Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinety "Aspeckt"
Garbary 97/1, Stare Miasto, Poznań

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja psychologiczna • Od 170 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Garbary 97/1, Poznań

Od 170 zł

Gabinety "Aspeckt"

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką z wykształcenia i zamiłowania. Lubię ludzi. Słucham, nie oceniam, staram się rozumieć. Doceniam i podkreślam niezaprzeczalną wartoś...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia dzieci

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety "Aspeckt" Konsultacja psychologiczna

Pani Agnieszka jest kompetentna, bardzo miła i bardzo serdeczną. Podchodzi do każdego indywidualnie. Moja córka chodziła do Pani Agnieszki ponad rok. Córka całkowicie wróciła do zdrowia. Pani Agnieszka uratowała jej życie. Nauczyła się funkcjonować na nowo w obecnej rzeczywistości. Polecam w 100%.

Agnieszka Ludorowska

Dziękuję :)

N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety "Aspeckt"

Byliśmy u p. Agnieszki zaledwie kilka razy jednak zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Podchodzi do każdego ze zrozumieniem a szczególnie delikatnie do dzieci. Syn bardzo ją polubił i chętnie się z nią widywał. Potrafi stworzyć miłą i bezpieczną atmosferę, konkretnie podeszła do problemów i trudnych sytuacji. Polecam panią Agnieszkę!

Agnieszka Ludorowska

Bardzo mi miło, dziękuję i pozdrawiam :).

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy mogę być zadowolona z tych wyników testów psychologicznych. Wiem że końcówka jest zła ale pytam o resztę. W wyniku przeprowadzonego badania psychologicznego stwierdza się rozwój umysłowy w granicach inteligencji wyższej niż przeciętna rozwój nieharmoniny przewaga myślenia słwono - logicznego nad myśleniem praktycznym. Do najlepiej ukształtowanych należylą zasób posiadanego słownictwa wiadomości rozumienie norm i zasad społecznych rozumowanie arytmetyczne spostrzegawczość trwałość pamięci werbalnej zdolności do abstrahowania oraz tempo uczenia się wzrokowo - ruchowego (wynik wysoki). Najsłabiej rozwinięte są analiza i synteza materiału wzrokowego umiejętność organizowania materiału wzrokowego w większe całości wyobraźnia i wizulacja przestrzenna oraz myślenie przyczynowo skutkowe w oparciu o materiał graficzny. Wyżej wymienione zdolności przyjmują bardzo niski poziom rozwoju.

Dzień dobry,

Na początek dopytałabym o powód wykonania badania oraz wiek osoby badanej. Profile nieharmonijne zdarzają się, jednak w tym wypadku "rozstrzał" wyników jest spory (od wysokiego do bardzo niskiego). Funkcje, które są rozwinięte wysoko, kształtowane są w drodze uczenia się (słownictwo, rozumienie norm itd). Funkcje na poziomie niskim są niejako "wrodzone", toteż przychylę się do zdania poprzedniczki - potencjalnie może to wskazywać na dysfunkcje OUN. Funkcje rozwinięte wysoko to niewątpliwe zasoby osoby badanej, ale same w sobie raczej nie są w stanie "skompensować wszystkich trudności na przeciwnym biegunie. Wykluczyłabym problemy ze wzrokiem, skoro spostrzegawczość również jest na wysokim poziomie. Najwyraźniej nie chodzi tutaj o zwykłe "widzenie", ale o organizowanie tego, co się widzi. Nieharmonijne profile występują np. u dzieci z podejrzeniem specyficznych trudności w uczeniu się. Czy w miejscu, w którym wykonano badanie, nie zostały z Panią omówione jego rezultaty?

 Agnieszka Ludorowska

Cierpię na zaburzenia odżywiania. Od kiedy pamiętam odczuwałam lęk przed próbowaniem nowych rzeczy. Niestety mam już 22 lata i problem wciąż nie znikł, co odbija się na moim zdrowiu psychicznym i fizycznym. Jest dosłownie kilka rzeczy, które jem przez co prawie codziennie jem to samo. Gdy mam spróbować czegoś nowego nachodzi mnie lęk, którego sama nie jestem dokładnie wytłumaczyć. Kiedy już zdecyduję się, żeby czegoś spróbować (co zdarza się bardzo rzadko) odczuwam odruchy wymiotne nawet jeśli jakiś produkt mi smakuje. Tak jakby mój organizm wiedział, że próbuję czegoś nowego i wysyła mi dziwne sygnały w postaci odruchów wymiotnych. Chciałabym wreszcie coś z tym zrobić. Co mi dolega i gdzie powinnam się zgłosić po pomoc?

To, co Pani opisuje, może wskazywać na tzw. neofobię żywieniową. Choć ujawnia się ona w dzieciństwie, może niestety "przetrwać" do wieku dorosłego. Leczeniem zajmują się wyspecjalizowani terapeuci, np. ośrodku we Włocławku.

 Agnieszka Ludorowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania