Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Wiadukt 5B lok.69, Dojlidy, Białystok
Gabinet Wsparcia Psychologicznego

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia odżywiania
 • Nerwice
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego Inny

Przed wizytą u Alicji sprawdziłam oczywiście, co internet ma do powiedzenia. Początkowo, z pewną dozą rezerwy podeszłam do pozytywnych opinii - to przecież nie możliwe, by ktoś był aż tak wychwalany i by wszystko było prawdą! No cóż, okazuje się, że jest to możliwe. Alicja = pełne zaangażowanie, niesamowita empatia, intuicyjna wręcz umiejętność analizy (poparta wiedzą!). Mimo, że tematy poruszane w czasie spotkań nie są łatwe, z każdego spotkania wychodzę lżejsza, a co ważniejsze - praca nad sobą nie kojarzy mi się z syzyfową praca, a wysiłkiem, który daje efekty poprawiające jakość życia. Mam niesamowite szczęście, że trafiłam na Alicję już z samego początku drogi Jest ona drugą dopiero terapeutką, do której trafiłam. Jednak jestem przekonana - że ostatnią.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego Inny

Pani Alicja bardzo mi pomogła, gdy najbardziej tego potrzebowałam. Od ludzi z którymi mam do czynienia wiem, że w tych czasach ciężko jest trafić na osobę wykwalifikowaną która na prawdę będzie skupiona na tym żeby pomóc- Pani Alicja właśnie taka jest. Potrafiła trafnie zinterpretować moje problemy przez co i ja mogłam się z nimi lepiej uporać. Bardzo mile wspominam wizyty u Pani oraz w razie problemów wracam po dalsze porady. Jeżeli ktoś szuka pomocy to polecam Panią Alicję z całego serca.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego Inny

Alicja to profesjonalny lekarz pełen zrozumienia, życzliwości i empatii. Wiem, że można jej w pełni zaufać, swoją pracę wykonuje z całego serca i robi wszystko by pomóc, nigdy się nie poddaje. Kocha ludzi co da się od razu zauważyć, jest promykiem słońca, który podnosi na duchu i daje światełko nadziei. Trudno jest znaleźć taką wyjątkową osobę w tym zwariowanym świecie. Jest to najlepszy z możliwych wyborów, obiecuję. Polecam z całego serduszka!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Korzystam z usług Pani Alicji pomimo tego, ze mieszkam w Warszawie. Nie znam lepszego terapeuty, Pani Alicja pomogła mi wyjść z toksycznego związku i cały czas jest ze mną w kontakcie. Mamy rozmowę raz w tygodniu, a pomimo tego codziennie pyta mnie jak się czuję i ze mną rozmawia. Pani Alicja jest bardzo zaangażowana i bardzo o mnie dba, zadaje pytania i codziennie jest przy mnie pomimo odległości. Pani Alicja to mój anioł stróż i niesamowicie ciepła osoba!:) Dziękuję za każdy dzień wsparcia Pani Alu!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Brak profesjonalizmu i poszanowania wobec mojej osoby. Na początku może i było w porządku, Pani Alicja zdawała się rozumieć mnie i moje problemy. W momencie rozpoczęcia terapii, uważałam ją za jedynego dobrego psychologa, a chodzikam już wcześniej do paru innych i miałam źle doświadczenia. Z czasem jednak to się zmieniło, tak jak najwyraźniej stosunek Pani Alicji do mnie. Zaczęło się odwoływanie spotkań, co częściowo rozumiałam, jako, że każdemu zdarza się nagła sprawa. Jednak u Pani Alicji to stało się aż nieco dziwne, lecz nie oceniam, może to fatalny zbieg okoliczności, jednak dla mnie trochę wyglądało to jak unikanie mojej osoby. Pewnego dnia po umówieniu wizyty parę dni wcześniej, dotarłam na miejsce i dowiedziałam się że Pani Alivji nie ma. Umawiać się z pacjentem i nie przychodzić? Trochę to lekceważące. Pani Alicja nawet nie raczyła poinformować o tym, że chce albo czy chcę zakończyć terapię ze mną, wolała umawiać się i nie przychodzić. Kilkakrotnie próbowałam skontaktować się z nią mailowo, lecz nie otrzymałam odpowiedzi. A sprawa była nagląca, jako że przechodziłam załamanie i potrzebowałam po prostu rozmowy. Po wystawieniu przeze mnie negatywnej opinii otrzymałam od niej nieprzyjemną wiadomość wysłaną poprzez serwis znanylekarz, oskarżając mnie o absurdalne rzeczy - jak wplyw mojej szczerej opinii na stan zdrowia tej Pani. Może gdyby mnie nie unikała, wszystko potoczyło by się inaczej. To, że ma się ileś pozytywnych opinii, nie znaczy że można lekceważyć drugą osobę. Moim zdaniem profesjonalna osoba, w dodatku zajmująca się leczeniem osób z problemami, nie powinna tak postępować. Nie polecam, po kontakcie z ową panią mój stan zdrowia znacznie pogorszył się. Nie wiem, czy będę w stanie kiedykolwiek zaufać psychologom.

mgr Alicja Kulesza

Po ilości cudownych opinii na moim profilu wyraźnie widać albo zaburzenie Pani albo działanie konkurencji... Nie jest możliwe aby prawie 80 osób twierdziło coś wręcz przeciwnego niż Pani... To co mnie uderza, to to że nie ujawnia Pani nawet swojego nazwiska... Po drugie, nikt nie mógł powiedzieć że mnie nie ma, bo pracuje sama... Po trzecie, nie mam służbowego maila... Albo jest Pani konkurencja, albo pomyliła Pani osoby... Jak widać z poprzednich opinii, wszyscy czują się zaopiekowania i zadbani, w opiniach podkreślają też profesjonalizm... Proponuję Pani bezpłatna sesję, abym mogła w oczy spojrzeć komuś kto tak bardzo mnie krzywdzi... Uważam że nie zasłużyłam na to, tak po prostu... osoby którym pomogłam, które wspierałam i wspieram także po zakończeniu terapii, wyraźnie to podkreślają... Proszę się po prostu ujawnić skoro ma Pani takie zdanie, kompletnie sprzeczne że zdaniem tych wszystkich którzy tu opisali moja pracę i mnie jako człowieka...


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego Inny

Pani Alicja jest ciepłą, pełną empatii osobą. Wizyta wygląda jak spotkanie z przyjacielem a nie z lekarzem. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego Inny

O naszej Pani doktor od dusz nie da się mówić inaczej niż w samych superlatywach. Mega zaangażowana z swoich pogubionym życiowo podopiecznych, zawsze z trafionym w sedno pytaniem pomocniczym, zawsze odnosząca się z szacunkiem, pełna ciepła, słuchająca z cierpliwością. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Prawdziwy anioł z powołaniem I sercem. I z własnej autopsji wiem, że Alicja nigdy nie odwołała wizyt, ja zaś wielokrotnie. I mimo to Alicja nadal chce mnie wspierać I pomagać. Jestem więcej niż pewna, że nikt kto był pod skrzydłami Ali nie powie o niej złego słowa. Cudowny lekarz!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego Inny

Przede wszystkim wspaniały człowiek i świetna specjalistka. W stosunkowo krótkim czasie pomogła mi uporać się z poważnymi problemami. Bardzo empatyczna i profesjonalna. Ogrom wspaniałych rad jak poradzić sobie z nerwicą. Polecam każdemu kto boryka się z problemami emocjonalnymi. Mogę śmiało nazwać Alicję aniołem stróżem, w każdej chwili można na nią liczyć. Wspaniała!!!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego Inny

wspaniała terapeutka , ciepła , pomogla mi wiele razy ... znam Panią Ale , pomogla dla wielu osób tagrze dla mnie z czystym sumieniam polecam .. wszystkim którzy maja problem , nie wiedza jak sobie z nim poradzic .


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego Inny

Alicja jest przede wszystkim świetną specjalistką, ale ponad wszystko cudownym człowiekiem. Jej uważność, zaangażowanie i otwarcie na drugiego człowieka sprawiły, że już od pierwszej wizyty miałam poczucie uważnego i empatycznego współtowarzyszenia, a było to moje pierwsze doświadczenie z terapią. Polecam ją z całego serca! Jest lekarzem duszy o wielkim sercu. Życzę sobie spotykać w moim życiu tylko takich lekarzy i ludzi jak ona! Alicja, bardzo Ci za wszystko dziękuję. Miałam przeogromne szczęście, że spotkałam Cię i pomogłaś mi przejść przez wszystkie trudności. Będę Ci za to wdzięczna do końca życia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam serdecznie,
zwracam się do Państwa z prośbą-pytaniem, jak pomóc mojemu 7-letniemu synowi, gdyż jako matka czuję, że jego zachowanie nie jest normalne i choć lekarz pediatra uspakaja mnie, że to minie, to jednak jak dla mnie 5-letni okres zaburzeń odżywiania nie staje się coraz bardziej niepokojący. Postaram sie po krótce przedstawić temat i bardzo proszę o pokierowanie mnie do odpowiedniego specjalisty w Częstochowie. Syn do 2 urodzin jadł wszystko- miał oczywiście swoje bardziej lub mniej ulubione potrawy. Wszystko zaczęło się kiedy jako 2 latek zachorował na biegunkę adenowirusową- spędziliśmy wtedy 2 tygodnie w szpitalu, gdzie musieliśmy przestrzegać rygorystycznej diety i po powrocie do domu, kiedy to mogliśmy pomału wracać do normalnego jedzenia syn zaczął odmawiać posiłków. Akcpetował tylko zupy i suche pieczywo oraz serki. Tak niestety zostało mu do tej pory. Staram sie w zupach przemycać mu wszystko co potrzebne i rzeczywiście nie widząc co je, akceptuje każdy smak. Problem pojawia sie w momencie kiedy chcę zaproponowac mu coś normalnego do jedzenia- widać, że bardzo mocno przezywa to psychicznie i nie może się przemóc aby wziąc choćby mały kawałek do ust... Martwię się gdyż jego ciało zaczęło się zmieniać- pojawił się cellulit na brzuchu, posladkach. Bardzo chciałabym mu pomóc, gdyż widzę w nim ogromną blokadę psychiczną... Do jakiego specjalisty mogłabym zgłosić się z tym problemem? Uprzejmie proszę o odpowiedź.

Synek zwyczajnie moze sie bac jedzenia bo byc moze kojarzy mu sie z bolem,biegunka...Prosze pimyslec o psychologu dzieciecym,dietetyku...Nie moge podac kontaktu do specjalisty z Czestochowy bo nie jestem stamtad...

mgr Alicja Kulesza

Zaczynam zastanawiac sie czy zdobede dziewczyne, po przez real,no. Na przystanku,na miescie,albo przez Internet.
Poprzez portal spolecznosciowe, fb,nk,po przez grupy ,czy randkowych, sympatia, edarling czy flirt czat.
Staram sie aby z dziewczyna zapoznac sie ,byc przyjaciela za rok ,dwa latal za pytac sie o chodze nie.
Ale nie wiem czy pool am zadaniu.Bo dziewczyn sa wymagajace, samochod, kasa itp.Czy znajde I zdobede
dziewczyne jaka

Z przyjaźni raczej nie przechodzi sie do miłości,raczej odwrotnie...Jeśli na spotkaniu czuje Pan że dziewczyna sie Panu podoba,że macie o czym rozmawiac,to lepiej byloby myslec o związku a nie przyjaźni od razu...

mgr Alicja Kulesza

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia odżywiania
 • Nerwice
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania