Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Psychoterapia indywidualna • 200 zł

Psychoterapia partnerska • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
89 651..... Pokaż numer

Sposób płatności: Gotówka

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Rzemieślnicza 9, Sopot
Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
89 651..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (Nr 381) oraz seksuologiem. W pracy łączę wiedzę naukową z zakresu psycho...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
 • Napady paniki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Rzemieślnicza 9, Sopot

200 zł

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

Konsultacja czyli możliwość skonsultowania sytuacji, problemu, wątpliwości. Może być jednorazowa bądź kilkukrotna. To spotkania skupiające się na nazwaniu problemu, nawiązaniu relacji - mogą być
ważnym i potrzebnym momentem przed rozpoczęciem psychoterapii, aby określić cele i zakres współpracy, możliwości i ograniczenia psychoterapii, nawiązać relacje. Mogą być wystarczające i wówczas nie potrzeby kontynuowania współpracy. Mogą odbywać się również po zakończeniu współpracy psychoterapeutycznej, np. w celu podtrzymania osiągniętych celów.

Pozostałe usługi


Rzemieślnicza 9, Sopot

180 zł

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

W zależności od zgłaszanego problemu i celu oraz zapotrzebowania, dobieram adekwatne metody badania psychologicznego w postaci testu, skalowania, pytań diagnostycznych.200 zł

Konsultacja online


Rzemieślnicza 9, Sopot

180 zł

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły200 zł

Konsultacja online


Rzemieślnicza 9, Sopot

180 zł

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

69 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły psychoterapia indywidualna

Ola jest tak wspaniałą i ciepłą osobą, że drżę na myśl, iż kiedyś terapia nie będzie mi już potrzebna, bo będę za nią tęsknić!!! To człowiek, który sprawia, że czujesz się bezpiecznie, że Twoje problemy są ważne, że dasz sobie radę i nie jesteś w tym sam/a. Pomaga w odnalezieniu swojej drogi, w odkopaniu w sobie najskrytszych tajemnic, o których możesz nawet nie mieć pojęcia. Wspaniała, uśmiechnięta osoba z mnóstwem pięknych roślinek, pyszną kawą i workiem empatii. Zawsze po wizycie mam nadzieje, że jestem ulubioną pacjentką!!! (nie ma innej opcji!)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły psychoterapia indywidualna

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą swojego życia, zrozumienia swoich emocji, to nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na rozpoczęcie takiej drogi. Polecam

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

Michał, dziękuję :) Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Ci na tym etapie Twojego życia. Trzymam kciuki za kolejne dobre zmiany w Twoim życiu :) Powodzenia!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły psychoterapia indywidualna

Bardzo się cieszę, że mogłam współpracować z Olą, to duże szczęście trafić na właściwego terapeutę. Pełen profesjonalizm, ciepła atmosfera i całkowite wsparcie. Dziękuję i polecam zdecydowanie każdemu!

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

Bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać i współpracować z Tobą. Zdecydowanie to ja w Ciebie wierzę! :) Niech moc będzie z Tobą J.P. :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły psychoterapia indywidualna

Do Oli trafiłam dzięki poleceniom na Znanym Lekarzu i tak dziś mija ponad rok od terapii. Pomimo tego, że to moja 3 terapeutka to przed pierwszą wizytą bałam się jak diabli. Nie było czego- Ola szybko sprawiła, że poczułam się komfortowo i swobodnie.
Dzięki jej zaangażowaniu, profesjonalizmie i wsparciu udało mi się przerobić moje problemy, traumy jako DDA i zauważyć ważne mechanizmy. Wciąż uczę się z nimi radzić, a Ola jak nikt inny potrafi zbudować poczucie bezpieczeństwa, które napędza do działania. To co osiągnęłam z Olą po roku pracy, nie udało mi się osiągnąć z dwójką innych terapeutów przez 5 lat.

Pomimo kilku moich przeprowadzek do różnych miast w Polsce, nie odpuściłam współpracy z Olą- i to również jest wspaniałe, że dopuszcza wizyty online. Jej wsparcie jest nieocenione i widoczne nie tylko podczas 1 godzinnego spotkania, ale również poza nim.
Ola fanatycznie potrafi nakierować, zwrócić uwagę na ważne rzeczy, zbudować atmosferę podczas której automatycznie odpuszcza strach, czy wstyd! Jednocześnie nie patrzy na zegarek, by tylko skończyć wizytę po 1h i "odklepać".
Czujesz się zaopiekowany i nie wyjdziesz z gabinetu, bez konkretnego planu co i jak dalej.

Decyzja o terapii u Oli była jedną z najlepszych w moim życiu- z całego serca życzę każdemu takiego terapeuty!

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

Iga! Teraz to ja latam 10 cm nad ziemią! Dziękuję Ci bardzo. Wspaniale jest czytać, że nasza współpraca Ci się przydała i że widzisz efekty swojej ogromnej pracy. Cieszę się, że mogłam być obok na tym etapie Twojego życia, za Twoje zaufanie, odwagę i że pozwoliłaś mi na bycie obok Ciebie w trudnych i pięknych momentach. To co napisałaś napędza mnie do kolejnych gabinetowych wyzwań. Z całego serca Ci dziękuję :) Twoje słowa dużo dla mnie znaczą. Oł jeeeeee! Trzymam za Ciebie moooocno kciuki :) I za Twoje kolejne decyzje oraz działania!


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły psychoterapia indywidualna

Ola jest pierwsza psychoterapeutka, do której poszlam. Dzieki tym wszystkim pięknym opiniom na znanymlekarzu wlasnie trafiłam na Ole. To była jedna z niewielu osob, która miała tak cieple opinie. Nie były to tylko suche zdania ze jest super, ale opisane cale historie pelne wdziecznosci za pomoc. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu, wiec mam nadzieje ze dzięki mojej opinii – więcej osob będzie moglo tez zmieniac swoje zycie.
Ola jest niesamowicie ciepla osoba, od razu zlapalysmy dobry kontakt i jakies takie połaczenie i zrozumienie. Poczulam od niej akceptacje, bezpieczeństwo i brak oceniania mojej osoby czy moich zachowan, od razu się jej ufa, a to ma duże przelozenie na otworzenie się. Nigdy wcześniej nie opowiadalam tak otwarcie o swoich problemach a tutaj z „obca” osoba się to udało – jest to zasluga samej Oli, która jest niesamowita specjalistka i dobra dusza. Pieknie trzymala kciuki za moja prace, towarzyszyla mi przez mój proces zmian, kibicowala mi, wspierala, widać ze jest to kobieta z pasją, ze zyje tym i naprawdę chce pomoc. To się od razu czuje
Potrafiłam z pomocą Oli w ciągu godziny przerobić cos czego sama nie potrafiłam przerobić przez cale moje zycie. To jest cos niesamowitego, bo bylam w stanie po jednej wizycie zmienić kompletnie moje nastawienie emocjonalne i racjonalne do danej sytuacji czy osoby.
Kazda wizyta zmieniala cos we mnie samej, pozwalała zobaczyc rzeczy z innej perspektywy, odkryc gleboko zakorzenione rany, z ktorych nie zdawalam sobie sprawy i po prostu otwierała mi oczy. Pamietam przed pierwsza wizyta jak sie bałam, bałam ze to moze nie ma sensu, a teraz patrzac z perspektywy czasu tak sie ciesze ze ten krok zrobilam i to z taka osoba.
Mimo ze przeprowadzilam sie do Warszawy - nadal mam zamiar przyjezdzac do Sopotu wlasnie z myslą o spotkaniach, bo niewyobrazam sobie innej osoby prowadzacej mnie i to jest chyba najwieksze potwierdzenie ze jest to najlepsza osoba w swoim fachu i z calego serca polecam Ole! ;)
Jest to najlepsza inwestycja w siebie i naprawdę warto! ;)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły psychoterapia indywidualna

Nie wiem, czy znajdę odpowiednie słowa żeby wyrazić w pełni, jak bardzo się cieszę, ze spotkałam Olę na swojej drodze, ale podejmę próbę. Przedtem korzystałam z usług kilku terapeutów, niestety każda współpraca kończyła się fiaskiem. Zdecydowałam się spróbować po raz ostatni z Olą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu. Przede wszystkim jest to ciepła, serdeczna osoba, mimo że jestem dość zdystansowana, nie miałam żadnych oporów, aby rozmawiać z nią o najbardziej intymnych aspektach mojego życia i nie czuć przy tym skrępowania. Ola do wszystkiego co mówiłam podchodziła poważnie, nigdy nie czułam się oceniana, co zdarzyło mi się wcześniej w kontakcie z innymi terapeutami. Czułam się w tej relacji naprawdę komfortowo i bezpiecznie. Ola nie mówiła mi, co mam robić, bo nie taka jest jej rola, ale pomogła mi zmienić moje myślenie, przede wszystkim zrozumieć, że nie mam wpływu na myśli i zachowania innych osób, co dotychczas było dla mnie sporym problemem. Dzięki terapii nabrałam wiary w siebie i swoją moc sprawczą. Uwierzyłam, że jestem wartościowym człowiekiem i jestem w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją życiową. Przestałam bać się oceny innych, zaczęłam żyć tak, jak zawsze tego chciałam. Jestem świadoma siebie i swoich emocji, nauczyłam się doceniać to, co mam. Nigdy nie sądziłam, że to możliwe, wydawało mi się, że całe moje życie to dno i nie mogę oczekiwać niczego więcej, bo na nic więcej nie zasługuję. Dzięki terapii zrozumiałam, że jest inaczej. Muszę przyznać, że naprawdę byłam trudnym przypadkiem i na początku nie wierzyłam, że cokolwiek jest w stanie mi pomóc. Ola pomogła. Był to proces trudny, długotrwały, nieraz bardzo nieprzyjemny, ale ostatecznie przyniósł rezultat, którego zawsze oczekiwałam, chociaż nie wierzyłam, że jest możliwy do osiągnięcia. Nie bez znaczenia są również kompetencje Oli jako seksuologa - mimo że nie był to główny temat naszych spotkań, dzięki jej radom moje życie również w tej sferze uległo diametralnej poprawie.

Olu, wiele razy już Ci dziękowałam za pomoc, którą od Ciebie otrzymałam, ale zrobię to po raz kolejny - dziękuję pięknie, pomogłaś mi zmienić moje życie. Jesteś nie tylko najlepszym terapeutą, ale przede wszystkim wspaniałą osobą. Jestem naprawdę szczęśliwa, że pojawiłaś się w moim życiu i każdemu człowiekowi życzę, aby miał sposobność doświadczyć współpracy z tak kompetentnym psychoterapeutą.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły psychoterapia indywidualna

Ola, to wspaniała osoba i terapeuta. Jej najlepszym atutem jest autentyczność, której niestety wielu terapeutom brakuje.
Do każdego problemu podchodzi z ciepłem, zrozumieniem i empatią. Niczego nie wyśmieje, a wesprze. Bardzo mi pomogła, za co jestem jej na prawdę wdzięczna. Nawet po zakonczonej terapii często wracam myślami do naszych spotkań i rozwiązań, które wspólnie wypracowałyśmy. Dziekuje Olu, że jesteś! ️


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły psychoterapia indywidualna

Bardzo wysokiej klasy specjalista, obaliła moje obawy związane z udaniem się po pomoc do specjalisty. Trafiłem na osobę która wskazała mi jak uporać się z trapiącymi mnie problemami . Gorąco polecam .


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły konsultacja psychologiczna

Ola to wysokiej klasy specjalistka, z najwyższym poziomem empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Szuka z Tobą rozwiązań i realnie pomaga wyjść z problemów. Zyskujesz nowe życie. Dosłownie. Dziękuję z całego serca!


M
Użytkownik zweryfikowany

Ola jest wspaniałym, świetnie wyedukowanym terapeutą, jednocześnie bardzo ciepłą osobą z ogromną dozą empatii dla pacjenta i wielkim sercem.
Pomogła mi uporać się z wieloma problemami, a rozwój osobisty, który towarzyszył kilkunastomiesięcznej terapii i zmiana , jaka we mnie nastąpiła nie byłyby możliwe bez wsparcia i obecności tego Człowieka!
Olu- jesteś Wielka! Pozostaniesz na zawsze w moim sercu!
Życzę Ci dalszych sukcesów w ulepszaniu świata :)))
Dorota


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

23 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy zajmuje się pani leczeniem hipohondryka. Uzależnienie od lekarzy

Witam, tak zajmuję się terapią zaburzeń lękowych, również hipochondrii i bardzo to lubię.

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

czy na pierwsza wizyte w sprawie dziecka nalezy przyjsc razem z nim?

Dokładnie, na pierwsze spotkanie, poprzedzające bezpośrednią pracę z dzieckiem ważne jest spotkanie opiekunów z terapeutą, bez dziecka. To spotkanie, podczas którego zbieram wywiad, odpowiadam na pytania rodziców, analizujemy problem i dotychczasowe sposoby pracy które działały. Zapraszam :)

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (Nr 381) oraz seksuologiem. W pracy łączę wiedzę naukową z zakresu psycho...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
 • Napady paniki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Staże

 • Akademickie Centrum Kliniczne - Szpital Akademii Medycznej w Gdańsku, Oddział Nerwic (Gdańsk, 2014-2015)


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości (Znanylekarz, 2015)

Powiązane wyszukiwania