Specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada kilkunastoletnią praktykę w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Specjalizuje się w leczeniu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
263 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SASKA SKIN Centrum Zdrowej SkóryUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Cudowna Pani Doktor. Długo czekałam i szukałam takiego lekarza i dermatologa jak dr Agnieszka Giderewicz. Kompetentna, cierpliwa, rzetelna z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Lekarz dotknięty Bożym palcem i z prawdziwym powołaniem.

 • Lokalizacja: SASKA SKIN Centrum Zdrowej SkóryUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pełny profesjonalizm. Po kilku innych lekarzach dermatologach w końcu widzę, że córka trafiła do odpowiedniej osoby. Wszystko rzeczowo wytłumaczyła, po czym zaaplikowała kurację na 2 miesiące. Są efekty, córka zadowolona i to najważniejsze.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SASKA SKIN Centrum Zdrowej Skóry

  Bardzo polecam Panią Doktor! Podczas wizyty zebrała dokładny wywiad dotyczący schorzenia, a następnie wytłumaczyła wszystko w prosty i przystępny sposób oraz upewniła się czy wiem dokładnie co i jak stosować. Ogółem wizyta przyjemna i warta swojej ceny. Oby więcej takich lekarzy!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SASKA SKIN Centrum Zdrowej SkóryUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Profesjonalnie , rzeczowo , duże doświadczenie medyczne . Szczegółowa analiza problemu , indywidualny dobór środków i zabiegów leczniczych . Polecam .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor jest konkretną osobą, wytłumaczyła mi dokładnie przebieg leczenia, przedstawiła kilka opcji, mogłam wybrać najbardziej odpowiednia dla mnie. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: SASKA SKIN Centrum Zdrowej SkóryUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor dokladnie tlumaczy, doradza , profesjonalnie i delikatnie podchodzi do trudnego tematu jakim jest choroba trądziku. Pomimo tego iz moja kuracja trwa dopiero miesiac jestem bojowo i cierpliwie nastawiona do celu. Dzięki Pani Doktor, uwierzylam ze bedzie dobrze . Polecam serdecznie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo dokładnie zajęła się problemem trądziku u syna. Wytłumaczyła szczegółowo planowaną kurację. Będziemy kontynuować leczenie z Panią doktor.

 • A
  Lokalizacja: SASKA SKIN Centrum Zdrowej SkóryUsługa: trądzik wieku dorosłego

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Udało się jej skutecznie zdiagnozować mój problem, po nieudanych próbach wcześniejszych lekarzy. Terapię zaczęłam w sierpniu, aktualnie jestem na finishu i widzę baaaardzo dużą poprawę. Mam nadzieje, ze efekt się utrzyma ????
  Polecam!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SASKA SKIN Centrum Zdrowej SkóryUsługa: ocena znamion na ciele pacjenta

  Bardzo fachowa i rzeczowo ujęta diagnoza przekazana pacjentowi w miły i bardzo uprzejmy sposób. Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta u Pani doktor jeśli nastąpi taka konieczność.

  Tadeusz

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SASKA SKIN Centrum Zdrowej Skóry

  Bardzo sympatyczna atmosfera i stuprocentowy profesjonalizm. To moje wrażenia po pierwszej wizycie. W połowie kuracji zaordynowanej mi przez Panią doktor, widzę zauważalną poprawę. Cała kuracja ma trwać ok. dwóch miesięcy. Jej dotychczasowymi rezultatami jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdyż bez efektów leczyło mnie już kilku dermatologów. A uściślając - dwóch bez większych sukcesów, a lekarstwa przepisane przez ostatniego wręcz mi szkodziły. Po raz pierwszy od wielu lat widzę szanse na zdecydowaną poprawę stanu zdrowia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada kilkunastoletnią praktykę w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Specjalizuje się w leczeniu trądzika oraz łuszczycy i innych przewlekłych chorób skóry. Wykonuje zabiegi kriochirurgiczne i elektrokoagulacje a także zabiegi z obszaru medycyny estetycznej (peelingi, mezoterapia, toksyna botulinowa (botoks), wypełniacze). Absolwentka 3 letniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti Aging rocznik 2012-2014.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna (Lublin)
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim