Aleksander Skop

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ciąża

  Pan doktor prowadzil moje 2 ciaze. Konkretny lekarz dajacy poczucie bezpieczenstwa pomogl mi nawet w momencie przebywania po za granicami kraju na urlopie. Pan Dr Skop jest lekarzem godnym polecenia.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ciąża

   Pan doktor prowadzil moje 2 ciaze. Konkretny lekarz dajacy poczucie bezpieczenstwa pomogl mi nawet w momencie przebywania po za granicami kraju na urlopie. Pan Dr Skop jest lekarzem godnym polecenia.

  • M

   najlepszy ;)))) poprowadzil moje 2 ciaze i nie wyobrazam sobie ostatniego porodu bez Pana Doktora;):)))

  • E

   Potwierdzam pozytywne opinie o Panu doktorze !!! Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam.
   Postawiłam najlepszą ocenę, ponieważ miałam okazję poznać umiejętności Pana Aleksandra. Prowadził moją pierwszą ciążę. Urodziłam zdrowego chłopca :). Opieka była kompleksowa, kontakty bardzo przyjemne. Jest to nie tylko świetny lekarz, ale też opiekuńczy, wyrozumiały, bardzo sympatyczny i zawsze skory do pomocy człowiek. Polecam wszystkim, zachęcając do wizyt.

  • M

   Drogie Panie! Jeśli szukacie profesjonalnej opieki doktor Skop jest doskonałym wyborem. Trafiłam do doktora za namową przyjaciółki, której bede dozgonnie wdzieczna. Nie byłam zadowolona z pierwszego ginekologa który prowadził pierwszą ciażę. Natomiast gdy zostałam pacjentką Doktora Skopa nie czułam żadnego strachu, wszystko było przeprowadzane na najwyższym poziomie, Doktor otoczył mnie świetną opieką. Drogie Panie Doktor Skop to najlepszy wybór! Jest to człowiek z powołaniem, jakich mało.

  • D

   Dr Skop jest jednym z najlepszych ginekologów w Toruniu. Świetny lekarz, poprowadził moje dwie ciąże na medal, ja czułam się otoczona świetną opieką. Wszystkim bardzo polecam. Tyle doktorowi zawdzięczam, poświęca dużo uwagi pacjentcę, i daje jej niesamowity komfort.

  • L

   Wedlug mnie Dr Skop jest jednym z najlepszych jesli nie najlepszym ginekologiem w Toruniu. Jego profesjonalizm i podejscie do pacjentek sa godne podziwu. Dr Skop zostal mi polecony przez kolezankę. Wczesniej bylam niezadowolona z ginekolokow, bedac pacjentka Dr Skop nastapila zmiana, dlatego raz jeszcze bardzo polecam. Moje kolezanki sa rowniez bardzo zadowolone. Corka rowniez, co swiadczy o tym ze Dr ma rowniez dobre podejscie do mlodziezy.

  • J

   nie mam jakichkolwiek wątpliwości, że dr Aleksander Skop to mój ginekolog. Długo zwlekałam ze swoją pierwszą wizytą u ginekologa w ogóle, ale moja Mama poleciła mi tego lekarza (Mamę Pan doktor uratował z choroby nowotworowej narządów kobiecych).
   Teraz mogę tylko powiedzieć, że nie żałuję. Strach i wstyd przy Panu doktorze minął, zaś wzrosła świadomość, że warto kontrolować stan swojego zdrowia. A przyjemna atmosfera w gabinecie, wyjaśnianie wszystkiego, co Pan doktor robi i po co to robi z pewnością motywuje mnie do dalszych wizyt. Osobiście polecam.

  • E

   Jestem pod opieką lekarza od około 7 lat, w chwili obecnej w 9 miesiącu ciąży. Jest to człowiek o ciepłym usposobieniu, delikatny i wrażliwy, moja ciąża nie należała do łatwych, jeśli było coś nie tak sposób przekazania złych informacji przez doktora jest tak doskonały że czułam jego wsparcie i nie denerwowałam się. Polecam

  • P

   Miałam kontakt z panem doktorem niestety w niezbyt szczęśliwych okolicznościach. Na usg wykrył martwą ciąże w 12 tygodniu. Mimo tego, że byłam na usg na fundusz lekarz zachował się w sposób wspaniały. Był cierpliwy i okazał wielkie serce. Wytłumaczył wszystko 2 razy bo nic do mnie nie dochodziło. Mam zamiar jeżeli zajdzie taka potrzeba umówić się na wizytę kontrolną u pana doktora.

  • B

   Wasze forum upewniło mnie w wyborze ginekologa, dzięki. Po miesiącach odsyłania z jednego miejsca na inne poszukiwałam pilnie drugiej opinii i dr Skop okazał się strzałem w 10-tkę. Uspokoił , wytłumaczył i ustalił leczenie , które wreszcie przynosi skutki. Bardzo sobie cenię, że mam kontakt telefoniczny na każde wezwanie, czyli moje chwile paniki;). Nie da sie ukryć – czeka się w kolejkach, ale zawsze spotyka mnie troska i fachowość. Pogubiła mnie zupełnie ta ostatnia opinia na forum. Jeśli to nie jest jakiś chory „żarcik”, to serdecznie współczuję, ale NIE mówimy o tym samym lekarzu, to pewne!