lek.

Agnieszka Kowalczuk

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Ginekolog to 10. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Dostępność

  Lekarz Agnieszka Kowalczuk przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Agnieszka Kowalczuk to jeden z 30 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Zamość na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • .

  .
  22-400 Zamość, lubelskie

  Dane kontaktowe

  141
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

8 opinii

 • Polecam odebrała mi poród mojego drugiego dziecka,poszło szybko,bardzo fajna życzliwa osoba fachowa polecam

 • Bardzo miła i fachowa pani doktor. Chodziłam do niej przed ciążą i teraz będąc w pierwszej ciąży. Jest to osoba bardzo życzliwa, pomocna, kompetentna, delikatna, można z nią pogadać o wszystkim, o wszystko się zapytać. POLECAM!!! :)

 • Do Pani Doktor poszłam na swoją pierwszą w życiu wizytę ginekologiczną, byłam strasznie zestresowana, bo nie wiedziałam czego się spodziewać. Pani Agnieszka potraktowała mnie jak dziecko we mgle i wszystko tłumaczyła krok po kroku, wykazała się ogromną cierpliwością i empatią. Podczas badania była bardzo delikatna, rozładowywała napięcie i cały czas ze mną rozmawiała. Po badaniu natomiast wszystko mi szczegółowo wyjaśniła i bardzo miło ze mną rozmawiała. Polecam wszystkim dziewczynom na pierwszą wizytę i nie tylko...Ja na pewno jeszcze Panią Doktor odwiedzę i to nie raz. Tak trzymać Pani Agnieszko! :)

 • Serdecznie wszystkim polecam Panią doktor, oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak Pani Agnieszka. Jest to bardzo miła osoba, uśmiechnięta, troskliwa i delikatna. W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, Pani doktor dokładnie dba o to, aby wizyta i badanie nie było stresujące. Dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia, udziela bardzo jasnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Byłam u Pani doktor na mojej pierwszej wizycie, oraz na kolejnych i jestem bardzo zadowolona, jak każda z osób, którym poleciłam Panią Agnieszkę. POLECAM!

 • Polecam Panią Doktor Agnieszkę jest bardzo miłą ,sympatyczną i bardzo komunikatywną osobą. Szczególnie polecam paniom, które pierwszy raz wybierają się na wizytę.

 • Jest to najlepszy lekarz o tej specjalizacji u jakiego bylam. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. Osoba bardzo komunikatywna.Polecam:)

 • Polecam Panią Doktor Agnieszkę jest bardzo miłą ,sympatyczną i nad podziw komunikatywną osobą wspaniałym lekarzem razem rodziłyśmy mojego synka a z moją rodziną jest szczególnie związana bo prowadziła 3 ciąże,wszystkie zdrowe,donoszone,a dzieciaczki są piękne i rosną jak na drożdżach

 • Polecam każdej kobiecie Panią Doktor. To świetny lekarz. Przede wszystkim jest fachowcem. Po drugie daje podczas wizyty ciepło i komfort psychiczny, którego potrzebuje każda przyszła mama. Prowadziła moją pierwszą ciążę, dziś opiekuje się moim drugim maleństwem. Rzeczowo i cierpliwie odpowiada na każde moje pytanie i wątpliwość.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Waldemar Dziki

ginekolog,  endokrynolog,  lekarz medycyny estetycznej

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się