dr n. med.

Aleksander Przygoński

Chirurg szczękowy, Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Aleksander Przygoński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest specjalistą I stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz II stopnia z chirurgii szczękowej. Aktualnie… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n. med. Aleksander Przygoński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest specjalistą I stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz II stopnia z chirurgii szczękowej. Aktualnie jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Odziału Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej USK Nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi oraz w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej TMK w Łodzi.

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Dr Przygoński usuwał mi dwie ósemki, obie skomplikowane i z koniecznością dłutowania (jedna z nich była schowana głęboko w kości żuchwy, wrastająca w siódemkę i położona blisko nerwu). Doktor przed zabiegiem wszystko dokładnie mi wyjaśnił i, co dla mnie bardzo ważne, poważnie potraktował moje obawy związane z przełykaniem w czasie zabiegu (w dzieciństwie miałam problemy z krtanią, więc to dla mnie naprawdę duży stres). Mimo, że nie byłam najłatwiejszym pacjentem — okropnie się bałam i panikowałam na fotelu — był bardzo wyrozumiały, przy tym kompetentny, uprzejmy i spokojny. Teraz już wszystko dobrze i szybko się goi :) Polecam wszystkim cykorom!

 • Wspaniały Lekarz, Człowiek zresztą też! Profesjonalizm, najwyższe kompetencje i umiejętności, solidność, pracowitość, doświadczenie, pewna ręka. Wyrwanie ósemki - mistrzostwo, kunszt absolutny. Nigdy nie czułem bólu po jakimkolwiek zabiegu. Lekarz z powołania, z pasją , zamiłowaniem do wykonywanego zawodu. Trafne diagnozy, bezproblemowy kontakt i świetne podejście do pacjentów. Polecam najserdeczniej!!! Wystawię ocenę bardzo dobrą, bo lepsza nie została przewidziana, ale tu i celujący szkolny byłby wręcz niesprawiedliwy.

 • U pana doktora Przygońskiego miałem usuwane dwie ósemki. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i pewna ręka pana doktora (co według mnie jest bardzo ważne przy tego typu zabiegach gdzie trzeba użyć troche siły) są odrazu zauważalne. Od momentu wejścia do gabinetu czułem że jestem w dobrych rękach i zabieg przebiegał tak, że wgl się nie stresowałem że coś może być źle. Polecam na prawdę każdemu.

 • K

  Przyjaźnie nastawiony, profesjonalny, podchodzący do ciężkich przypadków ze spokojem lekarz. Wyrywałam u niego już dwie ósemki, po tym, jak poszarpano mi twarz u chirurga na NFZ. Goraco polecam!

 • U doktora usuwałam trzy zatrzymane ósemki, których ekstrakcji nie chciał podjąć się żaden z trzech chirurgów u których byłam na konsultacji zanim trafiłam do Dr. Przygońskiego. Profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta opisują Pana Doktora najlepiej.

 • Jestem po bardzo trudnym zabiegu ekstrakcji "ósemki" u dr. Przygońskiego. Pan doktor wykazał się ogromnym profesjonalizmem, starannością, dokładnością i zabieg udał się bez żadnych komplikacji. Dr. Przygoński ma duże doświadczenie i naprawdę wie co robi. Zaplanował zabieg we wszystkich szczegółach. Bardzo polecam dr. Przygońskiego. Jest świetnym profesjonalistą i ma wsaniałe podejście do pacjenta.
  Za tydzień idę na zdjęcie szwów i wiem, ze opuchlizna zejdzie po jakimś czasie oraz miejsce po ekstrakcji się zregeneruje. Podkreślam jeszcze, że nie czuję po zabiegu żadnego bólu. Bardzo polecam dr. Przygońskiego.

 • Mily lekarz z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Wizyta konsultacyjna kosztuje od 50 do 100 zl. Ja zaplacilam 50 zl a pan doktor bardzo dokladnie zbadal moja szczeke i zwiazany z nia problem.

 • Miałam "przyjemność" usuwać ząb mądrości u p. Przygońskiego. Fatalnie ułożony ząb, na zdjęciu rentgenowskim przerażał nie jednego dentystę.
  Nie jestem z Łodzi, więc bardzo zależało mi na tym, żeby jednego dnia "załatwić sprawę" i nie umawiać się na kolejne wizyty.
  Pan Doktor spojrzał na zdjęcie, zapytał mnie czy wiem, że będzie to ekstrakcja z dłutowaniem i zabrał się do pracy.
  Wszystko trwało dość długo i nie było zbyt przyjemne, ale dało się znieść.
  Pan Doktor sprawia wrażenie osoby, która doskonale wie, co robi i posiada duże doświadczenie, wzbudza zaufanie :)
  Gorąco polecam!!!
  Mam nadzieję, że każdy z czytających te opinie będzie trafiał tylko na takich profesjonalistów! :)
  p.s. pamiętam, że zanim trafiłam do Kliniki na Księżym Młynie, bo tam usuwano moją ósemkę czytałam nieprzychylną opinię o tym, że Pan Doktor odesłał kogoś z ósemką do szpital i zalecił narkozę; sądzę, że jeśli dr Przygoński udziela takiej porady to wie co mówi; nie można się zbytnio sugerować pojedynczymi negatywnymi opiniami, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony; haters gonna hate :)
  pozdrawiam!

 • Doskonały! leczę się u doktora ponad 20 lat, nigdy żadnej fuszery, a do tego zawsze miły i uśmiechnięty. Polecam z całego serca.

 • szukałem 6 miesięcy pomocy , 6 miesięcy szukania, prześwietleń, badań ,antybiotyków, wielu kolejnych lekarzy , specjalistów -nic żadnego efektu, ...ALE trafiłem w końcu przypadkiem do pana doktora PRZYGOŃSKIEGO tutaj spotkałem się z fachową oceną sytuacji, w moim przypadku diagnoza bliska geniuszu, (pan doktor diagnozował mnie w dzień po konsultacji u pani super specjalisty z łodzi guru w dziedzinie stomatologii która to stwierdziła że nie widzi podstaw do interwencji chirurgicznej , a pan doktor Przygoński zdecydował o operacji w najbliższym możliwym terminie , jestem wdzięczny i dziękuję panu doktorowi za kto wie ale uratowanie życia , a zapewne uratowanie przed dalszymi poważnymi komplikacjami , dziękuję i polecam ,wyjątkowa wiedza fachowość i umiejętności korzystania z posiadanej wiedzy. Andrzej

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Arkadiusz Polakowski

stomatolog,  protetyk,  chirurg szczękowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się