mgr

Agnieszka Lwowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W mojej pracy spotykam się z drugim człowiekiem by poprzez wspólną analizę jego doświadczeń pomóc mu w zrozumieniu tego co się dzieje w jego życiu. Przyczyny trudności często są niedostępne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Agnieszka Lwowska - mgr psychologii, psychoterapeuta, mediator

  ul. Sielanka 10/2
  85-073 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 14 lat

  Usługi

  Wizyta domowa od 150 zł
  Psychoterapia indywidualna 100 zł
  Psychoterapia rodzinna - 2 psychoterapeutów od 250 zł
  Psychoterapia dla par i małżeństw 150 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Agnieszka Lwowska - mgr psychologii, psychoterapeuta, mediator

  Decyzja o rozpoczęciu psychoterapii nie była dla mnie łatwa. Długo powtarzałam sobie, że nie jest mi potrzebna, bo przecież poradzę sobie sama.
  Może i mogłabym w kilka lat sama uporać się z tym co mnie dręczyło, a może i nie, a nawet jeśli, straciłabym niepotrzebnie masę energii i czasu, które mogę teraz w pełni wykorzystać na własny rozwój.
  Cieszę się, że zrozumiałam, że nie muszę się borykać z moimi problemami w samotności, a tym bardziej, że trafiłam do gabinetu Pani Agnieszki Lwowskiej.
  Nasze spotkania pozwoliły mi na głębszą, wieloperspektywiczną analizę mojego życia. Dzięki nim nauczyłam się lepiej odczytywać własne uczucia i współpracować z nimi zamiast się im przeciwstawiać. Pani Agnieszka pomogła mi zrzucić masę zbędnego ciężaru z serca i pozbyć się wewnętrznych blokad, które uniemożliwiały mi swobodny przepływ pozytywnej energii. Do gabinetu trafiłam przytłoczona spiętrzonymi problemami i bez chęci do życia. Obecnie każdy dzień zaczynam z uśmiechem na twarzy :)
  Jeszcze raz dziękuję!!!

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Agnieszka Lwowska - mgr psychologii, psychoterapeuta, mediatorUsługa: psychoterapia indywidualna

  Do gabinetu Pani Psycholog trafiłam z depresja, przewlekłą bezsennoscią i lękami. Nie wspominając o problemach w relacjach i innych natury psychologicznej , W wieku 55 lat po raz pierwszy w życiu poddałam się terapii.
  Pani Agnieszka poprzez wnikliwa obserwację , cierpliwość, rozmowę i dzięki swojej ogromnej wiedzy psychologicznej dokonała cudów w moim życiu.Po czterach miesiącach terapii w wieku 55 lat jestem nową osoba. Zauważają to znajomi , rodzina, mąż .
  wrócił sen ( to było dla mnie motorem do podjecia decyzji o terapii i chyba priorytetem), pewność siebie , spokój ducha, radość , chęć życia, kreatywność , łatwość w podejmowaniu decyzji.
  W wieku 55 lat czuję się jakbym na nowo narodziła się , a moja historia jest tylko historia a nie bólem .
  Pani magister Agnieszka Lwowska jest doskonałym fachowcem i polecam tego terapeute z pełna świadomościa i przekonaniem.
  Dziękuje Bogu ,ze postawił mi na mojej drodze Panią psycholog , ktora stała się dla mnie przewodnikiem duchowym.
  Dziękuję Lena.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Agnieszka Lwowska - mgr psychologii, psychoterapeuta, mediatorUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani psychoterapeutka potrafi słuchać, odpowiednio prowadząc rozmowę i pytając w odpowiednich momentach---na pewno jeszcze się spotkamy :)

 • S
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Agnieszka Lwowska - mgr psychologii, psychoterapeuta, mediatorUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo miła pani doktor budzące zaufanie już od pierwszych dni wysłuchala co mam do powiedzenia .... bylo to pierwszy raz ale już po tym spotkaniu poczułam ulgę

 • T

  To byla dopiero pierwsza wizyta ale mamy nadzieje z mezem ze uda sie pozytywnie przejsc przez terapie, Pani psycholog uprzedzila nas co bedzie nastepowalo w kolejnym etapie terapii, moje (i mojego meza) subiektywne odczucia sa b.pozytywne, czulismy sie wysluchani

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista, cierpliwa, wrażliwa, wysłuchuje uważnie, stwarza przyjazny klimat podczas sesji.

 • M

  Pani Agnieszka to niezwykle cierpliwa osoba, która potrafi aktywnie słuchać, co wcale nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach. Spotkania z Nią pokazały mi w dłuższej perspektywie na czym polega prawdziwa psychoterapia i realizacja założonych w niej celów. Dzięki Pani Agnieszce udało mi się poukładać kilka ważnych w moim życiu spraw, za co jestem Jej bardzo wdzięczny. Co ważne - ten psycholog nie daje nigdy gotowych rozwiązań, prowokuje raczej do tego, by samemu je znajdować, dzięki czemu wspólna praca przebiega płynniej i w moim subiektywnym odczuciu skuteczniej. Szczerze mogę polecić sesje z tym psychologiem - to bardzo konstruktywne doświadczenie, na którym - jestem o tym przekonany - każdy mógłby skorzystać.

 • Z

  Bardzo dobry specjalista, z dużym doświadczeniem. Nie wszystko w trakcie mojej terapii było dla mnie zrozumiałe na początku i nie było łatwo ale łatwo zdobyć zaufanie do tej Pani, jest wyrozumiała, akceptująca, nie oceniająca w kontakcie, słucha z dużym zaangażowaniem. Doświadczyłem dużo dobrego i cieszę się, że się zdecydowałem na psychoterapię. Polecam innym.

 • T

  Bardzo dobry specjalista a jednocześnie dobry człowiek. Trochę czasu minęło zanim zrozumiałem na czym polega psychoterapia. Wcześniej szukając pomocy chciałem szybko rozwiązania moich problemów. Pani Agnieszka wykazała dużą cierpliwość i zrozumienie. Kilka razy już wcześniej korzystałem z pomocy terapeuty ale dopiero teraz wiem że psychoterapia pomaga w życiu. Tadeusz J.

 • M

  Trafiłam do pani Lwowskiej z polecenia, poprzednio byłam kilka razy u innego psychoterapeuty ale poza rozmową nic konkretnego mi to nie dało. Miałam wątpliwości czy jestem w stanie szczerze rozmawiać o moich w końcu bardzo osobistych sprawach, ale przy Niej okazało się to możliwe. Jest ciepłą, wrażliwą osobą, która potrafi nie tylko słuchać ale szuka rozwiązań, pokazuje w czym tkwi problem. Nie jest to łatwe, ale wreszcie mam motywacje by nad nim pracować, bo widzę że są efekty. Polecam panią psycholog Agnieszkę Lwowską.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W mojej pracy spotykam się z drugim człowiekiem by poprzez wspólną analizę jego doświadczeń pomóc mu w zrozumieniu tego co się dzieje w jego życiu. Przyczyny trudności często są niedostępne naszej świadomości, często wyparte, zniekształcone, nieznane.
  Formę pracy dopasowuję indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie.

  Ukończyłam studia magisterskie z psychologii o specjalności klinicznej w Wyższej Szkole w Warszawie oraz 4-letni całościowy Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem Naukowej Sekcji Psychoterapii PTP. Należę też do Bydgoskiego Centrum Mediacji i Terapii. Pracuję pod stałą superwizją.

  Aktualnie poszerzam wiedzę z zakresu psychoterapii zaburzeń seksualnych w ramach kursu organizowanego przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku w Krakowie.


  Jako psychoterapeuta gwarantuję poufność.
  Swoja praktykę prowadzę zgodnie ze standardami etycznymi – Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa.  Psychoterapia zaburzeń odżywiania
  W leczeniu zaburzeń odżywiania stosuję kompleksowe podejście, uwzględniające wgląd w mechanizmy zachowania, zmianę myślenia, edukację i trening.
  Celem w psychoterapii zaburzeń odżywiania jest w pewnym sensie praca nad zdrowymi relacjami z jedzeniem, które to zaspokaja potrzeby żywieniowe a nie emocjonalne.
  "Kultura nastawiona na konsumpcję i poszukiwanie przyjemności umieszcza ciało w centrum, co więcej, jak wskazują badacze, w coraz większym stopniu 'tożsamość człowieka jest postrzegana przez pryzmat jego ciała (...), a człowiek tworzy swoją tożsamość poprzez budowanie wizerunku swojego ciała (zgodnie z normami wynikającymi z obowiązującego kształtu wiedzy/władzy" (Melosik, 2010, s.19)."
  Kwalifikacja do grupy po konsultacji indywidualnej.

  Konsultacja psychologiczna
  Konsultacja psychologiczna polega na rozpoznaniu problemu z jakim zgłaszająca się osoba nie potrafi sobie poradzić, obejmuje od jednego do kilku spotkań.

  Psychoterapia
  Psychoterapia to metoda leczenia polegająca na analizowaniu psychiki pacjenta poprzez rozmowę, co pozwala na odkrycie nieświadomych powodów zachowania osoby, które uniemożliwiają jej życie w satysfakcjonujący dla niej sposób.

  Psychoterapia indywidualna
  Psychoterapia indywidualna to wspólna praca dwóch osób (terapeuty i pacjenta), które od pierwszego spotkania budują razem bezpieczną przestrzeń, w której pacjent będzie stopniowo mógł odsłaniać swoje wnętrze. Cel psychoterapii i jej przebieg (częstotliwość sesji, zasady współpracy) ustalane są wspólnie na początku w formie tzw. kontraktu. Długość trwania sesji to najczęściej 50 min, natomiast ich częstotliwość 1 lub 2 razy w tygodniu w zależności od potrzeb danego pacjenta, preferencji, czasu i możliwości finansowych. Długość trwania terapii również jest zróżnicowana. Może to być kilka sesji bądź też kilka lat. Zależy to przede wszystkim od stawianych sobie celów i stopnia przeżywanych trudności z jakimi rozpoczynamy proces psychoterapii. Terapia krótkoterminowa skoncentrowana jest zwykle na rozwiązaniu konkretnego problemu. Natomiast jeśli cel jest bardziej ogólny lub problem z którym boryka się pacjent bardziej złożony, gdy chcemy lepiej poznać samych siebie, przyjrzeć się swojemu życiu i rozwijać się najpełniej we wszystkich ważnych dla nas sferach to prawdopodobnie potrwa to dłużej przyjmując formę terapii długoterminowej.

  Psychoterapia par (małżeństw)
  Kiedy związek przeżywa kryzys, który zagraża jego kontynuacji, kiedy para doświadczyła traumy lub straty, zmaga się z dolegliwym i przedłużającym się cierpieniem lub kiedy po prostu chce poprawić jakość wspólnego życia, możliwe jest skorzystanie z oferty terapii pary. Nie trzeba być formalnie małżeństwem, nie ma też znaczenia długość stażu bycia w związku. Najważniejszym warunkiem pracy nad relacją w związku jest gotowość obojga partnerów do uczestnictwa w terapii i podjęcia wysiłku w kierunku pozytywnej zmiany. Spotkania są dłuższe niż w terapii indywidualnej 90 min z częstotliwością 1 raz w tygodniu lub 1 raz na dwa tygodnie. Pierwsze konsultacyjne spotkania służą ustaleniu wspólnego celu dalszej pracy, jeśli taki cel uda się wyodrębnić. Kolejne spotkania poświęca się omawianiu problemu, ćwiczeniu umiejętności porozumiewania się, szukaniu nowych rozwiązań, negocjowaniu nowych zasad wspólnego życia itp. Bardzo istotnym elementem terapii związku jest neutralność terapeuty, który pozostaje bezstronny wobec konfliktu pary, nie staje po niczyjej stronie.

  Psychoterapia rodzinna
  Terapia rodzin pomaga zobaczyć swoją rodzinę w nowym świetle, odkryć jej słabe i mocne strony, zmienić nawyki funkcjonowania, które już nie są skuteczne. Pozwala poznać od innej strony członków rodziny, wypracować nowe sposoby okazywania uczuć, wspierania się, rozwiązywania problemów, łagodzenia konfliktów. Jest okazją by lepiej zrozumieć innych, by usprawnić komunikację, poprawić współdziałanie. Trudno o skuteczność pracy z dzieckiem czy osobą nieletnią zależną od dorosłych, jeśli terapia nie zostanie przynajmniej wsparta terapią rodzinną. Praca z rodziną może zacząć się od spotkania terapeuty ze wszystkimi jej członkami bądź też od spotkania indywidualnego z rodzicem lub dzieckiem. Sesje terapii rodzinnej są dłuższe, czas trwania ustalany indywidualnie w zależności od liczebności rodziny w trosce o to, by każdy miał czas wypowiedzieć się i wziąć czynny udział w spotkaniu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Publikacje

 • I Konferencja: Bydgoskie Spotkania z Psychoterapią - Genogram klucz do rozumienia rodziny
 • II Konferencja: Bydgoskie Spotkania z Psychoterapią - Seksualność pary w gabinecie psychoterapeuty

Zdjęcia