Agnieszka Walczak-Maciocha, psychoterapeuta Świdnik

mgr Agnieszka Walczak-Maciocha

Psychoterapeuta więcej

28 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Dom Rzemiosła, Racławicka 38/44 Świdnik, I piętro, gabinet 106, wejście od frontu budynku przez ogrodzony parking, Świdnik
Gabinet Psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu
Jasna 8/6, Lublin
Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 130 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (opis) • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto, Revolut

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta

Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.


2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę

W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem

.
3. Zasady dodatkowe

W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Copyright © ****-**** www.docplanner.com.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Nazy­wam się Agnieszka Walczak-Maciocha. Jestem psy­choter­apeutą psychodynamicznym, członkiem Pol­skiego Towarzystwa Psy­choter­apii Psy­cho­dy­nam­i...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica Lękowa
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


130 zł

Konsultacja online z psychoterapeutąDom Rzemiosła, Racławicka 38/44 Świdnik, I piętro, gabinet 106, wejście od frontu budynku przez ogrodzony parking, Świdnik

od 130 zł

Gabinet Psychoterapii


Jasna 8/6, Lublin

130 zł

Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej


130 zł

Konsultacja online z psychoterapeutą

Konsultacja odbywa się poprzez komunikator Skype lub WhatsApp. W dniu wizyty pacjent otrzymuje dokładne informacje odnośnie kontaktu on line na podany numer telefonu.

Pozostałe usługi


Dom Rzemiosła, Racławicka 38/44 Świdnik, I piętro, gabinet 106, wejście od frontu budynku przez ogrodzony parking, Świdnik

130 zł

Gabinet Psychoterapii


Jasna 8/6, Lublin

130 zł

Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej

Opinie

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Terapia z Panią Agnieszką była prawdopodobnie najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęłam.
Pani Agnieszka weszła w moją historię w sposób bardzo uważny, zauważała mnóstwo analogii w różnych relacjach w moim życiu, których sama nigdy nie byłabym w stanie dostrzec, a których świadomość bardzo pomogła mi zrozumieć siebie. Nauczyła mnie zwracać uwagę na to, co tak naprawdę czuję i otwarcie o tym rozmawiać. Nigdy nie czułam się przez nią oceniana ani nie odniosłam wrażenia, że nudzę ją swoimi problemami, co było dla mnie niezywkle ważne.
Bardzo cierpliwie i z dużą delikatnością pomogła mi przejść przez naprawdę trudne momenty mojego życia odkrywając przy tym i pomagając mi zrozumieć fundamentalne części mojej osobowości.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Gdybym mogła przyznałabym Pani Agnieszce 5 milionów gwiazdek!!! Jest doskonałym specjalistą, który poprzez zadanie jednego pytania potrafi otworzyć oczy na wszystkie nurtujące człowieka sprawy. Terapia z Panią to czysta przyjemność, mimo, że czasami pojawiały się łzy, były to łzy "oczyszczające" mnie od środka. Pokazała mi jaką jestem osobą. Jak bardzo się gubię w swoim życiu i nie mówiąc wprost, ale poprzez rozmowy pokazała mi jak żyć, żeby było mi dobrze samej ze sobą. Wspaniała, serdeczną i przesympatyczna osoba.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam podjęcie terapii u Pani Agnieszki. Jest dobrym fachowcem, w trakcie spotkań, krok po kroku, niemal niezauważalnie otwierają się człowiekowi oczy na mechanizmy, które nim kierują, na to, w jaki sposób często sam siebie nieświadomie unieszczęśliwia. Pani Agnieszka nigdy nie ocenia, zawsze słucha uważnie, jej uwagi, nigdy nie nachalne, pozwalają inaczej spojrzeć na świat - zgodzić się albo nie zgodzić, ale przemyśleć inny (a może mój?) punkt widzenia. Czas terapii był najlepszym czasem w moim życiu, czuję się wolna i szczęśliwa. Dziękuję!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do P. Agnieszki trafiłam w bardzo trudnym momencie w swoim życiu. Po pierwszym spotkaniu czułam, że jest to lekarz, przed którym mogę w zupełności się otworzyć i nie pozostanę sama ze swoimi problemami. Zawsze byłam wysłuchana, zrozumiana, a nigdy oceniana. Pani Agnieszka analizowała mnie i moje problemy, zadawała pytania, dawała cenne wskazówki i uwagi. Jestem jej bardzo wdzięczna za naszą terapię, bo zrozumiałam, gdzie popełniłam błędy i jak na przyszłość się przed nimi chronić. Pani Agnieszka to ciepła i spokojna osoba. Polecam z całego serca!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online z psychoterapeutą konsultacja psychoterapeutyczna

Czas upłynął tak szybko ze miałam poczucie jakbym była 10min w gabinecie a nie godzinę! Bardzo owocna rozmowa. Bardzo miła pozytywna cierpliwa osoba .Pani Agnieszka to osoba z ogromnym doświadczeniem -zakończenie terapii po ponad 2 latach .efekty : z pełną świadomością ,,odmienione życie ,,Polecam !


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej psychoterapia indywidualna

Polecam z całego serca Panią Agnieszkę. Jest osobą kompetentną i profesjonalną w tym co robi. Naprowadza i ukierunkowuje działanie, a nie podaje oklepane rady. Nie oceniająca, ciepła, punktualna i empatyczna. Atmosfera w gabinecie daje swobodę i skupienie myśli. Psychoterapeutka godna uwagi. Praca z nią to przyjemność. Pomogła mi zmienić całkowicie swoje życie, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Przyszłam do niej z masą problemów i chaosem, a wyszłam ze spokojną głową i umiejętnością radzenia sobie w życiu.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Gorąco polecam. Trafiłam do Pani Agnieszki kiedy byłam w totalnej rozsypce. Po raz pierwszy czułam, że ktoś naprawdę chce mi pomóc. Najbardziej zaskakujące były uwagi, spostrzeżenia Pani Agnieszki, które nagle uświadamiały mi rzeczy, których nie dostrzegałam, dawały do myślenia. Dzisiaj inaczej patrzę na świat i mimo róznych sytuacji jestem radosną osobą. To wszystko zawdzięczam Pani Agnieszcze, jej zaangażowaniu i profesjonalizmowi. Polecam z całego serca.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej psychoterapia indywidualna

Z całego serca polecam panią Agnieszkę, jest świetną terapeutką i cieszę się, że trafiłam właśnie do niej. Przekazała mi dużo wiedzy, z której teraz potrafię dzięki niej korzystać, zadawała bardzo trafne pytania, które skłaniały mnie do wielu przemyśleń i pracy nad sobą. Na terapii nie czułam się oceniana, ale wysłuchana, poznałam też pewne mechanizmy, które wpływały na moje postrzeganie świata oraz siebie. Mój komfort życia znacząco się dzięki temu poprawił za co jestem bardzo wdzięczna. Po zakończonej terapii czuję się lepszą wersją siebie, ze zdrowszym spojrzeniem na świat.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej psychoterapia indywidualna

Punktualna, daje przestrzeń, nie ocenia, zadaje pytania zmuszające do zastanowienia się nad swoim postępowaniem. Niestety musiałam przerwać terapię z powodu przeprowadzki do innego miasta. Polecam i pozdrawiam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mogę z czystym sumieniem polecić p. Agnieszke jako jedyna wysłuchała oraz pomogła mi w ciężkim dla mnie czasie. Słuchała dawala cenne wskazówki podczas terapi, która trwala ponad rok. Inaczej patrze na świat i ludzi. Doceniam siebie sama oraz swoje zanagazowanie :) Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

40 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jak przełamać lęk przed rozmową z dziewczynami?

Jestem spokojny, za bardzo nie rozmowny, cichy i bardzo nieśmiały. Być może spotkaliście osoby podobne do mnie.
Mam problem żeby podejść i zacząć rozmowę z dziewczynami.
Jak pokonać lęk przed rozmową z dziewczynami? Jak sie przełamać?
Jakby to napisać: gdy podchodzę do jakiejś dziewczyny to zaczynam jakby troszkę się trząść (takie delikatne drgawki), zaczerwieniam się na twarzy i nie mogę nic powiedzieć, bo mam wtedy bardzo ściśnięty głos. Boję się spojrzeć dziewczynie w oczy.
Nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny i jest mi bardzo smutno z tego powodu :(
Co zrobić żeby się nie denerwować tyle i żeby to wyeliminować?
Boję się dziewczyn. Takich jak na fotce i pozostałych

Dzień dobry. Zachęcam Pana do umówienia wizyty z psychologiem. Mam za mało informacji, żeby udzielić Panu porady, nie wiem, ile Pan ma lat, jaka jest Pana historia życiowa. Lęki, o których Pan napisał mogą mieć różne podłoże. Rozmowa ze specjalistą może być pomocna w pokonaniu Pana trudności i zdobyciu umiejętności nawiązywania relacji. Życzę powodzenia,
Agnieszka Walczak - Maciocha,

mgr Agnieszka Walczak-Maciocha

Od bardzo dlugiego czasu mam problem ze znalezieniem partnerki/dziewczyny. Nie wiem, jak mam sobie to tlumaczyc. Nie bede ukrywal, ze brakuje mi zarowno regularnego pozycia seksualnego, jak i uczucia, obecnosci drugiej osoby w moim zyciu, dzieleniu sie z nia swoimi uczuciami, jak i jej obecnosci w ogole.
Bardzo trudno przychodzi mi skonkretyzowac to, co czuje w tym momencie, ale czuje sie bardzo samotny i pogubiony z tym, co sie ze mna dzieje w relacjach damsko-meskich. Odnosze wrazenie, ze istnieje jakas niewidzialna bariera pomiedzy mna a kobietami, jakis uporczywy brak moznosci nawiazaywania blizszych relacji.
Byc moze nie bylby to problem, ale zblizam sie juz powoli do trzydzuestki i od bardzo dawna nie bylo mi dane zaznac kobiecego ciepla, jak rowniez szansy dania Jej tego samego.
Trudno mi sie o tym mowi, nawet jak na faceta, ale chcialbym roziwazac ten problem, w koncu faceci tez maja uczucia, choc wyrazaja je na pewno w inny sposob.
Nie wiem jeszcze, co moglbym dodac, ale chcialbym z kims porozmawiac, nawiazac kontakt, aby lepiej zrozumiec sibie i moj problem.
I nie jest to tani sztuczka zdobycia kogos, po prostu pragne dowiedziec sie, co Wy o tym myslicie. W koncu zalezy mi na Niej, a nie na odwrot.

Pzdr

Dzień dobry. zachęcam Pana do umówienia wizyty u psychoterapeuty. To zupełnie naturalne, że odczuwa Pan potrzebę nawiązania bliskiej relacji, znalezienia partnerki. Opisana przez Pana "niewidzialna bariera" z pewnością ma swoją nieświadomą przyczynę. Można do niej dotrzeć w poddając się psychoterapii. Uświadomienie sobie ukrytych głęboko konfliktów wewnętrznych, wypartych przeżyć, impulsów, pragnień czy potrzeb pozwala lepiej zrozumieć siebie i radzić sobie z wieloma problemami.
Życzę powodzenia,
Agnieszka Walczak - Maciocha.

mgr Agnieszka Walczak-Maciocha

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazy­wam się Agnieszka Walczak-Maciocha. Jestem psy­choter­apeutą psychodynamicznym, członkiem Pol­skiego Towarzystwa Psy­choter­apii Psy­cho­dy­nam­i...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica Lękowa
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania