Adres

Dobra Fizjoterapia
Na Kotlinę, Jasło

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii w 2018 roku. Zawodową drogę rozpocz...

Zobacz pełen opis

Zakres porad

  • Leczenie bólu
  • Fizjoterapia twarzowo-szczękowa
  • Fizjoterapia stomatologiczna
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Fizjoterapia Inny

Polecam pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazne podejście do pacjenta Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i chetna jest do współpracy

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Agnieszka wykazuje profesjonalne podejście, zaangażowanie oraz widać, że jest specjalistką w tym co robi. Poświęca dużo czasu swoim pacjentom oraz do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Potrafi postawić trafną diagnozę oraz idealnie dobrać terapię, która w krótkim czasie przynosi oczekiwane efekty. W dodatku jest bardzo sympatyczną osobą. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie!

G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta przebiegała w bardzo miłej ale co najważniejsze profesjonalnej atmosferze . Diagnoza trafnie postawiona a samo leczenie od początku do końca przeprowadzone wzorcowo . Bez chwili zawahania polecam Panią Agnieszkę


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo profesjonalna i kompetentna osoba a przy tym z ogromną empatią. Po szczegółowym wywiadzie i badaniu pani Agnieszka dobrała odpowiednią terapię. Efekty były widoczne już po pierwszym zabiegu. Bardzo polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Agnieszka bardzo mi pomogła - od dłuższego czasu zmagałam się z bólem kręgosłupa lędźwiowego, jednakże dopiero u pani Agnieszki udało się znaleźć przyczynę dolegliwości a nie działać jedynie na objawy. Już po jednej wizycie uzyskałyśmy sporą poprawę funkcjonalną. Do tego cała wizyta przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Bardzo polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Panią Agnieszkę! Profesjonalna, skuteczna i bardzo empatyczna. Jestem pod wrażeniem. Co najważniejsze udało się rozwiązać problem.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Agnieszka to wspaniała Specjalistka, potrafi słuchać, szuka przyczyny dolegliwości i dopasowuje terapię indywidualnie do możliwości oraz potrzeb pacjenta. Zawsze można liczyć na Jej profesjonalne porady, świetną atmosferę i komfort podczas wizyty.
Moje plecy i ja serdecznie polecamy!! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania