Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny

  Pani Doktor prowadzi mnie od 20 lat, pomogła skorygować dużego zeza. Na każdej wizycie przeprowadzane są pełne badania zmian jakie zaszły od poprzedniego spotkania, jest rzetelnym i dokładnym lekarzem, zawsze wszystko tłumaczy, wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania.

  Agnieszka Gralec2018-02-22

  Dziękuję.

 • G
  Lokalizacja: Gabinet OkulistycznyUsługa: wada u dziecka lat 9

  Trafiliśmy z Naszym 9 letnim Mikim dziś po raz pierwszy do Pani doktor.
  Badanie przeprowadzone przez Panią doktor profesjonalnie, dokładnie i rzeczowo wytłumaczone co i jak ze wzrokiem naszego dziecka.
  Pani doktor sympatyczna, ciepła osoba która ma właściwe podejście do dzieci oraz rodziców.
  Rodzice jesteście nie zdecydowani, wahacie się oddać pociechę w dobre ręce, skonsultować i sprawdzić stan wzroku dziecka polecamy a szczególnie ja tata okularnik od urodzenia, który przez 43 lata spotkał już na drodze kilku okulistów.
  Polecamy Panią doktor i do zobaczenia na następnej wizycie kontrolnej.

  Agnieszka Gralec2018-02-22

  Dziękuję.

 • Lokalizacja: Gabinet OkulistycznyUsługa: Nawracające zapalenie spojówek u niemowlęcia

  Pani doktor jest najbardziej kompetentnym, empatycznym okulistą z podejściem do dzieci, z jakim mieliśmy o czynienia. Wizyta w miłej atmosferze, zlecone odpowiednie badania, instruktaż masażu kanalików lzowych, wywiad, odpowiednia diagnoza I to wszystko za niewygorwana cene. Serdecznie polecamy Panią Doktor :)

  Agnieszka Gralec2018-02-22

  Dziękuję.

 • Lokalizacja: Gabinet OkulistycznyUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pełen profesjonalizm a przy tym bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Żadnego pośpiechu podczas wizyty co dziś jest niestety rzadkością - Pani dr cierpliwie siedzi i czeka na wszelkie pytania aby rzeczowo a jednocześnie prostym językiem na nie odpowiedzieć . Widać gołym okiem że P. Dr zależy aby pacjent czuł się dobrze w jej gabinecie- jest to szczególnie ważne kiedy ma on 3 lub 4 lata :)
  Polecam serdecznie Panią Doktor

  Agnieszka Gralec2017-05-31

  Dziękuję.

 • Bardzo dobre podejście do pacjenta.Czułam , że pani doktor rozumie mój problem i chce mi pomóc.Serdeczna i życzliwa .Bardzo dokładnie mnie zbadała.Oby było więcej takich lekarzy. Dziękuje. Marzena L.

  Agnieszka Gralec2016-11-28

  Dziękuję.

 • Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad i ogromne zaangażowanie w analizę problemu. Pani doktor jest doskonałą specjalistką, którą polecam

  Agnieszka Gralec2016-11-28

  Dziękuję.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm w czasie wizyty, bardzo dokładnie i wyczerpująco przeprowadzone badanie i wywiad lekarski. Bardzo miła, życzliwa atmosfera w gabinecie. Naprawdę mogę wyrazić jak najlepszą opinię o Pani Doktor i polecam w 100%.

  Agnieszka Gralec2016-05-12

  Dziękuję

 • A

  Bardzo dobry dokładny lekarz, rzeczowy. Miła atmosfera w gabinecie. Pani doktor z prawdziwego zdarzenia,przeprowadza dokładny szczegółowy wywiad. Gorąco polecam.

  Agnieszka Gralec2016-01-28

  Dziękuję.

 • S

  Pełen profesjonalizm w czasie wizyty, bardzo dokładnie i wyczerpująco przeprowadzone badanie i wywiad lekarski. Super podejście do małych pacjentów. Umiejętne przekazywanie informacji dla pacjenta. Bardzo miła, życzliwa atmosfera w gabinecie. Naprawdę mogę wyrazić jak najlepszą opinię o Pani Doktor i polecam w 100%.

  Agnieszka Gralec2016-01-08

  Dziękuję.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz trafiłam na tak profesjonalną Panią doktor, która naprawdę ma dobry kontakt z pacjentem i podejście jakiego życzę każdemu lekarzowi. Szczerze polecam!

  Agnieszka Gralec2015-12-30

  Dziękuję

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi 1987r.

Choroby

więcej