Aleksandra Auguścik-Wróbel

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

2 opinie +dodaj

Nazywam się Aleksandra Auguścik-Wróbel. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz cztero i pół letni całościowy kurs psychoterapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani Aleksandry. Początki nie były łatwe – oczekiwałem prostych, jasnych rozwiązań i złotych rad na wszystko. Teraz wiem, że terapia ma mi pomóc być autorem rad dla siebie samego i w tym kierunku staram się zmierzać pod czujnym, skupionym i uważnym okiem mojego terapeuty.

 • R

  Jestem w trakcie terapii indywidualnej u Pani Aleksandry. Nie jest łatwo ale pierwszy raz od dawna nie czuję się oceniany, co pomaga mi mówić swobodnie nawet o najtrudniejszych sprawach a już samo to przynosi ulgę. Wiem, że na trwały efekt muszę jeszcze poczekać ale celne uwagi terapeuty pomagają mi patrzeć na różne sprawy z nowych perspektyw. Polecam.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Aleksandra Auguścik-Wróbel. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz cztero i pół letni całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM UJ, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, zgodny z wymogami European Association for Psychotherapy. Pomocą psychologiczną i psychoterapią zajmuję się od 2001 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog szkolny, biegły sądowy, terapeuta uzależnień. Od kilku lat pracuję jako psychoterapeuta w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży a także psychoterapię par, małżeństw i rodzin. Stale rozwijam swój warsztat pracy uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, seminariach, konferencjach. Swoją pracę poddaję stałej superwizji, obecnie u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, sekcji Terapii Rodzin. Przygotowuję się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, kierunek psychologia (1996 - 2001 rok)
 • Podyplomowy Kurs Psychoterapii, ZTR Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2003 - 2008 rok)
 • Kurs Systemowej Terapii Rodzin, Oddział Dzienny Kliniki Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego; (2001 - 2003 rok)
 • Podyplomowe Studium dla Biegłych Sądowych, Uniwersytet Śląski (2002 rok)
więcej