Agnieszka Wojnowska, psychoterapeuta Legionowo

mgr Agnieszka Wojnowska

Psychoterapeuta więcej

5 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Konsultacja online za pośrednictwem komunikatora Skype (inny komunikator jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu), użytkownik: agawojnowska.
Więcej informacji pod nr tel (proszę o SMS) ********* lub ******************
Szczegóły ustalane w trakcie zapisu na wizytę.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam Cię jeśli: * doświadczasz kryzysu życiowego lub stratę, * doświadczasz cierpienia, które utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie, * masz pr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Terapia uzależnień

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

150 zł

PsychoterapiaHumanistyczna.Online

Czas trwania: 50 minut / 150 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ORIGO Psychoterapia i Psychoedukacja konsultacja psychoterapeutyczna

Miła i bezpieczna atmosfera. Wizyta przebiegła w spokojnej, ciepłej atmosferze. Pani Agnieszka wzbudza zaufanie.


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ORIGO Psychoterapia i Psychoedukacja konsultacja psychoterapeutyczna

Wszystko w porządku, szczegółowe pytania na pewno pomogą aby w przyszlosci uzyskać właściwe rezultaty


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ORIGO Psychoterapia i Psychoedukacja psychoterapia indywidualna

Bardzo miła i konkretna osoba, umiejąca słuchać pacjenta.
Myślę że znalazłem to, czego oczekiwałem od Psychoterapeuty.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ORIGO Psychoterapia i Psychoedukacja chęć pacjenta

Bardzo fajna i przyjemna rozmowa tak samo jak osoba. Super rady i generalnie bardzo dobrze słuchająca terapeutka, z którą łatwo się rozmawia. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek "Psychoterapia Na Mieszka" Psychoterapia par - pierwsza konsultacja

Gorąco polecam. Bardzo miła i pomocna osoba. Pozwoliła nam wyrzucić z siebie wszystko co nas boli, wysłuchała a później podała rozwiązania naszych problemów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

24 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • czy będąc niepełnoletnia moge przyjść sama na wizytę?

  W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego.
  Pozdrawiam
  Agnieszka Wojnowska

  mgr Agnieszka Wojnowska

 • Ostatnio nie mam sił na nic myśli samobójcze ktore się nasilają. Wszystko przez to że mój mąż coraz częściej sięga po alkohol,sytuacja finansowa jest też kiepska. Mam coraz częściej ochotę sobie zrobić krzywdę. Proszę o radę.

  Zachęcam Panią do kontaktu z terapeutą lub lekarzem psychiatrą. W każdej poradni terapii uzależnień bezpłatną pomoc uzyskują również członkowie rodziny. Warto zadbać o siebie!
  Pozdrawiam
  Agnieszka Wojnowska

  mgr Agnieszka Wojnowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam Cię jeśli: * doświadczasz kryzysu życiowego lub stratę, * doświadczasz cierpienia, które utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie, * masz pr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Terapia uzależnień

Publikacje i artykuły