Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Tworząc kadrę specjalistów i określając obszary oferowanej przez nas pomocy staraliśmy się dołożyć wszelkich starań aby nasi Klienci mogli w jednym miejscu znaleźć pomoc o jak najszerszym zakresie.

Głównym obszarem naszych zainteresowań jest pomoc psychoterapeutyczna. Pomagamy osobom, które odczuwają cierpienie w związku z różnego rodzaju problemami emocjonalnymi, stanami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, snem, koncentracją uwagi, pamięcią, chorobami psychosomatycznymi. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy również osoby doświadczające trudności w relacjach małżeńskich, partnerskich, relacjach z rodzicami, dziećmi czy innymi bliskimi ludźmi. W Gabinetach oferujemy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par, małżeństw i rodzin, psychoterapię dzieci i młodzieży.

Zdając sobie sprawę z różnorodności i specyfiki odczuwanych przez różne osoby trudności naszą ofertę wzbogaciliśmy o możliwość korzystania z usług seksuologa oraz lekarza psychiatry.

Naszym celem jest również zmniejszanie barier w dostępie do usług psychoterapeutycznych, psychologicznych i seksuologicznych, dlatego proponowane przez nas obszary wsparcia dostępne są również za pośrednictwem kanałów elektronicznych.

Nasi specjaliści to zespół osób zaangażowanych w swoją pracę, wykonujących ją w oparciu o najwyższe standardy zawodowe zgodnie z Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty. Ich praca podlega stałej superwizji zarówno indywidualnej jak i grupowej a kompetencje są nieustannie rozwijane w ramach różnego rodzaju szkoleń, seminariów, konferencji zgodnych z indywidualnymi zainteresowaniami zawodowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jakie stawia przed nami dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość zdecydowaliśmy się rozszerzyć pole oferowanych przez nas usług o coaching. Usługa ta przeznaczona jest dla osób odczuwających potrzebę osobistego lub zawodowego rozwoju, kształtowania swojego życia w sposób, w jaki pragną, chcących odkryć swój potencjał, poszerzyć możliwości, przezwyciężyć ograniczenia, pokonać niekorzystne nawyki, ustalać własne priorytety i śmiało je realizować. Pracujący dla nas profesjonalny coach, trener i mediator oferuje Państwu usługi w zakresie life, career, team oraz area coaching.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (85)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Nowakowska Psychoterapia

  Z Panią Doktor współpracuje już 10 miesięcy. To jak przez ten czas zmieniło się moje samopoczucie jest niesamowite! Cudowna przestrzeń do dzielenia się swoimi odczuciami i przeżyciami, nie mogłam trafić lepiej. Oprócz tego czuje, że mój czas jest zawsze szanowany, nie zdążają się odmawiane lub przekładane wizyty co ze względu na specyfikę specjalizacji może być dla pacjenta przytłaczające. Gorąco polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Auguścik-Wróbel Psychoterapia

  Pani Aleksandra jest osobą bardzo empatyczną i wnikliwą, na spotkaniach panuje komfortowa atmosfera, zawsze czuję się bezpieczna i zaopiekowana. Mam wrażenie, że moje spostrzeżenia i uczucia są bardzo trafnie odbierane przez P. Aleksandrę, bez oceniającego tonu. Polecam!

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Błędowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Bardzo miłe podejście w trakcie pierwszej wizyty - Pani psychoterapeutka umożliwiła szczegółowe przedstawienie problemu oraz zaproponowała klarowną ścieżkę terapii. Serdecznie polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja online

  Pan doktor potrafi rozmawiać i słuchać, a to najważniejsze. Nie działa automatycznie. Pacjent czuje się zaopiekowanym, że nie jest sam ze swoim problemem. Da się odczuć ogromne wsparcie.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Nowakowska Inny

  Byliśmy z mężem na 4 sesjach terapii małżeńskiej. Pani Agata jest niezwykle sympatyczną, ciepłą, empatyczną osobą. Jest bardzo zaangażowana, robi notatki w trakcje sesji. Atmosfera w gabinecie na plus, można się poczuć bardzo komfortowo, człowiek jest dobrze zaopiekowany :) Co do skuteczności powiem, że sesje u Pani Agaty pomogły uporządkować pewne kwestie w głowie i mogę serdecznie polecić jej usługi.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja psychiatryczna

  Wrażenia po pierwszej wizycie: Doktor Łukasz uważnie mnie wysłuchał i udzielił cennych rad. Życzliwa postawa Pana Łukasza pomaga w omawianiu trudnych spraw.

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja psychiatryczna

  Dr Kunert to fachowiec, który już od pierwszych minut po wejściu do gabinetu zaczyna leczyć swoją kompetencją i zaangażowaniem. W razie trudnych sytuacji również dostępny dla pacjenta poza gabinetem, co w chwili rozpoczynania leczenia jest niezwykle ważne, zazwyczaj jest wtedy tyle pytań i niepewności - Pan Doktor cierpliwie rozwiewał je wszystkie. Cieszę się, że udało mi się trafić w jego ręce, czuję się "zaopiekowany" a nie pozostawiony sam z problemami. Wspaniały człowiek! Dziękuję!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja online

  Profesjonalne podejście, zaangażowanie, miły kontakt oraz idealne dopasowanie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora, bo niestety nikt wcześniej nie był w stanie mi pomóc. Bardzo dziękuję i z całego serca polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja online

  Wizyta zaczela sie punktualnie. Pan doktor uwaznie mnie wysluchal. Jego reakcja na moje problemy byla pelna zrozumienie i empatii

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja psychiatryczna

  Pan doktor ma tak pozytywną energię, że już sama wizyta i rozmowa pomagają uwierzyć, że będzie dobrze. Leczenie dało pozytywne efekty na wiele lat. Wszystkim serdecznie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Józefa Rymera 5/5, 40-048 Katowice Pokaż w Google Maps
plac Grunwaldzki 4/19, 42-600 Katowice Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania