palacza za fachowe,rzetelne i wnikliwe podejście do pacjenta. Małgorzata

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Edukacja
  W 1990 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 1997 roku uzyskał specjalizację II-go stopnia z okulistyki, a w 2000 roku obronił dyplom Doktora Nauk Medycznych na temat: „Znaczenie oceny funkcji siatkówki i nerwu wzrokowego w diagnostyce jaskry przy pomocy komputerowej perymetrii statycznej i wybranych badań elektrofizjologicznych”. Jego praca doktorska zdobyła II nagrodę Polskiego Towarzystwa Okulistycznego w konkursie prac z lat 1998-2001. W latach 1991-2002 był zatrudniony w I Klinice Okulistycznej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Jako syn znanego okulisty, profesora Olgierda Palacza, przeszedł zarówno formalne, jak i nieformalne przygotowanie do pracy w zawodzie. Obecnie, po prawie 20 latach praktyki, posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby leczyć szeroki zakres również trudnych i skomplikowanych przypadków.
  Praktyka
  Od 2001 związany z Domem Lekarskim, gdzie wykonuje zabiegi usunięcia zaćmy techniką fakoemulsyfikacji (około 1000 zabiegów w ciągu roku). Od 2008 roku przeprowadza również zabiegi laserowej korekcji wad wzroku.
  Przynależność do towarzystw
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.