lek.

Agnieszka Limanin

Ginekolog

33 opinie +dodaj

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Praktykę w dziedzinie ginekologii i położnictwa prowadzę od 2012 roku. W swoim gabinecie pomagam codziennie wszystkim swoim pacjentkom. Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: badanie ginekologiczne

  Przemiła Pani doktor . Jak najbardziej polecam . Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Miła delikatna . Indywidualne podejście do pacjenta oraz to co najważniejsze odpowiada na nurtujące nas pytania . Serdecznie polecam .

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Bardzo dobry lekarz, zna sie na swojej pracy,
  świetne podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Byłam u wielu lekarzy, w końcu trafiłam do Pani Agnieszki i naprawdę bardzo dobrze zajęła się moim przypadkiem.
  Kompetentna i potrafi wytłumaczyć wszytko od podstaw. Oby więcej takich lekarzy.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: wizyta kontrolna

  Pani doktor prowadziła moja ciążę. Dokładnie wszystko wyjaśniala i odpowiadała na moje nawet banalne pytania. Szczegółowo wyjasniala zaistniałe w tamtym czasie sytuację. Jakże dla młodej mamy bardzo stresujące. Teraz udaje się do Pani doktor kontrolne i tak jak wcześniej jest pełen profesjonalizm. Bardzo wnikliwie podchodzi do badań. Polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mila aparycja, profesjonalne podejście do pacjenta i konkretne omówienie problemu. Jedyny minusik - wydłużone oczekiwanie wejścia do gabinetu.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacja ginekologiczna z USG

  Pani jest bardzo miła i kompetentna. Nie ocenia z góry, nie daje nieprzyjemnych komentarzy, co jest dla mnie ważne, a zdarzało się u innych lekarzy, jest zawsze pogodna. Oprócz tego, co chyba najważniejsze, jest po prostu ludzka. Jestem po 4 wizycie, wszystkie przebiegają w nieprzyspieszonym tempie, poświęca tyle czasu ile potrzeba, a nie tyle ile ma "wyliczone" na pacjenta. Jako pierwsza (bylam u 3 innych lekarzy) rozpoznała mój problem i podjęła odpowiednie leczenie. Jest delilatna, wyczerpująco odpowiada na pytania, każde badanie przeprowadza bardzo dokładnie. Bardzo serdecznie polecam szczególnie młodym osobom, które boją się z jakiegokolwiek względu wizyty u ginekologa.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Pierwsza wizyta u Pani doktor pozytywnie mnie zaskoczyła. Badanie w komfortowych warunkach i na super sprzęcie. Problem z którym się zgłosiłam pani doktor przedstawiła w innym świetle i zastosowała leczenie. Po wizycie zastosowałam leczenie .Wizyta kontrolna potwierdziła trafność leczenia i diagnozy.Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjentki. Pierwszy raz nie czułam dyskomfortu związanego z tego typu wizytami. Polecam Panią Doktor

  Agnieszka Limanin2018-03-26

  Bardzo dziekuję. ☺

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor, zarówno dla mnie jak i dla mojego partnera, który ze mną był podczas wizyty. Udzieliła wielu potrzebnych informacji bez naszych pytań. A na dalsze pytania była otwarta.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta u pani doktor. Po pierwszej wizycie sądzę, że jest to kompetentna i miła ginekolog. Pani doktor odpowiedziała wyczerpująco na moje pytania, rozwiała moje wątpliwości i przeprowadziła niezbędne badania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Miła,delikatna,dokładna,rzeczowa -polecam.Była to moja pierwsza wizyta u Pani Agnieszki Limanin ,więc póki co nie mogę nic więcej napisać .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Praktykę w dziedzinie ginekologii i położnictwa prowadzę od 2012 roku. W swoim gabinecie pomagam codziennie wszystkim swoim pacjentkom. Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w najlepszych, renomowanych konferencjach, sympozjach oraz kursach rozwijających wiedzę oraz dających praktyczne spojrzenie na najnowsze standardy, metody i trendy w zakresie położnictwa i ginekologii. Szczególnie pasjonuje mnie ultrasonografia, diagnostyka prenatalna oraz leczenie niepłodności, a także endokrynologia ginekologiczna. Posiadam certyfikaty uprawniające do wykonywania badań ultrasonograficznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat FMF nadawany przez Brytyjskie Towarzystwo Fetal Medicine Foundation, który z sukcesem uaktualniam co roku. To wszystko wraz z moją pasją przyczynia się do tego, że każda moja pacjentka może być pewna, że badania są wykonane w sposób dokładny, rzetelny oraz zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda w plebiscycie "Lekarz Roku 2016"