dr n. med.

Aleksandra Majewska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

55 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n.med. Aleksandra Majewska - specjalista II stopnia ginekolog-położnik - miejsce pracy: Klinika Perinatologii,Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Policach,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra MajewskaUsługa: wizyta

  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba. Czułam się przy niej swobodnie, wszystko dokladnie mi tłumaczyła i przebadała. Polecam!

 • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra MajewskaUsługa: wizyta

  W 100% polecam. Wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze. Pani doktor poswieca duzo uwagi i dokladnie przeprowadza wywiad z pacjentem.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Majewska

  Pani doktor profesjonalna, uprzejma, rzeczowo odpowiada na pytania. Bada wszystko co trzeba, łącznie z piersiami. Wyniki usg z opisem daje na piśmie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra MajewskaUsługa: wizyta

  Pani Doktor przesympatyczna, życzliwa i bardzo delikatna. W trakcie badania przekazuje szczegółowe informacje na temat wyniku. Wykazuje duże zainteresowanie pacjentką. Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz porady u Pani dr Aleksandry Majewskiej. Spotkałam się z ogromnym zainteresowaniem, zostałam wysłuchana, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, dostałam jasne wskazówki odnośnie dalszego postępowania, a cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta, empatia oraz życzliwość! Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Majewska

  Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo sympatyczne wrażenie od progu gabinetu.Badania zostały wykonane bardzo szczegółowo i uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie trapiace mnie pytania...polecam z czystym sumieniem.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra MajewskaUsługa: usunięcie mięśniaków macicy, antykoncepcja

  Wyjątkowo profesjonalny lekarz. Bardzo skrupulatnie i rzetelnie podchodząca do badań. Zawsze tłumaczy wszystko na bierząco i żywo interesuje się pacjentem. Wszystko jest zawsze dokładnie sprawdzane. Najlepszy lekarz u jakiego byłam.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Majewska

  Z całego serca polecam Panią Doktor , moja droga przez ginekolog była długa, żałuje ze dopiero teraz trafiłam na Panią Aleksandrę. Osoba miła , delikatna, ma się wrażenie ze nasze dobro jest dla niej najważniejsze. Można opowiedzieć o wszystkim , pani doktor nie ocenia , ale pomaga, doradza, leczy !! Oby więcej takich lekarzy w naszym mieście.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra MajewskaUsługa: wizyta kontrolna

  Miłe podejście do pacjenta. Lekarz uważnie słucha, zadaje dużo pytań pod kątem wywiadu medycznego, odpowiada na zadawane pytania konkretnie, rzeczowo. Interesuje się swoimi pacjentami również poza gabinetem lekarskim tzn podczas ich pobytu w szpitalu na zabiegach i innych badaniach.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cesarskie cięcie

  Miła, sympatyczna, pomocną, cierpliwa a co najważniejsze wspaniały lekarz. Panią dr poznałam przypadkiem ponad 2 lata temu będąc na porodówce w Szpitalu w Policach. Dzięki Pani dr , która była przy moim porodzie jest nasz synek Filip. Pozdrawiamy Panią dr bardzo serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękujemy
  Rodzice Filipka - Justyna i Rafał

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n.med. Aleksandra Majewska
  - specjalista II stopnia ginekolog-położnik
  - miejsce pracy: Klinika Perinatologii,Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Policach, Pracownia Usługowa USG Kliniki Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii PUM
  - członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna, Szczecin 2004r.

Publikacje

 • rozprawa doktorska: "Ocena przydatności przeprowadzania spektrometrii rezonansu magnetycznego moczu w ciąży powikłanej cukrzycą i preeklampsją" (2009r.)