Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu
ul. Daleka 11, Grodzisk Mazowiecki
LECZNICA ZACHODNIA MEDI WEST SP. Z O.O.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LECZNICA ZACHODNIA MEDI WEST SP. Z O.O. depresja

Pan doktor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem.Miałam szczęście,że z pierwszym epizodem depresji trafiłam do dr Bączkowskiego.Bardzo dobry kontakt z lekarzem jest chyba podstawą skutecznie prowadzonej terapii.Dziękuję i jak najbardziej polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspanialy lekarz i człowiek. Trafilam do niego kilka miesiecy temu i jedynie czego mogę żałować to że nie wczesniej. Prowadzil najpierw córkę a potem i mnie. To lekarz z powołania. Otoczy pacjenta opieką w pełnym zakresie. Jasno wytlumaczy, wesprze i poprowadzi. Nigdy wczesniej nie mialam takiego komfortu.


M
Użytkownik zweryfikowany

Z drem Bączkowskim zetknęliśmy się w tym roku i żałuję, że nie dużo wcześniej. Jest pierwszym lekarzem, który sensownie zainteresował się jej problemami, który wyciąga wnioski z badań, rozmawia z pacjentem i jego rodziną i opiekunami.Pod taką pozornie oschłą powierzchownością wrażliwy i dobry człowiek


zetknęłam się się drem Bączkowskim niedawno i odnosłam wrażenie, że lekarz ten zupełnie nie pamięta, jaki \"uszczerbek\" na zdrowiu mają diagnozowani przez niego pacjenci. Nawet laik wie, ze ludzie kłamią, zwodzą i oszukują, zas pacjenci p.dra Bączkowskiego w szczególności są skłonni do - łagodnie rzecz ujmując - fantazjowania, często widząc nawet we własnej rodzinie wrogów. Dr Baczkowski wydaje pisemne opinie w oparciu li tylko o wywiad z pacjentem (chorym przecież!), które mijają się w sposób drastyczny z faktami. Jeśli to ma byc obrona pacjenta to ja za takiego lekarza bardzo dziękuję jednak dr ten jest konsultantem szpitali co budzi we mnie bardzo poważne obawy i niepokoje.
Zdecydowanie odradzam choć watpię czy rodzina pacjentów może wybrać sobie w szpitalu konsultanta.
Moja opinia bardzo niepochlebna i zdecydowanie nie polecam

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".


G

W pierwszym odczuciu dość oschły ale przy bliższym poznaniu sensowny i pomocny. Robi wrażenie kogoś komu dobro pacjenta szczerze leży na sercu, po części przytłoczonego chyba trochę faktem, że to samo nie zawsze leży na sercu pacjentowi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania