Adres

ul. Wileńska 44, Gdańsk
Swissmed Centrum Zdrowia (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
58 770.....

Konsultacja diagnostyczna • 150 zł

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza

Zwykła wizyta

Leśna 1A, Nowa Wieś Rzeczna,
MEDPHARMA ZOZ S.A. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Mikołaja Reja 12, Sztum
Szpitale Polskie S.A. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w badaniach i zabiegach endoskopowych z zakresu gastroenterologii i proktologii. Posiadam również bogate doświadczenie w mało inwazyj...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja diagnostyczna

150 zł


ul. Wileńska 44, Gdańsk

150 zł

Swissmed Centrum Zdrowia


Zwykła wizyta


Os. Kopernika 21, Starogard Gdański

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Polmed Oddział Starogard Gdański

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia Badanie

Bardzo polecam pana doktora. Profesjonalny, rzeczowy, i do tego bardzo miły. Bałam się badania, okazało się że zupełnie niepotrzebnie. Po badaniu doktor wytłumaczył zrozumiale wynik i polecił dalsze działanie. Z czystym sumieniem bardzo polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia

Szczerze polecam Pana doktora. Bardzo mily z empatią ,dokładnie wytłumaczy i uspokoi . W trakcie wizyty poswięca czas pacjętowi ,wysłucha a nawet doradzi w innym problemie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia konsultacja diagnostyczna

Wizyta przebiegła sprawnie.Lekarz specjalista ,w tej chwili zostały przepisane leki i skierowanie na badania.Kolejna wizyta za 4 tygodnie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia kolonoskopia

Dr Andrzej Drężek jest naprawdę godny polecenia! Prawdziwy fachowiec, lekarz z empatią - wyjaśni, doradzi. W trakcie zabiegu szybko potrafi podjąć najlepsze decyzje, a wszystko dla dobra pacjenta. Szczerze polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Dobre podejście do pacjenta. Nie sugerować się pierwszym wrażeniem. Dokładnie analizuje sytuację i dobiera środki. Stara się pom kolei zastosować badania i metody rozwiązania problemu. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały, oddany pacjentowi lekarz. Szczerze mówiąc, nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta, z taką życzliwością, zainteresowaniem. Każda wizyta u doktora jest rzetelna, wywiad przeprowadzony z pacjentem, dbałość o komfort, samopoczucie i intymność pacjenta. Po operacji (doktor jest świetnym chirurgiem, to nie pierwszy zabieg jaki u mnie wykonywał) lekarz zajął się mną idealnie. Ciągłe wizyty kontrolne, telefony z zapytaniami jak się czuję, czy wszystko w porządku. Gdy wystąpiły u mnie pewne dodatkowe dolegliwości lekarz nie zawahał się przyjechać późnym wieczorem w sobotę do szpitala, aby mnie zbadać, prosił o przyjazd również w niedzielę aby wykonać dodatkowy zabieg (podkreślam, że bezpłatnie, wszystko w ramach przeprowadzonej wcześniej operacji), po czym miałam kilka wizyt kontrolnych. Z gabinetu za każdym razem wychodziłam z bagażem dodatkowej wiedzy jak dbać o swoje zdrowie, Pan Doktor po prostu zna się na swojej specjalizacji, nie traktuje człowieka wybiórczo, nie patrzy tylko na jedną dolegliwość, mam wrażenie, że człowiek-pacjent to dla niego całość, och jaka szkoda, że inni lekarze o tym zapominają. Doktor Drążek zawsze chętnie odpowiada na zadawane pytania, zawsze trafia z przepisanymi lekami. Natomiast nie przepisuje leków na wyrost, wie, że wiele leków często przepisywanych na dane dolegliwości może szkodzić, dobiera je precyzyjnie. To co również świadczy o wiedzy, kompetencji to fakt, że Pan doktor nie poprzestał x lat temu na tym, że skończył medycynę (dosyć częste zjawisko w polskich szpitalach i przychodniach), dokształca się cały czas, wyjeżdża za granicę w celu zgłębiania wiedzy na temat nowych technik leczenia i pragnie wcielać je u nas w Polsce. Ja jestem zachwycona podejściem do pacjenta, traktowaniem mnie z należytym szacunkiem, indywidualnie, nie jak "kolejnego chorego", chęcią pomocy i wyleczenia, to wszystko pokazuje jak ten lekarz jest oddany medycynie i pacjentowi, dla niego istotne jest wyleczenie, przywrócenie komfortu życia. Dziękuję za wszystko z całego serca.


O
Użytkownik zweryfikowany

Od kilku lat męczę się z nawracającymi bólami żołądka wraz z zaburzeniem pracy przełyku.
Wybrałam się na wizytę prywatną do doktora, gdyż miałam już dość leczenia się u lekarza rodzinnego, który nic nie zrobił w tym kierunku by mi pomóc. Za każdym razem słyszałam ze to albo refluks albo zespół jelita drażliwego i nie otrzymałam nawet skierowania na USG jamy brzusznej (oszczędności w NFZ).
Dopiero wizyta u pana Drążka pokazała mi światełko w tunelu.. Jestem w końcu na dobrej drodze do poznania przyczyny i wyleczenia.
Lekarz jest bardzo uprzejmy i miły, wszystko zapisywał co mówię i zbadał mnie na leżąco. Wypytał o wszystkie szczegóły, dostałam po pierwszej wizycie p skierowanie na rtg przełyku i żołądka.. Po prostu nie "gdyba" tylko "działa" by mnie wyleczyć..


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz oschły w kontakcie, małomówny, ograniczający kontakt z pacjentem do absolutnego minimum. Po wręczeniu opisu wykonanego badania brak jakiegokolwiek omówienia tematu, dopiero po moim dopytaniu łaskawie udzielił zdawkowej i szybkiej odpowiedzi. Zdecydowanie odradzam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Drążek to bardzo dobry lekarz. Chorowałam od kilku lat na przewlekłe zapalenie trzustki z zaostrzeniami. Dr Drążek zainteresował się moją chorobą .Po dokładnym przebadaniu i zanalizowaniu mojego stanu zdrowia, skierował mnie do Szpitala MSWiA w Szczecinie na badanie endosonograficzne trzustki, a następnie skierował do UCK- Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii w Gdańsku.Teraz jestem juz po zabiegach przeprowadzonych przez dr Dubowika i czuję się doskonale. Dziękuję bardzo za skierowanie mnie do właściwego szpitala i właściwych lekarzy.Dr Drążek to wspaniały lekarz i polecam go innym pacjentom


S
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałam z usług tego lekarza tylko prywatnie. Za pierwszym razem był bardzo miły i uprzejmy, wysłuchał moich dolegliwości, obejrzał wynik gastroskopii z której wynikało że mam helicobacter, wysłuchał mojej informacji że jestem silnie uczulona na następujące składniki antybiotyków: ciprofloksacyna, amoksycyklina i metronidazolum - wcześniej gdy zastosowałam leki o tych składnikach zapisane na zapalenie pęcherza, wylądowałam dwa razy na pogotowiu z silnymi bólami brzucha i odczynem na całym ciele jakby mnie rój pszczół pogryzł - po czym pan Drążek przepisał mi antybiotyki właśnie o takim samym składzie. Przy następnej wizycie, gdy poinformowałam lekarza, że przecież nie mogę zażywać tego leku - nie dosyć, że ani nie przeprosił za swój błąd, o zmarnowanych 300 zł nie wspominając, to jeszcze zaczął zachowywać się prostacko, nie dając mi się w ogóle wypowiedzieć, przerywając mi co po chwilę w połowie zdania, opryskliwie i ze złością komentował to co mówię - cytuję "Jak Panią tak wszystko uczula, to niech Pani sobie sprowadzi jakiś lek z Niemiec!" I PRZEPISAŁ INNY LEK O TYM SAMYM SKŁADZIE!!! Ponadto zignorował totalnie moje objawy wskazujące na kandydozę, twierdząc że sobie wymyślam i mam iść do psychologa - tupet totalny. Obecnie jestem po badaniach, które zrobiłam na własną rękę i jak poinformował mnie inny lekarz wykazały u mnie silna kandydozę w układzie pokarmowym. Wyjaśnię tu, że przy kandydozie nie wolno zażywać antybiotyków, ponieważ osłabiamy jeszcze bardziej organizm i tworzymy środowisko idealne do rozwoju Candida. STANOWCZO ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG TEGO LEKARZA - STRATA CZASU, PIENIĘDZY A CO NAJGORSZE WASZEGO ZDROWIA.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w badaniach i zabiegach endoskopowych z zakresu gastroenterologii i proktologii. Posiadam również bogate doświadczenie w mało inwazyj...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Chirurgia ogólna