Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Volumed Inny

Trafiłam do Dr Agnieszki w grudniu 2019 roku skierowana przez lekarkę prowadzącą moją drugą ciążę celem wykonania echa serca płodu. Obie były zaniepokojone zbyt dużą ilością wód płodowych. Pani dr kontrolowała nas jeszcze 2 razy i dosłownie w ostatniej chwili skierowała do szpitala. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to właśnie dzięki jej wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi mój syn żyje i ma się bardzo dobrze! Postawiona diagnoza była trafna w 100%. Pani Agnieszko, dziękuję z całego serca!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Volumed ECHO serca płodu

Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą - rzeczowo i przystępnym językiem omawia cały przebieg badania, odpowiada na wszelkie pytania i bardzo wyrozumiale podchodzi do pacjentki. Uspokaja i cierpliwie przeprowadza badanie - nam poświęciła bardzo dużo czasu, wykonując nie tylko echo serca, ale i całościowe badanie dziecka. Bardzo sympatyczna i przyjazna dla pacjentki. Polecam z całego serca!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Volumed ciążą zagrożona

Profesjonalna, bardzo dokładna , precyzyjna Ginekologa który wszystko wyjaśnia .Odpowiedzi udzieli na wszystkie dręczące problemy. Niezwykle cierpliwa ,a wiem co mówię na ponad 4 miesiące opieki ,a ja nie należę do łatwych pacientek. Serdecznie pozdrawiam Panią doktor razem z moja córeczka to również dzięki Pani ona jest na świecie. Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Volumed Badanie prenatalne

Pani doktor niesympatyczna, strach zadać jej jakiekolwiek pytanie, robi łaskę, że odpowiada. I to na nietaniej wizycie prywatnej. Mowi cicho, ale bałam sie poprosic zeby mowila glosniej, bo uslyszalabym pewnie kolejny opryskliwy komentarz. Merytorycznie nie umiem ocenic Pani doktor bo sie na tym nie znam, ale podejscie do pacjenta i sposob komunikacji akurat dla mnie są bardzo ważne.


M
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz. Pani doktor robila mi usg oraz echo serca dziecka. Byla przy tym bardzo szczegolowa, konkretna, tlumaczyla wszystko oraz potrafila latwym jezykiem (nie medycznym) powiedziec co sie dzieje .


J
Użytkownik zweryfikowany

Moja wizyta u dr Nawary-Baran była związana z usg genetycznym II trymestru. Pani doktor poświęciła nam bardzo wiele czasu, wizyta trwała 30 minut i to nie tylko dlatego, że badanie było niezwykle dokładne i szczegółowe z racji wielu parametrów, które w takim badaniu muszą zostać poddane analizie, ale także dlatego, że Pani doktor zależało żeby dokładnie pokazać nam nasze dziecko. Pani doktor bardzo szczegółowo opisywała nam kolejne fazy badania, kolejne badane parametry - tłumaczyła co stanowi normę, co widzimy na obrazie, co w danej chwili mierzy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, mam poczucie, że trafiłam w ręce specjalisty z prawdziwego zdarzenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam na badaniu genetycznym u Pani Doktor. Bardzo miła i konkretna osoba. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega badanie i jak wygląda szacowanie ryzyka wad genetycznych. Badanie zostało wykonane bardzo dokładnie, Pani Doktor każdy parametr omawiała bardzo szczegółowo i cierpliwie odpowiadała na każde moje pytanie. Dodam, że Pani Doktor na moją prośbę wykonała badanie poza godzinami swojej pracy. Świetny specjalista i bardzo uprzejmy człowiek. Serdecznie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr podczas badania zobaczyła wszystkie mozliwe wady rozwojowe dziacka, wzieła za wizyte 300 zł gdzie bez żadnej pauzy wyliczyła co jest żle i jak mam zrobić by wyrobić się przed 24tyg by usunąć ciąże z powodu wad rozwojowych. dwa dni pożniej w szpitalu potwierdozno jedynie dużą hipotrofie płodu, wszystko inne powiedziane przez pania dr zaprzeczono. Dlatego uważam, że jest słabym specialistą i to bez podejścia do paccjentów! Dla porównania byłam też na konsultacji u innego bardzo znanego lekarza- za wyzyte wziął 150zł gdyż uznał ze dla kobiet z trudną ciążą ma zniżki gdyż wystarczająco maja zmartwień i również nie potwierdził opini pania dr - zaproponował zupełnie inne podejście do ciąży, był kompetentny, wyrozumiały i serdeczny. Czego nie mogę powiedzieć o tej pani.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pełen podziwu dla Pani doktor : jej profesjonalizmu, doskonałego podejścia do pacjenta, wrażliwości i olbrzymiej wiedzy lekarskiej. Rozpoznała i skierowała do obserwacji : zahamowanie wzrostu wewnątrzmacicznego w oparciu o kryteria usg przepływów ( z tego, co wiem potrafi to ocenić niewielu lekarzy) . Przez cały okres pobytu żony monitorowała jej stan , prosząc także o pomoc kolegów w celu weryfikacji własnych obserwacji ( chapeau bas) . Uprzedzała żonę , która także jest lekarzem, stopniowo o faktach, przygotowując ją do ewnetualnego cięcia cesarskiego, wykazując dużo taktu dla jej niepokojów i obaw. Nie znam lepszego diagnosty ultrasonograficznego w Krakowie jesli chodzi o położnictwo. Byłem pełen podziwu dla opisu nie tylko biometrii płodu , czy połozenia łozyska ale szczególowego opisu dziecka : wszystkich narządów i układów.
Miła, ciepła, bardzo kobieca, inteligentna o szerokiej wiedzy medycznej teoretycznej i medycznej.
PS . czytając negatywne wpisy na forum podejrzewan ze pochodzą od zazdrosnych kolegów po fachu :(
Z wyrazamu szacunku lek. Przemysław Smolik


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz i równie dobry człowiek. Wybitny specjalista w swoim fachu. Dużo zawdzięczam Pani Doktor, choć niczego z ogromu rzeczy, które dla mnie zrobiła, robić nie musiała, bo tak naprawdę nie byłam Jej pacjentką.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania