Adresy (2)

Wieniawskiego 8, Zduńska Wola
Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
43 881..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, od 11 lat z pasją zgłębiam i praktykuję psychologię i psychoterapię. Wiem, że świadome działania - to podejmowane dziś decyzje. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Terapia indywidualna osób dorosłych
 • Relaksacja
 • Joga i medytacja

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Terapia behawioralna

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online

spotkanie trwa 50 min

Pozostałe usługi

Joga i medytacja


Wieniawskiego 8, Zduńska Wola

150 zł

Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska

Spotkanie trwa 90 min.


Psychoterapia indywidualna


Wieniawskiego 8, Zduńska Wola

150 zł

Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska

spotkanie trwa 50 min


Relaksacja


Wieniawskiego 8, Zduńska Wola

150 zł

Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska

Czas trwania usługi 50 min.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska psychoterapia indywidualna

Czuję pozytywne wibracje tej osoby , która naprawdę umie słuchać.
Pani psycholog doskonale,wie w czym problem(bo wie,kiedy zadać pytanie).
Atmosfera, zapach(kadzidełka) ,spokój ducha oraz ciepło Pani Agnieszki działają odprężająco .
Czuję, że powoli zachodzi we mnie jakiś "Cud".
Ciężko mi było rozpocząć...a jak już zacznę,to nie chcę wychodzić.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska psychoterapia indywidualna

Mając już (niestety) pewne doświadczenie z różnymi psychoterapeutami muszę przyznać, że poczułam się pozytywnie zaskoczona serdecznością i profesjonalizmem p. Janczewskiej. Do tej pory miałam wrażenie, że jedno wyklucza drugie. Guzik prawda


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska

Jeżeli chodzi o sam gabinet – jest to miejsce ciche i przyjazne dla pacjenta. Pani psycholog zaprosiła mnie do środka i poleciła usiąść na fotelu na wprost niej. Tak też zrobiłam. Pani Agnieszka patrzyła wówczas na mnie w milczeniu, co wydało mi się niezręczne i dziwne, więc zapytałam, czy powinnam zacząć mówić z jakim problemem przyszłam. Potaknęła, więc przystąpiłam do opowiedzenia swojej historii. Kiedy wydawało mi się, że powiedziałam już wszystko, Pani psycholog zadawała dodatkowe pytania, ale wszystkie dotyczyły tego, o czym mówiłam wcześniej, więc odniosłam wrażenie, że nie w pełni słuchała mojej opowieści. Następnie Pani Agnieszka zapytała o moje oczekiwania względem spotkań z nią, zatem powiedziałam mniej więcej, jakie są moje cele terapeutyczne. Przyjęła je do wiadomości i zapytała, czy mam jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości. Wówczas ja zapytałam jak może przebiegać terapia, ponieważ oferta strony internetowej Pani psycholog dla takiego laika jak ja jest nie do końca zrozumiała i wszystkie nazwy oraz opisy terapii niewiele mi mówią (oczekiwałam odpowiedzi która terapia w opinii Pani psycholog byłaby dla mnie najwłaściwsza). Pani Agnieszka powiedziała wówczas, że rzeczywiście na jej stronie są opisane „różne fajne rzeczy”, ale tak naprawdę to ode mnie zależy jak chcę pracować, że ona niczego nie narzuca oraz że spotkania mogą wyglądać np. tak jak aktualnie trwająca wizyta (podczas której opowiedziałam jedynie o swoich problemach, a puentą, jaką wysunęła Pani Agnieszka było tylko to, że moja historia jest poruszająca). Nie padły żadne propozycje odnośnie kierunku, jaki mogłybyśmy obrać, aby uzyskać poprawę (oczywistym jest, że udaję się do specjalisty, aby dobrał dla mnie odpowiednią metodę leczenia i że gdybym wiedziała „jak chcę pracować” nie szukałabym pomocy w takim miejscu). W związku z powyższym kolejnych wizyt w tym gabinecie nie planuję.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo przyjazna i miła atmosfera. Pani Agnieszka potrafi się wsłuchać w problemy pacjentów i zaproponować pomoc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska psychoterapia indywidualna

Bardzo miła i przyjemna atmosfera , po wizycie czuje sie znacznie lepiej myślę ze pod okiem Pani Agnieszki szybko wrócę do swojej dawnej ,, siebie " ;)
Gorąco polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska

Miła atmosfera w gabinecie która pozwala na spokojna rozmowę. Fachowe i rzetelne podejście. Z czystym sumieniem polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Aktualnie korzystam z terapii online u Pani Agnieszki, ale rozpocząłem wizyty w gabinecie i tak też będę kontynuować jak już to będzie możliwe. Miałem wiele poważnych problemów, jeszcze nie wszystkie są rozwiązane, więc nadal potrzebuję terapii. U Pani Agnieszki czuję się dobrze na sesjach, jestem zadowolony z postępów, sprawy powoli zaczynają się układać. Nabieram wiary, że wiele sytuacji i zdarzeń zakończy się dla mnie pozytywnie i tak jak chcę. Moje życie wygląda zdecydowanie bardziej satysfakcjonująco niż przed terapią, naprawdę miałem bardzo poważne trudności ze zdrowiem i w związkach. Pani Agnieszka wie jak pomagać, jest w mojej opinii bardzo dobrym specjalistą. Jestem wdzięczny za pomoc i profesjonalizm w każdym calu.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska psychoterapia indywidualna

Pani Agnieszka jest bardzo miłą kobietą. Potrafi słuchać, jest skrupulatna, dokładna i zaangażowana. Chętnie pomaga i dopasowuje metody leczenia do potrzeb. Jestem zadowolona.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Terapia umysłu i ciała Agnieszka Janczewska psychoterapia indywidualna

Bardzo miła i sympatyczna kobieta. Profesjonalnie podchodzi do "sprawy". Dopiero zaczynam, ale czuje, że będzie wszystko ok:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wiem jedno, zanim wyda się opinię o kimkolwiek, człowieka należy poznać osobiście. Doświadczyłam takiej sytuacji i mogę Panią Agnieszkę polecić. Mam doświadczenie z różnymi psychoterapeutami z opłakanym skutkiem i zranioną duszą Należy więc próbować.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jaka nurt terapeutyczny jest najlepszy do leczenia traum? Mam nadwrażliwość na konkretny hałas (przypadkowe uderzanie w ścianę, podłogę przez sąsiadów przy wykonywaniu codziennych obowiazkow - niby normalne w blokach, ale u mnie powodujące napięcia w ciele) spowodowany sytuacją z przeszłości. Jaka terapia byłaby najlepsza do tego typu problemu?

  Z przedstawionych pobieżnych informacji nie można ocenić skali, czasu trwania i innych czynników, które będą wpływać na skuteczność psychoterapii. Trudno zatem decydować się na konkretny nurt terapeutyczny. O efektach psychoterapii decydują mi.n odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie psychoterapeuty w pracy nad konkretnym problemem, które warto weryfikować przy jego wyborze oraz dostępność specjalisty w okolicach czy w danym miejscu zamieszkania. Przy powodzeniu terapii z całą pewnością należy wziąć pod uwagę jej systematyczność i motywację osoby do pracy nad danym objawem, problemem, trudnością. Z tej perspektywy w moim mniemaniu należy zatem umówić się możliwie jak najszybciej na pierwszą konsultację do psychoterapii, by specjalista po wstępnej rozmowie mógł zaproponować odpowiednią formę pomocy, np. terapii indywidualnej, rodzinnej, czy innej w zależności od uzyskanych informacji o całościowym kontekście pojawiających się dolegliwości.

  mgr Agnieszka Janczewska

 • Przez sytuację w pracy, a później przez partnera, podejrzewam, że nabawiłam się nerwicy.
  Gdy ktokolwiek robi coś niezgodnego z moim zdaniem, zaczynam się szybko denerwować, obgryzać paznokcie, trząść się. Zauważyłam, że przy większym stresie (obawiam się czegoś) zbiera mi się na wymioty i się duszę.
  Rozstałam się z partnerem, który mnie nie szanował, a mimo tego płaczę non stop i nie potrafię sobie z niczym poradzić, zaraz płaczę i się denerwuję przy najprostszych rzeczach, choć kiedyś tak nie było.
  Jak się zmienić, uspokoić? Mam dużo przyjaciół i świetnie czuję się w ich gronie, ale podświadomie chciałabym wrócić do partnera..

  To prawidłowa reakcja ze strony Pani ciała, gdy nie chce godzić się na przekraczanie granic czy brak okazywania szacunku. Te informacje są niezwykle istotne do dalszej pracy terapeutycznej i procesu zmiany w dotychczasowych Pani relacjach z innymi osobami.
  Zgłaszane objawy sugerują, że chce Pani wyrażać swobodnie i w zgodzie ze swoim systemem wartości uczucia i emocje towarzyszące Pani w różnych sytuacjach społecznych. To pierwszy krok do dobrej zmiany.
  Podjęcie psychoterapii wydaje się jak najbardziej zasadne. Dzięki procesowi terapeutycznemu doświadczy Pani i nabędzie umiejętności wyrażania swoich potrzeb i pragnień w sposób konstruktywny, bez napięcia i niepokoju.

  mgr Agnieszka Janczewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, od 11 lat z pasją zgłębiam i praktykuję psychologię i psychoterapię. Wiem, że świadome działania - to podejmowane dziś decyzje. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Terapia indywidualna osób dorosłych
 • Relaksacja
 • Joga i medytacja

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Terapia behawioralna

Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania