Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Ul. Kościuszki 61 lok. 2, Stare Miasto , Wrocław
Gabinet lekarski

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja kardiologiczna


Wołowska 20, Wrocław

od 163 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Drugi tak dobry lekarz w moim życiu. Brakuje mi słów, aby opisać jak dobrze i z wielką empatią zostałam potraktowana. Człowiek z ogromną wiedzą i pasją. Dziękuję.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu niedopuszczenie do zabiegu rewizyjnego istniejącej protezy stawu biodrowego ze względów kardiologicznych

Zdecydowanie polecam wizytę u niezwykle życzliwego, sympatycznego i empatycznego Profesora, pochylającego się nad chorym i jego problemem zdrowotnym. Potrafi dokładnie, w przystępnych słowach wytłumaczyć jakie są aktualne możliwości kardiologii w zakresie przypadku chorobowego, który spowodował szukanie pomocy… Osobiście zostałem niedopuszczony do pilnego zabiegu rewizyjnego endoprotezy, właśnie z powodów kardiologicznych. To Pan prof. Andrzej MYSIAK wyciągnął do mnie rękę i sprawił, poprzez swoje działania, że do operacji mogę już być dopuszczony, ale proponuje mi dokończenie leczenia kardiologicznego, tym bardziej, że jestem w bardzo dobrych rękach i nie powinienem tracić tej szansy na pełne wyleczenie, zarówno serca, jak i później chorej nogi. Jestem niezwykle wdzięczny Panu profesorowi, życzę mu dużo zdrowia, a potencjalnych pacjentów zapewniam, że pomoc znajdą nawet w beznadziejnym przypadku, jaki był moim udziałem. Dla mnie stał się cud! Dziękuję, Panie Profesorze…


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Pan Profesor to osoba niezwykle życzliwa i pomocna. Dokładnie tłumaczy pacjentowi wszystkie informacje o stanie zdrowia, a także proponuje trafne rozwiązania. Ogromna wiedza, empatia i profesjonalizm - brakuje mi słów, aby wyrazić całą moją wdzięczność. Dziękuję za wszystko - cieszę się, że miałam możliwość trafić pod opiekę Pana Profesora i dzięki temu poprawić swój stan zdrowia.
Lekarz, którego naprawdę warto polecać swoim najbliższym - pomoc i skuteczność gwarantowana :)


K

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Byłam u dr Mysiaka w klinice na Wołowskiej. Bardzo fachowy, profesjonalny, a do tego robiący bardzo dobre wrażenie jako człowiek, życzliwy i niezwykle sympatyczny, a to jest równie ważne. Abym zrozumiała co się dzieje z moim sercem Pan doktor obrazowo mi wszystko wytłumaczył i narysował na kartce!! Można było odczuć dużą wiedzę i doświadczenie Pana doktora. Diagnoza okazała się jak najbardziej trafna. Szczerze polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

Polski