lek. dent.

Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Stomatolog dziecięcy

69 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoja przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym stomatologiem, w małym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - pacjent dorosły

  Bardzo pozytywnie. Leczenie od samego początku jest zaplanowane, całość przedstawiona i przedyskutowana z pacjentem. Plan w razie potrzeby jest dynamicznie zmieniany - zawsze jest opcja B. Są jeszcze dwa bardzo istotne atuty:
  1. Koszty leczenia również przedstawione są na samym początku.
  2. Terapia jest bezbolesna - oczywiście nie licząc momentu znieczulenia.

 • K
  Lokalizacja: Rozdent Stomatologia

  Pani doktor ujęła mnie swoim rewelacyjnym podejściem do dzieci. Nic na siłę, wszystko super wytłumaczone, dziecko nagrodzone za współpracę, minimalne zaangażowanie z jego strony. Córka (2,5 roku) panicznie bojąca się rzeczy, których nie zna. Pozwoliła się zbadać i wykonać sobie drobny zabieg. Czeka nas kolejna wizyta i tym razem będę bardzo spokojna. Jestem przekonana, że dzięki Pani doktor moja córka polubi wizyty u dentysty i nie będą dla niej niczym strasznym. Pani doktor- bardzo dziękujemy!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  Pani Doktor jest niezwykle miła i ma dobre podejście do maluchów. Stres związany z wizytą praktycznie zerowy. Pani doktor ma wiedzę na temat leczenia zębów- nie wykonuje swojej pracy by naciągnąć na więcej zabiegów niż to potrzebne. Natomiast gabinet czysty i zadbany. Jest także fotel dla dzieci a podczas zabiegu dziecko może odciągnąć swoją uwagę oglądając bajki :) serdecznie polecam

 • J
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - pacjent dorosły

  Pani Agnieszka jest bardzo miła, ma profesjonalne podejście do pacjentów. Poświęca dość dużo czasu każdemu pacjentowi, nie śpieszy się (w pozytywnym sensie). Gabinet jest nowoczesny, czysty.

 • M
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: leczenie próchnicy

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie. Pani Agnieszka ma znakomite podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - pacjent dorosły

  Profesjonalna opieka - stomatolog uważna na uwagi pacjenta. Odpowiada na pytania z dużą cierpliwością. Nie "naciąga" na niepotrzebne zabiegi.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  Pani Doktor ma świetne podejście do dziecka, dla którego wizyta jest bardziej zabawą niż typową wizytą u lekarza. Syn jest bardzo zadowolony, pozwolił sobie zaplombować dwa ząbki bez problemu

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent StomatologiaUsługa: wizyta - dziecko

  U Pani Doktor byliśmy z moim 3-latkiem już 3 raz. Jesteśmy kolejny raz bardzo zadowoleni! Pani Doktor jest profesjonalna, przemiła, kompetentna i z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Polecamy!

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dawno nie byłam u dentysty. Jak otworzyłam drzwi do recepcji, poczułam ten charakterystyczny zapach i dźwięk to chciałam uciekac. Jednak jak weszłam do gabinetu to wszystko jakby ręką odjął. Pani Doktor bardzo sympatyczna. Wszystko tłumaczy. Delikatna. Zdecydowanie polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rozdent Stomatologia

  Pani doktor przyjęła mnie z bólem zęba natychmiast. W gabinecie panuje przemiła atmosfera i co najważniejsze profesjonalna obsługa. Dodam tylko, że boję się panicznie stomatologa a po wizytach u Pani doktor nie obawiam się następnej wizyty.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoja przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym stomatologiem, w małym miasteczku w Wielkopolsce, całkowicie oddanym swojej pracy i swoim pacjentom. Pragnąc kontynuować tę piekną, rodzinną tradycję wybrałam wydział stomatologii na Poznańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2004 roku. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy po którym pracowałam w prywatnych gabinetach we Wrocławiu i Poznaniu.

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaiu

Znajomość języków

 • angielski