dr n. med.

Aleksander Przygoński

Chirurg szczękowy, Stomatolog

17 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Aleksander Przygoński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest specjalistą I stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz II stopnia z chirurgii szczękowej. A... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr n. med. Aleksander Przygoński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest specjalistą I stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz II stopnia z chirurgii szczękowej. Aktualnie jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Odziału Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej USK Nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi oraz w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej TMK w Łodzi.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  U pana doktora Przygońskiego miałem usuwane dwie ósemki. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i pewna ręka pana doktora (co według mnie jest bardzo ważne przy tego typu zabiegach gdzie trzeba użyć troche siły) są odrazu zauważalne. Od momentu wejścia do gabinetu czułem że jestem w dobrych rękach i zabieg przebiegał tak, że wgl się nie stresowałem że coś może być źle. Polecam na prawdę każdemu.

 • bardzo dobry

  Przyjaźnie nastawiony, profesjonalny, podchodzący do ciężkich przypadków ze spokojem lekarz. Wyrywałam u niego już dwie ósemki, po tym, jak poszarpano mi twarz u chirurga na NFZ. Goraco polecam!

 • bardzo dobry

  U doktora usuwałam trzy zatrzymane ósemki, których ekstrakcji nie chciał podjąć się żaden z trzech chirurgów u których byłam na konsultacji zanim trafiłam do Dr. Przygońskiego. Profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta opisują Pana Doktora najlepiej.

 • bardzo dobry

  Jestem po bardzo trudnym zabiegu ekstrakcji "ósemki" u dr. Przygońskiego. Pan doktor wykazał się ogromnym profesjonalizmem, starannością, dokładnością i zabieg udał się bez żadnych komplikacji. Dr. Przygoński ma duże doświadczenie i naprawdę wie co robi. Zaplanował zabieg we wszystkich szczegółach. Bardzo polecam dr. Przygońskiego. Jest świetnym profesjonalistą i ma wsaniałe podejście do pacjenta. Za tydzień idę na zdjęcie szwów i wiem, ze opuchlizna zejdzie po jakimś czasie oraz miejsce po ekstrakcji się zregeneruje. Podkreślam jeszcze, że nie czuję po zabiegu żadnego bólu. Bardzo polecam dr. Przygońskiego.

 • bardzo dobry

  Mily lekarz z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Wizyta konsultacyjna kosztuje od 50 do 100 zl. Ja zaplacilam 50 zl a pan doktor bardzo dokladnie zbadal moja szczeke i zwiazany z nia problem.

 • bardzo dobry

  Miałam "przyjemność" usuwać ząb mądrości u p. Przygońskiego. Fatalnie ułożony ząb, na zdjęciu rentgenowskim przerażał nie jednego dentystę. Nie jestem z Łodzi, więc bardzo zależało mi na tym, żeby jednego dnia "załatwić sprawę" i nie umawiać się na kolejne wizyty. Pan Doktor spojrzał na zdjęcie, zapytał mnie czy wiem, że będzie to ekstrakcja z dłutowaniem i zabrał się do pracy. Wszystko trwało dość długo i nie było zbyt przyjemne, ale dało się znieść. Pan Doktor sprawia wrażenie osoby, która doskonale wie, co robi i posiada duże doświadczenie, wzbudza zaufanie :) Gorąco polecam!!! Mam nadzieję, że każdy z czytających te opinie będzie trafiał tylko na takich profesjonalistów! :) p.s. pamiętam, że zanim trafiłam do Kliniki na Księżym Młynie, bo tam usuwano moją ósemkę czytałam nieprzychylną opinię o tym, że Pan Doktor odesłał kogoś z ósemką do szpital i zalecił narkozę; sądzę, że jeśli dr Przygoński udziela takiej porady to wie co mówi; nie można się zbytnio sugerować pojedynczymi negatywnymi opiniami, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony; haters gonna hate :) pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Doskonały! leczę się u doktora ponad 20 lat, nigdy żadnej fuszery, a do tego zawsze miły i uśmiechnięty. Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  szukałem 6 miesięcy pomocy , 6 miesięcy szukania, prześwietleń, badań ,antybiotyków, wielu kolejnych lekarzy , specjalistów -nic żadnego efektu, ...ALE trafiłem w końcu przypadkiem do pana doktora PRZYGOŃSKIEGO tutaj spotkałem się z fachową oceną sytuacji, w moim przypadku diagnoza bliska geniuszu, (pan doktor diagnozował mnie w dzień po konsultacji u pani super specjalisty z łodzi guru w dziedzinie stomatologii która to stwierdziła że nie widzi podstaw do interwencji chirurgicznej , a pan doktor Przygoński zdecydował o operacji w najbliższym możliwym terminie , jestem wdzięczny i dziękuję panu doktorowi za kto wie ale uratowanie życia , a zapewne uratowanie przed dalszymi poważnymi komplikacjami , dziękuję i polecam ,wyjątkowa wiedza fachowość i umiejętności korzystania z posiadanej wiedzy. Andrzej

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz od blisko 20 lat byłem u dentysty i trafiłem w Klinice Na Księżym Młynie właśnie na dr Przygońskiego. Miły , konkretny i niesamowicie sprawny facet! Aż się chce u niego rwać zęby!!Duuuuży plus!!

 • bardzo słaby

  Byłam umówiona na zabieg usunięcia ósemek. Dr Przygoński spóźnił się na zabieg ponad godzinę, a gdy już się pojawił, nie wykazał większego zainteresowania (udał się do pokoju socjalnego, gdzie spędził 15min). Gdy już zobaczył zdjęcie, nawet nie posadził mnie na fotelu, twierdząc, że konieczny jest zabieg w narkozie. Za tą poradę wziął 70zł. Ostatecznie, zęby usunięto mi w szpitalu, w znieczuleniu miejscowym. Konsultowało to trzech lekarzy i żaden nie stwierdził potrzeby stosowania narkozy.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Artur Wróbel-Roztropiński

stomatolog,  stomatolog dziecięcy,  chirurg szczękowy

Umów się