lek.

Agnieszka Limanin

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

41 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Praktykę w dziedzinie ginekologii i położnictwa prowadzę od 2012 roku. W swoim gabinecie pomagam codziennie wszystkim swoim pacjentkom. Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Polecam. Dr Agnieszka jest miła i sympatyczna osoba. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta

 • A
  Lokalizacja: Gabinet ginekologiczny

  Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat..Nie miała ze mną łatwo, troszkę przeszłam..ale Pani doktor mimo moich dolegliwości zawsze stawiała trafną diagnozę..od razu czuć że to lekarz z powołania, wizyty przebiegają w miłej, przyjaznej atmosferze, bez żadnego skrępowania..teraz po paru latach walki Pani doktor prowadzi moją ciążę..w dodatku bliźniaczą..zleca wszystkie badania, poświęca tyle czasu na rozwianie wszelkich wątpliwości ile mi potrzeba. Potrafi uspokoic, wszystko wytlumaczyc, bo dodam ze zrobilam sie straszną panikarą. Nie zamienilabym na innego lekarza????

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Bardzo dobra i przyjemna pani doktor. Nie znam lepszego lekarza. Bardzo cieszę się ze udałam się na wizytę akurat do pani Agnieszki. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, bardzo miło rozmawia z pacjentami. Widać że to lekarz z prawdziwego powołania ;)

  Agnieszka Limanin2018-08-11

  Bardzo mi miło.Dziękuję.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: pierwsza ciąża, wizyty kontrolne, druga ciąża

  Polecam Panią Doktor z całego serca! Jest milą, serdeczną, wyrozumiałą i kompetentną osobą, która profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Prowadziła moja pierwsza ciążę, a teraz drugą i jestem niesamowicie zadowolona. Wizyty bardzo przyjemne, bez skrępowania i zbędnego strasu. Badania wykonane podczas wizyty - delikatne, bez bólu. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko szczegółowo wytłumaczy. W gabinecie  specjalistyczny sprzęt, toaleta. Naprawdę najlepsza ginekolog dla kobiety w każdym wieku.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Witam jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor to przemiła osoba. Wizyta przebiegla bez żadnego stresu i skrepowania.Polecam.

  Agnieszka Limanin2018-07-19

  Dziękuję:)

 • Opinia z dnia 11.07.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Terpiłowski

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Pani Doktor to przemiła osoba. Polecam wszystkim szukającym dobrego ginekologa.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Terpiłowski

  Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor. Zetelne podejscie do problemu pacjenta, dokladny opis przebiegu leczenia. Wizyta w przyjemnej atmosferze bez skrepowania. Polecam goraco!!!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i bez skrępowania. Pani Doktor podeszła do mnie bardzo indywidualnie i w pełni sprostała moim oczekiwaniom. Cena wizyty adekwatna do jej poziomu. Polecam wszystkim szukającym dobrego ginekologa.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TerpiłowskiUsługa: badanie ginekologiczne

  Przemiła Pani doktor . Jak najbardziej polecam . Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Miła delikatna . Indywidualne podejście do pacjenta oraz to co najważniejsze odpowiada na nurtujące nas pytania . Serdecznie polecam .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Praktykę w dziedzinie ginekologii i położnictwa prowadzę od 2012 roku. W swoim gabinecie pomagam codziennie wszystkim swoim pacjentkom. Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w najlepszych, renomowanych konferencjach, sympozjach oraz kursach rozwijających wiedzę oraz dających praktyczne spojrzenie na najnowsze standardy, metody i trendy w zakresie położnictwa i ginekologii. Szczególnie pasjonuje mnie ultrasonografia, diagnostyka prenatalna oraz leczenie niepłodności, a także endokrynologia ginekologiczna. Posiadam certyfikaty uprawniające do wykonywania badań ultrasonograficznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat FMF nadawany przez Brytyjskie Towarzystwo Fetal Medicine Foundation, który z sukcesem uaktualniam co roku. To wszystko wraz z moją pasją przyczynia się do tego, że każda moja pacjentka może być pewna, że badania są wykonane w sposób dokładny, rzetelny oraz zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda w plebiscycie "Lekarz Roku 2016"

Najbliższe terminy:

kolejne dni