Gabinety Psychoterapii Na Rymera

(76 opinii)

INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA WSZYSCY WSPÓŁPRACUJĄCY Z NAMI SPECJALIŚCI, ZARÓWNO PSYCHOTERAPEUCI JAK I LEKARZ PSYCHIATRA, ŚWIADCZĄ USŁUGI Z WYKORZYSTANIEM METOD ZDALNYCH. Tworzą... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Psychoterapii Na Rymera

Józefa Rymera 5/5

40-048 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA WSZYSCY WSPÓŁPRACUJĄCY Z NAMI SPECJALIŚCI, ZARÓWNO PSYCHOTERAPEUCI JAK I LEKARZ PSYCHIATRA, ŚWIADCZĄ USŁUGI Z WYKORZYSTANIEM METOD ZDALNYCH.

Tworząc kadrę specjalistów i określając obszary oferowanej przez nas pomocy staraliśmy się dołożyć wszelkich starań aby nasi Klienci mogli w jednym miejscu znaleźć pomoc o jak najszerszym zakresie.

Głównym obszarem naszych zainteresowań jest pomoc psychoterapeutyczna. Pomagamy osobom, które odczuwają cierpienie w związku z różnego rodzaju problemami emocjonalnymi, stanami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, snem, koncentracją uwagi, pamięcią, chorobami psychosomatycznymi. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy również osoby doświadczające trudności w relacjach małżeńskich, partnerskich, relacjach z rodzicami, dziećmi czy innymi bliskimi ludźmi. W Gabinetach oferujemy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par, małżeństw i rodzin, psychoterapię dzieci i młodzieży.

Zdając sobie sprawę z różnorodności i specyfiki odczuwanych przez różne osoby trudności naszą ofertę wzbogaciliśmy o możliwość korzystania z usług seksuologa oraz lekarza psychiatry.

Naszym celem jest również zmniejszanie barier w dostępie do usług psychoterapeutycznych, psychologicznych i seksuologicznych, dlatego proponowane przez nas obszary wsparcia dostępne są również za pośrednictwem kanałów elektronicznych.

Nasi specjaliści to zespół osób zaangażowanych w swoją pracę, wykonujących ją w oparciu o najwyższe standardy zawodowe zgodnie z Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty. Ich praca podlega stałej superwizji zarówno indywidualnej jak i grupowej a kompetencje są nieustannie rozwijane w ramach różnego rodzaju szkoleń, seminariów, konferencji zgodnych z indywidualnymi zainteresowaniami zawodowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jakie stawia przed nami dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość zdecydowaliśmy się rozszerzyć pole oferowanych przez nas usług o coaching. Usługa ta przeznaczona jest dla osób odczuwających potrzebę osobistego lub zawodowego rozwoju, kształtowania swojego życia w sposób, w jaki pragną, chcących odkryć swój potencjał, poszerzyć możliwości, przezwyciężyć ograniczenia, pokonać niekorzystne nawyki, ustalać własne priorytety i śmiało je realizować. Pracujący dla nas profesjonalny coach, trener i mediator oferuje Państwu usługi w zakresie life, career, team oraz area coaching.

Zabiegi

 • psychoterapia indywidualna
 • psychoterapia par i małżeństw
 • konsultacja psychiatry
 • konsultacja seksuologa
 • konsultacja psychologiczna
 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • coaching
więcej

Badania

 • diagnoza psychologiczna
 • diagnoza psychiatryczna
 • diagnoza seksuologiczna

Choroby

 • depresja
 • nerwica
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • trudności w relacjach z innymi
 • zaburzenia odżywiania
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja psychiatryczna

  Pan doktor ma tak pozytywną energię, że już sama wizyta i rozmowa pomagają uwierzyć, że będzie dobrze. Leczenie dało pozytywne efekty na wiele lat. Wszystkim serdecznie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja online

  Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji, profesjonalizmu i podejścia do pacjenta. Po raz pierwszy od dawna poczułam nadzieję. Wiem, że moja córka jest pod opieką specjalisty najwyższej klasy. Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja psychiatryczna

  Świetna atmosfera podczas rozmowy, mega przyjazny Pan doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Polecam goraco


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Agata Nowakowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Po mojej pierwszej wizycie mam poczucie, że nasza współpraca z Panią magister się ułoży. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Dziękuję za empatyczne podejście do mojej sprawy i mojej osoby! Polecam Panią Agatę każdemu kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z psychologiem/psychoterapeutą! :)


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert konsultacja psychiatryczna

  Bardzo polecam Pana Doktora.
  Spokojnie, rzeczowo i uczciwie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Od początku czułem, że jestem w kompetentnych rękach. Leczenie, które mi przepisał zdecydowanie działa.
  Najbardziej doceniam jego zaangażowanie oraz indywidualne podejście.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert Inny

  Krótko, zwięźle, profesjonalnie. To pierwsza wizyta więc więcej informacji i tych komplementujących, jak również tych wychwalających po następnej wizycie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Agata Nowakowska konsultacja online

  Bardzo miło i pozytywnie oceniam swoją pierwszą wizytę, cieszę się że wybrałam Panią Agatę. Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, wnikliwe pytania. Pani wzbudziła moje zaufanie, konkretnie wszystko wyjaśniła. Zdecydowanie polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Ada Obrączka konsultacja psychoterapeutyczna

  Pozytywne wrażenie po pierwszej wizycie. Pani psycholog/psychoterapeuta opowiedziała w jaki sposób prowadzi terapię, zapytała o motywację wizyty i ustaliłyśmy cele.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Kunert Inny

  Walcze z depresja juz bardzooo dlugo dzisiaj bylem pierwszy raz na wizycie u pana doktora wysluchal mnie i calej historii mojej choroby jest to konkretny lekarz ktory umie dotrzec do wnetrza pacjenta z pelnym zaangazowaniem i dobrac leki ,szczerze polecam pana doktora!!ps.odwiedzilem wiele gabinetow psychiatrycznych i bylo to tylko kopiuj wklej co do recept


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ada Obrączka psychoterapia

  Długo zastanawiałam się nad podjęciem terapii. Pani Ada potrafi wytworzyć atmosferę zrozumienia i akceptacji co było dla mnie niezwykle ważne. To osoba ciepła, wrażliwa, która z uwagą słucha. Polecam Panią Adę!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania