dr n. med.

Albert Teodor Górnicki

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

157 opinii +dodaj

Umów wizytę 125 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

www.omorphia.pl, Tel. Dr nauk medycznych Albert Górnicki ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 1999 obronił z wyróżnieniem doktorat w dziedzinie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
157 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademickie Centrum Medyczne WSG, 3 piętro

  Kompetentny lekarz. Przyszłam w sprawie zmian które pojawiły się na plecach,a mam smutne doświadczenia ze zmianami skórnymi w rodzinie. Byłam bardzo nerwowa, ale wizyta wciągu kilku dni a nie czekanie trzech tygodni na wizytę w przychodni i wszystko się wyjaśniło.
  Lekarz obejrzał zmiany i wszystko wyjaśnił.Mam być spokojna zmiany nie są groźne.
  Po wizycie jestem spokojna że wszystko jest ok.
  Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademickie Centrum Medyczne WSG, 3 piętro

  Pan doktor bardzo kulturalny, uprzejmy. Wizyta przebiegała w życzliwej, spokojnej atmosferze, a lekarz starał się pomóc. Cierpliwie słuchał, co nieczęste u lekarzy i nie bagatelizował problemów pacjenta. Czy zaproponowany sposób leczenia pomoże, okaże się, ale pierwsze wrażenie zdecydowanie na plus!

 • K
  Lokalizacja: Akademickie Centrum Medyczne WSG, 3 piętroUsługa: podejrzenie o trądzik różowaty

  Z wizyty jestem bardzo zadowolona. W końcu wiem co mi jest od kompetentnego lekarza. Diagnoza postawiona u poprzedniego "dermatologa" niestety tylko pogorszyła stan mojej skóry i portfela. Pan doktor nie przepisuje lekow od przedstawicieli medycznych tylko proponuje różne rozwiązania i słucha tego co się mówi, co tworzy bardzo przyjazną atmosferę. Mam nadzieję, że leczenie przyniesie pożądane skutki i po kolejnej wizycie będę mogła się tu nimi pochwalić :)

 • N
  Lokalizacja: Akademickie Centrum Medyczne WSG, 3 piętroUsługa: wypadanie włosów

  Nie ukrywam, że szłam na wizytę z negatywnym nastawieniem( nikt i nic już mi nie pomoże) i postanowieniem, że po wizycie ścinam włosy( a raczej to co z nich zostało) i ubieram perukę. To mój trzeci dermatolog( pierwszy NFZ, drugi prywatnie) i tak już zostanie. Profesjonalne badanie skóry głowy i postawiona prawidłowo ( w końcu ) diagnoza. Leczenie rozpisane i wdrożone w życie. Mam nadzieję, że już nie będę płakać przy każdym myciu głowy. Dziękuję Panie Doktorze i do zobaczenia za miesiąc.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademickie Centrum Medyczne WSG, 3 piętroUsługa: wypadanie włosów i trądzik

  Pierwszy raz spotkałem się z lekarzem dermatologiem, który tak ambitnie, profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do pacjenta. Wyjaśnij mi na czym polega mój problem, teraz rozpoczynam leczenie i czekam na efekty. Wcześniejsze wizyty u specjalistów to tylko powierzchowne załatwianie problemu. Serdecznie polecam Pana Doktora Górnickiego. Pozdrawiam

  Albert Teodor Górnicki2018-04-26

  Bardzo dziękuję za opinię rekomendację. Pozdrawiam

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademickie Centrum Medyczne WSG, 3 piętro

  Pierwsza wizyta,lekarz sympatyczny, cierpliwie wysłuchal problemów z egzema,przepisał leki i wyjaśnił jak stosować, mam nadzieję że będzie lepiej.

  Albert Teodor Górnicki2018-04-26

  Dziękuję za opinię. Jestem pewny, że konsekwentne stosowanie leków da spodziewany rezultat. Pozdrawiam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademickie Centrum Medyczne WSG, 3 piętro

  Bylam u Pana doktora kilka dni temu. Okreslil moj problem, a leki, ktore zapisal, przyniosly mi ulge wlasciwie od razu. Na pewno wroce ponownie, akurat do tego lekarza, jesli zajdzie taka potrzeba.

  Albert Teodor Górnicki2018-04-26

  Bardzo się cieszę, że leczenie już przyniosło rezultat. Pozdrawiam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Akademickie Centrum Medyczne WSG, 3 piętro

  Moim problemem były czerwone plamy, które pojawiały się na ciele. Byłem u kilku dermatologów lecz to własnie dr. n. med. A. Górnicki się rozpoznał co mi dolega, odpowiednie dobrane leczenie sprawiło że wszystko na chwile obecną jest w porządku. Polecam w 100%

  Albert Teodor Górnicki2018-04-23

  Bardzo dziękuję za rekomendację i cieszę się, że zmiany ustąpiły. Pozdrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moim problemem są wypadające włosy i rzęsy. Pan Doktor po wnikliwej analizie zaproponował odpowiednie leczenie, które mam nadzieję przyniesie pożądany przeze mnie skutek. Pełen profesjonalizm. Bardzo gorąco polecam.
  Magdalena

  Albert Teodor Górnicki2018-04-17

  Bardzo dziękuję za rekomendację. Czekamy na włoski :) Pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pana Doktora poleciła mi moja koleżanka i jestem zadowolona. Pan Doktor jest bardzo miły i sympatyczny. Umawiając się na wizytę odbywa się ona o określonej godzinie, bez opóźnień przynajmniej ja się z nimi nie spotkałam.

  Albert Teodor Górnicki2018-04-17

  Pani Angeliko, dziękuję za miły wpis. Pozdrawiam

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.omorphia.pl, Tel.

  Dr nauk medycznych Albert Górnicki ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 1999 obronił z wyróżnieniem doktorat w dziedzinie nauk medycznych. W tym samym roku z wyróżnieniem zdał egzamin specjalizacyjny z dermatologii. Ukończył również wiele kursów z zakresu medycyny estetycznej. Jest pracownikiem naukowym w Collegium Medium Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W działalności naukowej zajmuje się badaniem błon komórkowych w chorobach skóry i wpływem wolnych rodników na komórki. Dr Albert Górnicki jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (PTMAA) oraz międzynarodowej organizacji The Word Anti-Aging Academy of Medicine (WAAAM) z siedzibą w Anglii, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy (obecnie Collegium Medicum)

Publikacje

 • The Hemolysis Kinetics of Psoriatic Red Blood Cells. Albert Górnicki. Blood Cell Mol. Dis. 2007.
 • Influence of the retinoid acitretin on erythrocyte microrheology in vitro. Albert Górnicki. Int. J. Clin. Pharmacol. Ther. 2006 Vol. 44 (12); 648-654.
 • Measurement of erythrocyte deformability by the flow-channel diffraction method. Albert Górnicki, Adam Kempczyński. Proc. SPIE 2005 Vol. 5945; 408-411.
 • Changes in erythrocyte microrheology in patients with psoriasis. Albert Górnicki. Clin. Exp. Dermatol. 2004 Vol. 29; 67-70.
 • The influence of oxidative stress on microviscosity of hemoglobin-containing liposomes. Albert Górnicki. Gen. Physiol. Biophys. 2003 vol. 22; 121-127.
 • Urinary lipids in patients with cervical carcinoma: correlation with 24-hour diuresis. Albert Górnicki, Roman Makarewicz. Pol. J. Gynaecol. Invest. 2002 Vol. 5 (2); 303-308.
 • Biophysical principles of laser therapy. Albert Górnicki. Dermatol. Estet. 2002 Vol 4 (3) supl.; 150-151.
 • Domain structure of erythrocyte membranes in psoriasis: an EPR study. Albert Górnicki. J. Dermatol. Sci. 2002 Vol. 29 (3); 214-221.
 • The influence of ozone on fluidity and thermotropic properties of human erythrocyte membranes - an EPR study. Albert Górnicki, Aleksander Gutsze. Mol. Phys. Rep. 2001 Vol. 34 (2); 94-98.
 • Erythrocyte membrane fluidity changes in psoriasis: an EPR study. Albert Górnicki, Aleksander Gutsze. J. Dermatol. Sci. 2001 Vol. 27 (1); 27-30.
 • In vivo and in vitro influence of etretinate on erythrocyte membrane fluidity. Albert Górnicki, Aleksander Gutsze. Eur. J. Pharmacol. 2001 Vol. 423 (2-3); 127-134.
 • In vitro effects of ozone on human erythrocyte membranes: An EPR study. Albert Górnicki, Aleksander Gutsze. Acta Biochim. Pol. 2000 Vol. 47 (4); 963-971.
 • The application of nitrogen laser in photochemotherapy – LPUVA method. Albert Górnicki, Zenon Gwieżdziński. Przegl. Dermatol. 1997 Vol. 84 (2); 169-173.
 • The coexistence of cataract with certain dermatologic disorders. Zenon Gwieżdziński, Albert Górnicki. Przegl. Dermatol. 1995 Vol. 82 (5); 471-482.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Srebrny Krzyż Zasługi za działalność naukową za 2001 i 2002 r

Staże

 • Instytut Farmakologii i Toksykologii, Uniwersytet Medycyny Weterynaryjnej, Austria, Wiedeń
 • Departament Fizyki, Freie Universität Berlin, Niemcy

Zdjęcia