Agnieszka Musiałek, pediatra Wieliczka

Agnieszka Musiałek

Pediatra

9 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Kopernika 10, Wieliczka
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja pediatryczna


ul. Kopernika 10, Wieliczka

Gabinet Lekarski

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
9 opinii

W
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, bardzo dokładnie bada dziecko, wszystko jasno i fachowo tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytanie i podejście do rodziców też ma super. Leczenie, które wprowadziła pomogło, praktycznie od razu. Nie wprowadza antybiotyków, jak nie trzeba. Praktycznie dzięki przyjazdowi Pani doktor uniknęliśmy poważniejszych kłopotów, wynikających z nieprawidłowego leczenia innego lekarza. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka jest lekarzem moich dzieci od ich urodzenia.Syn ma 9 lat,córka 14 miesięcy.Do ośrodka zdrowia chodzimy tylko wówczas,gdy nadchodzi termin szczepienia.Zawsze miła,kompetentna i unika antybiotyków.Stawia raczej na naturalne metody.Szkoda tylko,że już nie pracuje w ośrodku zdrowia,bo nie zawsze jest teraz dostępna.Moje dzieci ją uwielbiają za pogodne usposobienie i ciepłe podejście.Jedyny pediatra do którego mam zaufanie.Polecam:)


G
Użytkownik zweryfikowany

Witam

Polecam, Pani Doktor opiekuje sie moim synkiem od kilku lat, zawsze gdy cos sie dzieje mozna na Nia liczyc. Nigdy nie panikuje a leczenie ktore zaaplikuje zawsze sie sprawdza. Dzieki Pani Doktor nie panikuje juz z byle powodu jak mi sie to zdarzalo wczesniej. POLECAM, BARDZO DOBRY LEKARZ.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nasz synek poznał wielu pediatrów, ale Panią dr.Musiałek darzy wyjątkową sympatią. a nawet twierdzi iż "Ją uwielbia" :)
Pani doktor ma bowiem świetny kontakt z małym pacjentem.
Korzystamy z pomocy dr.Agnieszki w sytuacjach gdy konieczna jest pomoc lekarza, a przychodnia jest nieczynna, lub gdy mamy wątpliwości co do diagnozy postawionej przez lekarza w przychodni (a zdarzyło się to już dwukrotnie - błędna diagnoza, źle dobrany lek przez lekarza z przychodni). Nasz syn ma astmę,
Pani doktor pomogła nam znaleźć świetnego alergologa dla naszego synka - (sama umówiła nas na pierwszą wizytę).
Zna nasze dziecko odkąd skończyło 6 miesięcy - teraz syn ma 6 lat. Nigdy nie postawiła błędnej diagnozy.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor prowadzi moje dziecko od urodzenia (4 lata) i nigdy nie zawiodłam się na jej wiedzy i sumienności.Zawsze dostępna, rzeczowa i sympatyczna, świetny kontakt z maluchami. Także to, co zostało podkreślone w innej ocenie - niezwykła intuicja powoduje, że nie zamieniłabym Pani Doktor na inną.
Nawiasem mówiąc, część negatywnych o Niej opinii nasuwa mi myśl o konkurencji. Niezdrowej.


A

Stanowczo odradzam. Plusem zapewne jest to, że Pani doktor zawsze przyjedzie na wizytę, ale u mojego syna niestety nie rozpoznała choroby mononukleozy przy książkowych objawach - bardzo wysoka gorączka przez kilka dni i zapuchnięte powieki. |Przez złą diagnozę, niestety mieliśmy później sporo problemów.


K

o ile wiem,wgłobienie jelit można stwierdzic tylko na podtsawie USG lub RTG. ale widocznie wedlug x, pani doktor powinna to zrobic oczami;


M
Użytkownik zweryfikowany

Uważam,że pani doktor wcale nie jest aż tak rewelacyjna,dobrze,że sobie poszła z przychodni bo wszystkie rozumy pozjadała kto jej nie spasował to traktowała go z pewnym lekceważeniem,a poza tym lepsze były w przychodni rozmowy przez komórkę niż pacjent.Ogólnie uważam,że pani doktor zależy głównie na pieniądzach dla tych klientów to i może jest super bo jej płacą za to.Pani Agnieszko przydałoby się trochę spuścić z tonu bo nie jest pani jedynym pediatrą na świecie ani też nie najlepszym.


A

W zasadzie ciężko mi ocenić Panią doktor. Ma wiele plusów ale też kilka minusów. Na pewno mocno na jej korzyść przemawia fakt, że prawie zawsze przyjedzie gdy się po nią zadzwoni (no chyba, że akurat ma wyłączony telefon lub na prawde nie może). Myślę, że wiedzę też posiada. Podejście do dzieci ok. Jest sympatyczna i bardzo żywiołowa. No i tu właśnie nie wiem co myśleć. Nie daje mi 100% pewności, że dobrze zbadała moje dziecko. Lubię ją i fajna z niej kobieta ale gdy słucha czy oskrzela i płuca są w porządku nie powinna jednocześnie rozmawiać. To mi najbardziej przeszkadza. Poza tym badając niemowlę które jest mocno zaflegmione powinna zawsze sprawdzić też uszy czy aby na pewno nie zrobił się w nich jakiś stan zapalny. Robi to dopiero przy następnej wizycie po tym jak dziecko płacze cały dzień z niewiadomego powodu. Zakładam że nie jest to z jej strony rozmyślne działanie tylko strasznie się śpieszy w czasie wizyty i może po prostu zapomina. W każdym bądź razie nie jest złą lekarką. Ma według mnie intuicję potrzebną do leczenia małych dzieci i dzięki temu stawia trafne diagnozy. I przez to zazwyczaj polecam ją znajomym gdy maja chorego maluszka bo ten "nos" jest u pediatry przecież najważnieszy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie