Dr n. med.

Agnieszka Ochoda-Mazur

Pediatra, Neonatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja: MediSono - Centrum Medyczne dla Dzieci. USG. ECHO.Usługa: wizyta pediatryczna

  Genialny lekarz. Byłam dziś z córeńką na wizycie. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości i obawy. Rzetelna miła. Odpowiadała nawet na moje najgłupsze pytania. Cudowna. Podejście do dzieci rewelacja

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista chorób dzieci i neonatologii, ultrasonografista dziecięcy.
   Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego 2005.
   Asystent w Klinice Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
   Nauczyciel akademicki Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2008-2015).
   Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w pediatrii.
   Certyfikat badań echokardiograficznych i wykrywania wad serca POLKARD.
   Certyfikat badania stawów biodrowych metodą Grafa.
   Certyfikowany instruktor resuscytacji noworodka.
   Stypendystka ( 2008-2009 r.) Université de Genève w Genewie w Szwajcarii.
   Praca doktorska pt. Zaburzenia wybranych mechanizmów odporności przeciwbakteryjnej jako czynnik ryzyka wystąpienia sepsy u przedwcześnie urodzonych noworodków.

  Specjalizacje

  • Neonatologia
  • Pediatria

  Choroby

  • wcześniactwo
  • choroby niemowląt i małych dzieci
  • USG dzieci (bioderek, jamy brzusznej, przezciemiączkowe, płuc)
  • Echo serca niemowląt

  Usługi

  MediSono - Centrum Medyczne dla Dzieci. USG. ECHO.

  Zdunów 20a, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-428 Kraków, małopolskie

  Usg jamy brzusznej dzieci/niemowląt od 100 zł
  Wizyta pediatryczna od 100 zł
  Usg tarczycy

  Oddział Kliniczny Kliniki Neonatologii

  Kopernika 23, Grzegórzki, 31-501 Kraków, małopolskie

  Usg jamy brzusznej dzieci/niemowląt od 100 zł
  Wizyta pediatryczna od 100 zł
  Usg tarczycy

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: MediSono - Centrum Medyczne dla Dzieci. USG. ECHO.Usługa: wizyta pediatryczna

   Genialny lekarz. Byłam dziś z córeńką na wizycie. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości i obawy. Rzetelna miła. Odpowiadała nawet na moje najgłupsze pytania. Cudowna. Podejście do dzieci rewelacja

  • Poznalismy Panią Doktor na IT noworodków na Kopernika, synek ma wadę serca, jest wcześniakiem i jeszcze w gratisie dostał dodatkowy chromosom. Już w czasie pobytu w szpitalu wiedziałam ze zawsze możemy liczyć na najlepsza opiekę i szczegółowe wyjaśnienie co dalej. Wkrótce maluch będzie mieć rok i cały czas jesteśmy pacjentami Pani Doktor i wiemy, ze synek jest w najlepszych rękach. Ilekroć potrzebowaliśmy szybkiej reakcji czy konsultacji, dr Ochoda zawsze znalazła czas by zbadać synka i zaplanowac leczenie. Pani Doktor jest lekarzem stu procentowo oddanym swoim pacjentom i powierzając jej swoje dziecko można mieć pewność, ze zostanie dobrze zdiagnozowane i poprowadzone.

  • K

   Fantastyczny Pediatra. Pani doktor jest kompetentna, rzeczowa i cierpliwa, ma sympatyczne i profesjonalne podejście do małych pacjentów. Badania podstawowe jak i USG przebiegają bardzo dokładnie, Pani doktor poświęca pacjentowi i rodzicom dużo czasu. Dr Ochoda wzbudza zaufanie i jest niesamowicie ciepłą osobą. Prawdziwy lekarz z powołania.
   Opiekuje się naszą córką od pobytu na oddziale neonatologii w szpitalu przy Kopernika. Nasza córka urodziła się z zespołem wad, między innymi wadą serca. Obecnie jesteśmy stałymi pacjentami Dr Ochody w przychodni Medisono.
   Polecam gorąco wszystkim Rodzicom Panią doktor.

  • E

   Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Poznaliśmy sie na oddziale neonatologii w szpitalu przy Kopernika, nasza córeczka urodziła sie bardzo wczesnie i od początku pani doktor przekazywała nam informacje na temat stanu dziecka - bardzo konkretne i nie mówiła czy będzie dobrze czy zle ale o bieżącej sytuacji i tym co ja czeka w ciagu najbliższych 24h. Po 2 miesiącach pobytu w szpitalu mogliśmy cieszyć sie szczęściem w domu. Dzięki wiedzy pani doktor i doświadczeniu, poźniejszych kontrolach rownież w prywatnym gabinecie nasza córeczka rozwija sie prawidłowo. Dr Ochoda ma świetne podejście do maluszków jak rownież do rodziców co jest bardzo rzadkie, gdyż często w przypadku wcześniaków pediatrzy boja sie lub co gorsze straszą rodziców gdy sami nie są pewni diagnozy. Pani doktor to świetny specjalista pediatra, polecam wszystkim rodzicom.

  • A

   Wspaniały pediatra i specjalista, bez reszty oddana swojej profesji, patrząc z boku śmiało można ją nazwać lekarzem z powołania (coraz rzadziej o takich). Podczas wizyt rzeczowa, konkretna, cierpliwa z ciepłym podejściem do maluszków. Stawia bardzo trafione diagnozy, jednocześnie potrafi w sposób wywarzony i profesjonalny uspokoić panikujących młodych rodziców. Polecam z całego serca. Agnieszka T.

  • A

   Pani Doktor z super podejściem do dzieciaczków. Jesteśmy rodzicami wcześniaka i swoją "przygodę" z Panią Doktor zaczęliśmy w Szpitalu na Kopernika w Krakowie. Pani Doktor bardzo rzeczowa, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania i potrafi dodać otuchy w najtrudniejszych chwilach. Lekarz z powołaniem!

  • M

   Nic dodać nić ująć. Mogę się tylko podpisać pod wcześniejszymi opiniami. Wiedza, podejście do pacjenta, podejście do (często przerażonych) rodziców, cierpliwość, takt, to wszystko tylko potwierdza że Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Do tego nawet w natłoku pracy zawsze potrafi znaleźć chwilę aby bez pośpiechu odpowiedzieć na pytania rodziców, rozwiać ich wątpliwości i rozterki. Uśmiech i spokój Pani Doktor dają rodzicom maluchów wiarę w to że może być dobrze, co dla rodziców wcześniaka jest bezcenne...

  • I

   Dzisiaj byłam z synem na Usg u Pani doktor. Wspaniała,cierpliwa,rzeczowa i bardzo dokładna . Ma fantastyczne podejscie do dziecka . Poswieca duzo czasu swojemu pacientowi i jego rodzicom.Posiada duza wiedze. Polecam !!!

  • A

   Wspaniały lekarz i człowiek,zawsze możemy liczyć na fachową pomoc Pani Doktor.Bardzo serdecznie polecamy

  • M

   Pani Agnieszka to wspaniała kobieta. Bardzo profesjonalna w tym co robi, bardzo dokładnie bada dzieciaczki, łącznie z przykładaniem głowicy od USG, odpowiada rzeczowo na każde, nawet najbardziej oczywiste pytania, jest cierpliwa, sympatyczna i ma świetne podejście do dzieci. Każdemu polecam tego lekarza, bo pani doktor zajmuje się nawet najcięższymi przypadkami, a rodzice mają pewność, że ich pociecha jest w dobrych fachowych rękach.