Umów wizytę Zapytaj lekarza
100 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psychologia to nauka, której celem jest sprawienie, aby życie człowieka było szczęśliwsze. Od ponad 10 lat celem mojej pracy zawodowej jest profesjonalne wspieranie osób, które podjęły… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PropagossaUsługa: terapia małżeńska

  Nasze problemy małżeńskie ciągnęły się od dłuższego czasu. Nierozwiązywane napiętrzały się, powodując coraz bardziej napiętą i przytłaczającą atmosferę we wspólnym życiu...które coraz mniej stawało się wspólne pomimo bycia we dwoje. Gdy w końcu każde z nas dojrzało do chęci (i konieczności!) poszukania pomocy na zewnątrz skierowaliśmy swe kroki do Pani Agnieszki. Co działo się dalej i pomiędzy, zostawię dla naszej trójki:-D Podzielić się mogę efektami: udało nam się powrócić do czerpania radości z bycia razem. Nie był to jednak krok wstecz: jest dojrzalej, stabilniej, spokojniej. Tak to się przedstawia w wielkim uproszczeniu.
  Bez profesjonalnego wsparcia Pani Agnieszki, nie osiągnęlibyśmy nawet namiastki obecnej kondycji naszego związku. Nasz wybór specjalisty, któremu powierzyliśmy najskrytsze sekrety nie był przypadkowy, zadecydowało o tym gruntowne wykształcenie, jak i doświadczenie, którym pochwalić się może Pani Agnieszka. My zaś jesteśmy potwierdzeniem dokonania świetnego wyboru!

 • S
  Lokalizacja: Propagossa

  Chciałbym z całego serca polecić Panią Agnieszkę Łabno, która jest fantastyczną specjalistką. W zeszłym roku uczęszczałem do Pani Agnieszki na terapię, która mogę śmiało twierdzić odmieniła moje życie. Zyskałem spokój, pewność siebie, umiejętność na nowo cieszenia się życiem. Moje życie nabrało nowej lepszej jakości. Przed terapią byłem przygnębiony, zestresowany, z bardzo ograniczoną siłą do działania i sam nie wiedziałem dlaczego tak jest. Pani Agnieszka, bardzo szybko i bardzo trafnie odkryła źródło problemu i pomogła mi uporać się z tym ciężarem.
  Pani Agnieszko, dziękuję bardzo!
  Szymon

  Agnieszka Łabno2018-06-13

  Panie Szymonie, bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Propagossa

  Pani doktor to bardzo profesjonalna a jednocześnie życzliwa specjalistka. Wysłuchała mnie z uwagą, zadawała bardzo precyzyjne i trafne pytania, które pomogły w pełnym naświetleniu problemu. Nie wywyższała się, podeszła do wizyty bardzo profesjonalnie. Mogę ją polecić z czystym sumieniem.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Propagossa

  Z moim problemem zmagałam się od dłuższego czasu, wreszcie wyszukałam specjalistów, którzy mogliby mi pomóc. Bardzo się cieszę, że wybrałam Panią Agnieszkę. Powitała mnie w drzwiach uśmiechnięta (przy każdej kolejnej wizycie zawsze uśmiechowi towarzyszyła punktualność co bardzo sobie cenię)! Bałam się pierwszej wizyty ponieważ nigdy nikomu nie mówiłam o moim problemie. Bałam się ocenienia ale to było złudne ponieważ czułam wsparcie, dzięki postawie Pani Agnieszki czułam się swobodnie. Zostałam wysłuchana. Po wizycie czułam ogromną ulgę i zapisałam się ponownie. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona bo na dzień dzisiejszy moje problemy, które myślałam że są nie do obejścia część z nich zniknęło a z drugą wiem jak działać! Szczerze polecam każdemu, kto nie wierzy że jego problemy mogą się rozwiązać, ja się przekonałam i cieszę się że wtedy kiedy zastanawiałam się czy to nie jest bez sensu, że nikt mi nie pomoże i muszę sobie sama poradzić z problemami podjęłam się poszukania pomocy u specjalisty. Teraz z biegiem czasu widzę jak bardzo stałabym w miejscu gdybym się nie zdecydowała na pierwszą wizytę. Szczerze polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PropagossaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Do p. Agnieszki trafiłam poprzez portal znany.lekarz.
  Okazała się profesjonalną a co najważniejsze skuteczną terapeutką. Po kilku miesiącach wspólnej pracy przekonałam się, że korzystanie z pomocy osoby „trzeciej” przynosi efekty.
  Z pewnością rezultaty jakie odniosłam do tej pory dotyczące sfery zarówno prywatnej jak i zawodowej są zasługą p. Agnieszki, której umiejętności zrozumienia problemów i rzeczowych porad cenię sobie bardzo.
  Polecam p. Agnieszkę jako rzetelnego fachowca a ze swojej strony dziękuje za wsparcie i pomoc.

 • P
  Lokalizacja: PropagossaUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Niesamowita kobieta z genialnym usposobieniem, podejściem do pacjenta i życia przede wszystkim. Doskonale wczuwa się w sytuację pacjenta. Nie jest ściśle związana z zegarkiem (wszystkie nasze spotkania się przeciągnęły niemało). Pomogła odkryć i zrozumieć problem z jakim się zgłosiłem. Czasami się zastanawiam jak wyglądałoby moje życie bez tych spotkań... Na szczęście były! Pani Agnieszko BARDZO DZIĘKUJĘ!!! Teraz jest pięknie :)

  Agnieszka Łabno2017-02-24

  Dziękuję za opinię i bardzo się cieszę, że dzięki Pana zaangażowaniu dokonała się zmiana na lepsze. Gratuluję.

 • Pani Agnieszka jest niezwykle ciepłą i pozytywną osobą. Każde spotkanie z nią miało duży wpływ na moją osobę. Pomogła mi zmienić moje życie o 180° stopni. Nigdy wcześniej nawet nie pomyslałabym, że dzisiaj będę w tym miejscu, w którym jestem, że będę kiedykolwiek robić to, co robię dzisiaj, a przede wszystkim, że będę zupełnie innym człowiekiem. Pokazała, że upór, który kiedyś był wielką wadą, mogę wykorzystać w inny sposób - realizację celów. Pani Agnieszce zawdzięczam również to, że otworzyła mi oczy na świat i pokazała, że muszę kierować się tym, czego pragnę, co podpowiada mi dusza i serce. Nauczyła efektywniej i przyjemniej pracować. Teraz, mimo że zbyt czesto nie rozmawiamy wiem, że mogę liczyć na Panią Agnieszkę ZAWSZE kiedy tylko będę potrzebować!
  Do końca życia nie zapomnę ile zrobiłaś dla mnie dobrego. Dziękuję Ci!

 • Od jakiegoś czasu mamy z mężem dużo problemów, nie możemy się dogadać, ciężko nam było rozmawiać nawet o niczym. Dzięki Pani Agnieszce przyszedł przełom. Pani Agnieszka dzięki swoim profesjonalizmem, doświadczeniem oraz pogodą ducha tknęła w nas tą iskierkę. Powoli zaczynamy po prostu żyć inaczej. Ażż chce się słuchać tak mądrej osoby.

  Agnieszka Łabno2016-11-08

  Cieszę się, że mogę być wsparciem, ale przełom nastąpił dzięki Państwu, a nie mnie. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam, Agnieszka Łabno

 • Dzięki Pani Agnieszce przestałem myśleć szablonowo i pospolicie. Wydobyła ze mnie potencjał oraz pokazała, że jestem coś warty. Pomogła mi rozwiązać bardzo wiele problemów. Wziąłem życie w swoje ręce i nie boję się podejmowania trudnych decyzji. Przed spotkaniem tej wspaniałej terapeutki moja codzienność całkiem inaczej wyglądała (nie koniecznie lepiej). Mogę śmiało powiedzieć, że zmieniła moje życie na lepsze, oraz miała wpływ na to kim teraz jestem. Pozdrawiam Cię Jaga serdecznie i dziękuję kolejny raz !!! <3

 • V

  Najlepszy psycholog, jakiego znam. Profesjonalna, charyzmatyczna, o pozytywnym nastawieniu do świata i ludzi. Pomocna w rozwiązywaniu życiowych problemów. Polecam każdemu kto je ma. A kto ich nie ma?
  Viola B.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychologia to nauka, której celem jest sprawienie, aby życie człowieka było szczęśliwsze.
  Od ponad 10 lat celem mojej pracy zawodowej jest profesjonalne wspieranie osób, które podjęły trudną decyzję o dokonaniu zmiany - zmiany jakości swojego życia na bardziej satysfakcjonujące. Jestem psychologiem, seksuologiem i psychoterapeutą. Ponadto posiadam uprawnienia coacha oraz mediatora. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a swoją pracę konsultuję w ramach superwizji. Zasady, którymi kieruję się w pracy to przede wszystkim szacunek, zrozumienie i zaangażowanie. W ramach współpracy proponuję konsultacje psychologiczne i seksuologiczne, psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par.
  Pierwsze spotkania (jedno lub dwa) mają charakter konsultacji: ustalenia Państwa oczekiwań i potrzeb oraz zasad naszej ewentualnej współpracy.

Ukończone szkoły

 • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej oraz Laboratorium "Cogito" – ukończony 4,5-letni kurs psychoterapeutyczny
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, Studia Podyplomowe – Seksuologia kliniczna
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, Studia Podyplomowe – Coaching i mentoring
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie – magister psychologii
 • Politechnika Krakowska, Studia Podyplomowe – Doradztwo zawodowe
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Nauk Społecznych - magister socjologii
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju „Synergia”