Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 124 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada kilkunastoletnią praktykę w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Specjalizuje się w leczen... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada kilkunastoletnią praktykę w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Specjalizuje się w leczeniu trądzika oraz łuszczycy i innych przewlekłych chorób skóry. Wykonuje zabiegi kriochirurgiczne i elektrokoagulacje a także zabiegi z obszaru medycyny estetycznej (peelingi, mezoterapia, toksyna botulinowa (botoks), wypełniacze). Absolwentka 3 letniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti Aging rocznik 2012-2014.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna (Lublin)
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor robi bardzo precyzyjny wywiad, poświęca na wizytę tyle czasu ile należy. Od razu czuć, że ma doskonałe kompetencje. Dostałam 2 propozycje leczenia, które zostały mi dokładnie przedstawione.. Wszystko wytłumaczone jak powinno się wytłumaczyć laikowi. Jestem bardzo zadowolona i już po jednym dniu stosowania leczenia widzę maleńki efekt! Polecam tego lekarza.

 • T

  Najbardziej życzliwy,kompetentny, wyrozumiały i profesjonalny lekarz. Do tego skuteczne leczenie,które rozwiązało mój problem z trądzikiem( z którym borykałam się przez 12lat) w ciągu 4miesiecy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktór bardzo cierpliwa, dokładnie, uprzejmie i wyraźnie przedstawia i omawiam problem i jakie dalej powinno być postępowanie dotyczące badań i postawienia ostatecznej diagnozy. Jestem dopiero po pierwszej wizycie, wrażenia bardzo pozytywne co do efektów leczenia jeszcze nic nie mogę powiedzieć.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie wyjaśnia wszelkie możliwe metody leczenia, niczego nie narzuca, pozostawia decyzję do podjęcia pacjentowi i nie ma problemu z odpowiedzeniem na wszelkie pytania. Do tego bardzo miła i konkretna osoba, polecam.

 • A
  Lokalizacja: SaskaSkin Centrum Zdrowej SkóryUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Do Pani doktor przyszedłem z bardzo silnym i agresywnym trądzikiem. Właśnie zakończyłem leczenie, a na mojej skórze nie ma ani jednej zmiany. Pani doktor liczy się ze zdaniem i komfortem pacjenta, stara się znaleźć leczenie korzystnie finansowo, szczegółowo omawia cały plan kuracji oraz ostrzega o ewentualnych skutkach ubocznych. Dodam, że mimo silnego trądziku, nie przepisano mi na początek leku ostatecznego - izoteku - najpierw były to inne środki. Dopiero, kiedy faktycznie stan cery w ogóle się nie poprawiał, Pani doktor przedstawiła mi opcję leczenie izotretynoiną.
  Polecam z całego serca i dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Diagnoza i kompletna informacja dot.problemu z jakim przyszliśmy. Jesteśmy w trakcie leczenia. Konkretnie i miło.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo fachowo podchodzi do pacjenta, wszystko mi dokładnie wyjaśniła, ma dużą wiedzę a przy okazji jest bardzo miła.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i rzeczowa Pani doktor. Cierpliwie wysłuchała i odpowiadała na pytania. O efektach leczenia jeszcze za wcześnie pisać bo jestem w trakcie leczenia , ale pełna nadzieji ze moja choroba, będzie mi mniej doskwierać.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Praga Południe

  Pani Doktor to najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam. Bardzo rzeczowa, ale też przy tym bardzo miła. Pierwsza terapia odniosła skutki i już widzę poprawę mojej cery. Dzięki temu cała czuję się dużo lepiej. Polecam każdemu mającemu większe lub mniejsze problemy ze skórą. Pani Doktor to świetny specjalista, a co ważne z bardzo dużym zaangażowaniem w to co robi. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizytu u Pank DR. Bardzo pomocna, odpowiedziala na wszystkie nurtujace mnie pytania. Zaproponowala mozliwosci leczenia i wybralysmy odpowiednia dla mnie.