lek. dent.

Agnieszka Suder

Stomatolog

79 opinii +dodaj

WIZYTY umawiane poprzez portal znany lekarz są wizytami PRYWATNYMI. Cennik widnieje poniżej.**********OD DNIA 10.06 przez najbliższy czas będę NIEOBECNA w Gabinecie w Krakowie. Pacjentów… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"

  Szybka, fachowa pomoc z uśmiechem. Pełen profesjonalizm, Pani doktor dokładnie przeprowadziła diagnozę oraz dała przydatne wskazówki dotyczące utrzymania zębów w dobrej kondycji. Gorąco polecam:)

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"

  super pani doktor byłem u wielu ale to właśnie tutaj idę bez obaw bo wiem ze nie będzie boleć i zawsze wiem co będzie robione mega polecam każdemu

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"

  Pani Agnieszka jest cudowna osoba ! Bez żadnych wymówek typu "ząbki mleczne i tak wypadną i nie trzeba nic z nimi robić " zajęła się ząbkami synka , które zaatakowało odwapnienie szkliwa .. ma bardzo dobre podejście do 2,5 latka , takich dentystów szukać że świecą ! Pozdrawiam :)

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"Usługa: kontrola

  Miło i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam! Pani stomatolog zbadała również uzębienie dziecka i na pewno poleciłabym ją również do dzieci.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"Usługa: rozpoczęcie długiego leczenia

  Czytałem o tej pani dobre opinie, ale nie spodziewałem się, że wizyta będzie aż tak profesjonalna i bardzo miła jednocześnie. Z ręką na sercu polecam.

 • S
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"Usługa: usunięcie zęba

  Do Pani doktor trafiłem z polecenia innego lekarza który skierował mnie do Niej z problematyczną ósemką ( zrośnięta z kością pod dziąsłem z zagiętymi korzeniami). Sprawnie przeprowadzony zabieg i szycie rany, znieczulenie podane bezboleśnie. Czeka mnie jeszcze usunięcie drugiej ósemki, którą napewno usunę tylko u Pani doktor Agnieszki.

 • R
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"Usługa: ubytki, kamień,

  Dr Agnieszka Suder jest bardzo kompetentną lekarką, przy tym sympatyczna , zawsze uśmiechnięta, nigdy nie odmówiła pomocy, nawet gdy nie byłam zapisana.Świetna dla dzieci :) nie boimy się już dentysty :)

 • S
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"Usługa: ból kilku zębów

  Pani Doktor Agnieszka to najlepszy stomatolog u jakiego miałem okazję być.To nie tylko profesjonalistka w swoim fachu, ale także fantastyczny człowiek. Moje problemy z zębami ciągnęły się miesiącami, a po trafieniu do Pani Doktor problem został szybko zdiagnozowany i po dwóch wizytach wyleczony. Szczerze polecam Panią stomatolog.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"

  polecam kazdemu z czystym sumieniem bylam 2 razy u Pani Agnieszki bardzo mila i dokladna osoba a zarazem bardzo delikatna

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"Usługa: wizyty adaptacyjne dla dzieci

  A cała świadomością mogę polecić Panią Agnieszkę ????miła kontaktowa i konkretna. Stworzona do pracy z maluchami (moja córka 5 letnia uwielbia tam chodzić )tłumaczy dziecku wszystko po kolei co będzie robić w danym momencie. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • WIZYTY umawiane poprzez portal znany lekarz są wizytami PRYWATNYMI. Cennik widnieje poniżej.**********OD DNIA 10.06 przez najbliższy czas będę NIEOBECNA w Gabinecie w Krakowie. Pacjentów zapraszam do Przychodni Stomatologicznej w Wadowicach *************
  Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz szeroko rozumianą stomatologią estetyczną.Swoją zawodową pasje - implantologie , rozwija uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.Ukończyła Curriculum Implantologii - Dental Skills Institute Akademii Garmedu,odbyła kurs :Osteologia.Implanty w strefie estetycznej wg. dr.Michaela Stimmelmayera. Uczestniczyła w Sympozjum Central European Implant Akademy 2014. Jest aktywnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) oraz Europejskiego Towarzystwa Implantologiczngo (European Association of Dental Implantology - EDI). Stosuje innowacyjne, zaawansowane techniki leczenia celem uratowania zęba oraz wykonuje wysoko estetyczne prace protetyczne,aby uzyskać efekt pięknego uśmiechu. Cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentów, na które zapracowała sobie łagodnością, dokładnością i niezwykłą sprawnością w czasie wykonywanych zabiegów.
  Doktor przyjmuje również pacjentów zagranicznych : w języku angielskim i niemieckim.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl