Adresy (2)

WYZWOLENIA 10, Rybnik
CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Przelew na konto, Blik, + 1 więcej


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zbierałam, prowadząc pracownię badań psychologicznych p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobia społeczna
 • Zaburzenia psychiczne
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • WSFi Z w Warszawie / Wydział Psychologii
 • Uniwersytet Jagieloński w Krakowie / Psychologia transportu i Medycyna Pracy -podyplomowe
 • Uniwersytet Jagieloński w Krakowie/ Psychoonkologia w praktyce klinicznej -podyplomowe
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Medycyna transportu
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja online

Spotkanie trwa 50 minut.WYZWOLENIA 10, Rybnik

150 zł

CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH

Spotkanie trwa 50 minut. Konsultacja psychologiczna - to pierwsze spotkanie psychologa z osobą zgłaszającą się po pomoc. Spotkanie to może odbywać się z jedną osobą, małżeństwem lub parą czy rodziną. Konsultacja psychologiczna jest rutynowym działaniem, lecz absolutnie koniecznym i ma na celu wstępne rozpoznanie sytuacji życiowej i emocjonalnej pacjenta. Psycholog musi poznać pacjenta i zdiagnozować dręczące go problemy i dopiero po takim wstępnym rozpoznaniu może zdecydować o sposobach dalszego postępowania.WYZWOLENIA 10, Rybnik

150 zł

CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH

Spotkanie trwa 50 minut.Czym jest konsultacja psychoterapeutyczna? To pojęcie można różnie definiować i znaczący wpływ na konkretną definicję ma z pewnością sposób i styl pracy danego psychoterapeuty. Jest to pierwsze spotkanie (które może przedłużyć się do 2-3 sesji), którego głównym celem jest bliższe przyjrzenie się swoim aktualnym trudnościom i lepsze zrozumienie siebie w obecnej sytuacji. Konsultacja może, ale nie musi, zakończyć się zaproponowaniem przez psychoterapeutę pewnej formy udzielenia pomocy, np. rozpoczęcia terapii lub odbycia spotkania z innym specjalistą.
Czy konsultacja to już terapia? Moim zdaniem trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Z jednej strony jest to spotkanie, które ma służyć przede wszystkim podjęciu decyzji na temat rozpoczęcia terapii. Jednak z drugiej strony, nie oznacza to, że z odbycia takiego spotkania, nie czerpie się żadnych korzyści o charakterze terapeutycznym. Sam fakt opowiedzenia o swoich aktualnych trudnościach bywa czasami pierwszą sytuacją, w której zostają one nazwane i przestają istnieć tylko w myślach i dialogu wewnętrznym danej osoby. Kiedy nasz problem zostanie wypowiedziany na głos i nazwany, możemy zyskać całkowicie nową perspektywę i przyjrzeć mu się z nieznanej wcześniej strony. Być może uświadomimy sobie coś, z czego wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy.

Pozostałe usługi


WYZWOLENIA 10, Rybnik

150 zł

CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH

Spotkanie trwa 50 minut.Efektywny coaching prowokuje klienta do myślenia i działania. Sprawia, że wyznacza on kroki do celu, który chce zrealizować. I wreszcie, robi to z entuzjazmem, cieszy się z dokonanych zmian i kolejne potrafi już samodzielnie wprowadzać w swoje życie. Choć, oczywiście po drodze, klient może przechodzić wiele różnych etapów emocjonalnych. W rzeczy samej droga jest celem.
Coaching w odróżnieniu od terapii koncentruje się na szukaniu rozwiązań, a nie analizie problemu. Czasem więc bywa tak, że jeśli borykamy się z dysfunkcjami, które utrudniają nam życie, np. nerwica, depresja, stany lękowe, traumy to warto skorzystać z terapii. Są oczywiście coachowie, którzy potrafią skutecznie przeprowadzić Ciebie przez ten proces. jednak decyzja zawsze należy do klienta.WYZWOLENIA 10, Rybnik

150 zł

CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH

Spotkanie trwa 50 minut.Terapia poznawczo-behawioralna to jedna z najbardziej skutecznych i najlepiej zbadanych metod postępowania terapeutycznego. Wykorzystuje się ją głównie w leczeniu zaburzeń psychicznych o podłożu depresyjnym lub lękowym.Terapia poznawczo-behawioralna została opracowana w latach 60. XX wieku przez amerykańskiego psychiatrę Aarona Becka. Głównym założeniem tej formy leczenia terapeutycznego jest przekonanie, że myśli, emocje i zachowania człowieka wzajemnie na siebie wpływają, tworząc wzorce zachowań, które nie zawsze są właściwe. Człowiek doświadczając życia, pod wpływem emocji utrwala pewne konkretne zachowania w poszczególnych sytuacjach. Czasem kopiuje zachowania innych, przekładając je na własne życie. Reaguje na różne zjawiska i sytuacje tak, jak się do tego przyzwyczaił, często nie zdając sobie sprawy z tego, że rani tym innych lub przysparza obie kłopotów. Ludzie utrwalają swoje zachowania i postrzeganie świata poprzez doświadczanie, więc trudno im potem wyjść poza te ustanowione wewnętrznie ramy. Terapia jest potrzebna wtedy, gdy utrwalone zachowania czy przekonania nie są obiektywne i bywają niewłaściwe. Problem z zaburzeniem postrzegania świata staje się przedmiotem leczenia terapeutycznego. Psychoterapia poznawczo-behawioralna pozwala wykryć te zniekształcone interpretacje rzeczywistości i zastąpić je właściwymi.Terapia poznawczo-behawioralna najlepiej sprawdza się w leczeniu zaburzeń bazujących na lęku i depresji. To terapia bardzo skuteczna i dlatego najczęściej wykorzystywana jest w wyprowadzaniu chorych z fobii, lęków napadowych, nerwic, depresji, bulimii, zaburzeń kompulsywno-obsesyjnych, schizofrenii i stresu pourazowego. Ten rodzaj terapii dobrze sprawdza się również w leczeniu depresji poporodowej lub jako technika radzenia sobie ze stresem.Psychoterapia to najczęściej stosowana metoda leczenia zaburzeń psychicznych. Może być jedyną formą pracy nad psychiką pacjenta albo stanowić uzupełnienie leczenia farmakologicznego. Cechą wszystkich rodzajów psychoterapii jest osobisty kontakt psychoterapeuty z pacjentem. W psychoterapii stosuje się różne podejścia m.in. psychoanalizę, terapię humanistyczno-egzystencjalną, systemową czy podejście poznawczo-behawioralne. Terapia poznawczo-behawioralna uważana jest za jedną z najlepiej zbadanych klinicznie terapii. Jej skuteczność została udowodniona wieloma badaniami, dlatego lekarze często korzystają z tej właśnie sprawdzonej metody psychoterapii.

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH konsultacja psychoterapeutyczna

Przyjazny gabinet, pani psycholog bardzo otwarta, komunikatywna. Nie czuć przy niej skrępowania czy stresu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH konsultacja psychologiczna

Przyjazna oraz luźna atmosfera pomiędzy pacjentem a psychologiem,umie dotrzeć do pacjenta a skutki leczenia można zauważyć już po pierwszej wizycie


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH konsultacja psychologiczna

Była to moja pierwsza wizyta na fotelu w gabinecie psychologa, jestem bardzo zadowolony z przebiegu spotkania i zaproponowanej formy pracy.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH psychoterapia indywidualna

Pani Aleksandra jest niezwykle empatyczna, nigdy nie poczułam jakbym powiedziała za dużo. Nie ocenia, pomaga spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Polecam po stokroć.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH psychoterapia indywidualna

Polecam! Zrozumienie, empatia, spokojne wyjaśnienia, porada co będzie najlepszym rozwiązaniem. Duży komfort podczas spotkania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH konsultacja psychologiczna

Podczas wizyty pani Ola była bardzo wyrozumiała, profesjonalnie starała się wyjaśnić sposób radzenia sobie z moimi problemami. Dodatkowo zaproponowała przesłanie dodatkowych materiałów do zapoznania się z nimi przeze mnie w ramach poszerzenia wiedzy. Bardzo miła atmosfera.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH konsultacja psychologiczna

Pani Aleksandra jest bardzo zaangażowana, potrafi słuchać i wyciągać odpowiednie wnioski. Wizytę w jej gabinecie oceniam bardzo pozytywnie.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH konsultacja psychologiczna

Była to moja pierwsza wizyta u psychologa i myślę, że nie mogłam trafić lepiej. Pani Aleksandra była bardzo zaangażowana w rozmowę, w pełni rozumiała przedstawiony problem, oraz pomogła znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Atmosfera była bardzo przyjazna, co ułatwiało mi komunikację z panią psycholog. Wyszłam bardzo podbudowana i z uśmiechem na twarzy :) Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę, bo czuję teraz ogromną ulgę. Dodam jeszcze, że sam gabinet wygląda bardzo profesjonalnie, a poczekalnia działa uspokajająco.
Polecam całym sercem!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH konsultacja psychologiczna

Fachowo i bardzo sprawnie,wizyta przeprowadzona w przyjemnej atmosferze a najważniejsze,że poczułam duża ulgę.Konsultacja bardzo mi pomogła oraz dała inna perspektywę,której bardzo potrzebowałam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH konsultacja psychologiczna

Cieszę się, że trafiłam właśnie do tego gabinetu. Pani psycholog nakierowała mnie na dobrą drogę i pomogła trafić na odpowiedni tor myślowy. Zdecydowanie polecam i planuję kolejne wizyty. Podczas rozmowy czułam się bardzo swobodnie i zrozumiana.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zbierałam, prowadząc pracownię badań psychologicznych p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobia społeczna
 • Zaburzenia psychiczne
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • WSFi Z w Warszawie / Wydział Psychologii
 • Uniwersytet Jagieloński w Krakowie / Psychologia transportu i Medycyna Pracy -podyplomowe
 • Uniwersytet Jagieloński w Krakowie/ Psychoonkologia w praktyce klinicznej -podyplomowe
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Medycyna transportu
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Staże

 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Rybniku
 • Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku
 • Szpital Akademicki w Krakowie


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania