Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
81 454.....

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Agnieszka Balicka. Jestem psychologiem, psychoterapeutą i wykładowcą akademickim. Współtworzę Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszki ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Pedagogiki i Psychologii, uzyskany tytuł Magister Psychologii, 1998-2003
 • Studium NLPt (Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii), 4-letnia Szkoła Psychoterapii,

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski, Rosyjski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany

I have had extremely positive opinion about this specialist.
Except of the fact Mrs Agnieszka is really skilled in psychology, she is very open, well-wishing and hearty person, all of this is felt from the first visit that it is a sincere approach and definitely not just to make a formal visit.
In addition, Mrs Agnieszka is educated person in other areas, for example I was satisfied to speak about some aspects of dietology and it was really valuable for me :)
Every time I went out after the visit I had so much optimism and faith that I could manage my emotions and thinking, and I confirm that I do have a positive progress with help of Mrs Agnieszka.
I sincerely recommend Mrs Agnieszka and emphasize my big thanks to her for all help and support! :)))

mgr Agnieszka Balicka

Oksana, thank you for this beautiful words. I’m really moved and happy to hear that our meetings were valuable for you. Wish you all the best ????


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka

Nie mam takich słów żeby opisać ile do mojego życia wniosły wizyty u Pani Agnieszki. Zapisując się wiedziałam tylko, że chcę w końcu wziać swoje życie we własne ręce i czułam, że potrzebuję osoby która mnie poprowadzi. Jednak to ile się zmieniło od czasu pierwszej wizyty przeszło moje wszelkie oczekiwania - Pani Agnieszka otwiera oczy na wiele spraw, jest bardzo szczera, empatyczna, profesjonalna a jednocześnie tworzy niesamowicie przyjacislską i ciepłą atmosferę. Daje bardzo trafne rady, które na długo zostają w głowie. Zawsze wychodząc z gabinetu czułam, że w moim życiu dzieje się coś dobrego i z większą wiarą w siebie. Gorąco zachęcam każdego kto ma potrzebę poradzenia sobie z czymś w życiu do rozmowy z Panią Agnieszką, na pewno pomoże. Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam!

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję <3 Miło to słyszeć. Jest to dla mnie ogromne wzmocnienie ukazujące sens mojej pracy.
proszę pamiętać, że wszelkie zmiany są możliwe dzięki Pani pracy nad sobą i chęci rozwoju. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


A
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Agnieszki trafiłam po kilku nieudanych próbach terapii u innych specjalistów. Nie wiązałam większych nadziei z tą wizytą (proszę wybaczyć mi szczerość:)), jednak już pierwsze spotkanie otworzyło mi oczy. Przede wszystkim ujrzałam w Pani Agnieszce osobę z którą chcę rozmawiać, z którą chcę dzielić się moimi problemami, na spotkania z którą czekam. Od razu zaczęłyśmy szukać rozwiązań by wyrwać mnie ze stanu w którym utknęłam na długi czas, co ku mojemu zaskoczeniu zaczęło działać w zaskakująco szybkim tempie. Byłam w szoku jak dobrze poprowadzona rozmowa może wiele zmienić. Dzięki spotkaniom nauczyłam się nie uciekać przed problemami, a stawiać im czoła, co naprawdę odmieniło moje życie. Dlatego z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę.
Pozdrawiam serdecznie!

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję Pani Agnieszko :) Punkty za szczerość :) Cieszę się z pozytywnych efektów i życzę realizacji zamierzeń oraz świetnego samopoczucia. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka wsparcie podczas pisania doktoratu

Pani Agnieszka jest przede wszystkim bardzo skuteczna i to uważam za najważniejsze. Ma bardzo dużą intuicję, wystarczy naprawdę mało "przerabiania tematu" do konkretnych i naprawdę ważnych wniosków. Niemal z każdej wizyty wracałam z czymś nowym. Czasem mówiła o rzeczach, które ja łapałam dopiero po czasie (a ona powtarzała, żeby dana myśl zagnieździła mi się w głowie). To nie były zwykle przemowy, czasem 1 - 2 zdania, które naprawdę trafiały w sedno. Małe kroczki, które prowadziły do celu. Wystarczyło posłuchać. Dla mnie kluczowy był czas i tu naprawdę nasza współpraca spełniała wszystkie moje oczekiwania. Przy okazji dotknęłyśmy tematu, z którym biedziłam się u innych psychologów miesiącami. Załatwiłam to na jednym spotkaniu. Cieszę się, że po raz pierwszy wiem do kogo pójdę, jeśli pojawi mi się jakiś problem do rozwiązania zarówno z obszaru coachingu jak i psychoterapii. Słowem, bardzo polecam, a Pani Agnieszce bardzo dziękuję.

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję :) Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi - widać mam nad czym pracować :) Bardzo się cieszę Pani Marto, iż wspólna, a głównie Pani praca, wiele wniosła w Pani życie i dziękuję za to, iż mogłam towarzyszyć Pani w wielu ważnych momentach. Wielu pięknych chwil życzę, Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka psychoterapia partnerska

Bardzo ciepła i otwarta osoba, godna zaufania oraz bezstronna. Bardzo szybko umie dotrzeć do rozsądku, inteligentna, dająca trafne rady. Szczerze polecam, nie żałuję ani jednego spotkania :)

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję Ewa, to była bardzo sympatyczna i owocna współpraca :) Życzę powodzenia :)
Agnieszka Balicka


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Agnieszka swoją otwartością i dokładnym pytaniom pomogła mi w zrozumieniu problemu z jakim przyszłam. Co w następstwie skłoniło mi do podjęcia ważnej decyzji w życiu.

mgr Agnieszka Balicka

Witam,
bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że spotkania były dla Pani wnoszące. Życzę wielu sukcesów.
Agnieszka Balicka


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka psychoterapia indywidualna

Polecam! Umówiłam się na wizytę, gdyż rodzina zahęcała mnie, abym wykonała jakiś krok i spróbowała cos zrobić ze swoją fobią. Poszłam ze względu na nich, obawiałam się tego co tam mnie spotka. Pani Balicka pokazała mi, że zmiany są możliwe i że ja potrafię się z tego wygrzebać! Wiele razy miałam ochotę uciec, bo nie było łatwo, ale teraz wiem, że wysiłek sie opłaca. Widze zmiany w sobie i tym jka teraz funkcjonuje. Dziękuję i serdecznie polecam !!!

mgr Agnieszka Balicka

Witam, Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz. Życzę wielu sukcesów i wiary w siebie.Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


Użytkownik zweryfikowany

Po wielu próbach znalezienia odpowiedniego psychologa, wkońcu znalazłam Panią Agnieszkę właśnie przez wiele pozytywnych opini na jej temat. A co najlepsze już po pierwszej wizycie wiedziałam ze to jest ta osoba, której szukałam!! Bardzo miła, kompetentna w tym co robi, a przedewszytkim bardzo wyluzowana, spotkania odbywaja się bez spiny, w bardzo miłej atmosferze. Po wyjściu jestem pełna nadzieji na lepsze jutro. Jestem przekonana, że nasze dalsze spotkania pomogą mi się udwolnic z nerwicy natręctw i lęków. Każdego kto zastanawia się nad wyborem, szczerze polecam !

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję :) za pozostawienie tej pozytywnej opinii. Trzymam kciuki za Pani działania w przyszłości :) Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka jest pozytywną, zawsze uśmiechniętą osobą, która świetnie potrafi wczuć się w sytuacje swojego pacjenta i ukazuje, że nawet te złe doświadczenia życiowe są cenną lekcją, która może nas umocnić i pokazać, że jesteśmy w stanie przejść wszystko i mieć wspaniałą przyszłość. Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że wybrałam na swojego psychologa Panią Balicką i polecam ją z całego serca. Jest bezpośrednia, nie ma żadnych tematów tabu a po kilku słowach wiadomo, że jest to człowiek, który potrafi słuchać i chce pomóc.

mgr Agnieszka Balicka

Karolina, Bardzo dziękuję za pozostawienie komentarza. Cieszę się, że chciałaś nad sobą pracować i dzieki temu osiagnęłaś zmiany. Życzę wielu dobrych wyborów w przyszłości.Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Agnieszkę  Balicką, która pomogła  mojej kochanej siostrze! To bardzo dobry psycholog który potrafi zdiagnozować problem i umie go rozwiązać! Niezwykła osoba oddana swojej pracy, profesjonalna, zaangażowana w każdą sesję, mająca indywidualne podejście do każdego pacjenta, a przy tym ciepła, przyjazna, umiejąca słuchać  a to bardzo ważne, dla kogoś kto potrzebuje pomocy.  Polecam każdemu kto czuje, że potrzebuje pomocy psychologa, bo nie może poradzić już sobie sam, ze swoimi problemami.  Każda minuta , sesja była w 100 % wykorzystana.
Pani Agnieszko, bardzo dziekuje za pomoc i wsparcie! Serdecznie pozdrawiam z Hamburga! 
Ewa Duhnke

mgr Agnieszka Balicka

Pani Ewo, dziękuję za ciepłe pozdrowienia z sąsiedniego kraju :). Dziękuję za te miłe słowa i cieszę się, że mogłam pomóc. Pani siostra to niezwykła osoba, która wykonała dużą pracę i dalej ją kontynuuje. To jej sukces, ja tylko ją wspierałam. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Konsultacja psychologiczna

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Hipnoza

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Relaksacja

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Poradnictwo psychologiczne

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Interwencja kryzysowa

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Coaching

150 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

150 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Hipnoterapia

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Psychoterapia młodzieży

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Psychotherapy in English

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Zwykła wizyta

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka


Konsultacje psychologiczne ( 50 minut )

120 zł


Gabriela Narutowicza 67/5, Lublin

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany

I have had extremely positive opinion about this specialist.
Except of the fact Mrs Agnieszka is really skilled in psychology, she is very open, well-wishing and hearty person, all of this is felt from the first visit that it is a sincere approach and definitely not just to make a formal visit.
In addition, Mrs Agnieszka is educated person in other areas, for example I was satisfied to speak about some aspects of dietology and it was really valuable for me :)
Every time I went out after the visit I had so much optimism and faith that I could manage my emotions and thinking, and I confirm that I do have a positive progress with help of Mrs Agnieszka.
I sincerely recommend Mrs Agnieszka and emphasize my big thanks to her for all help and support! :)))

mgr Agnieszka Balicka

Oksana, thank you for this beautiful words. I’m really moved and happy to hear that our meetings were valuable for you. Wish you all the best ????


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka

Nie mam takich słów żeby opisać ile do mojego życia wniosły wizyty u Pani Agnieszki. Zapisując się wiedziałam tylko, że chcę w końcu wziać swoje życie we własne ręce i czułam, że potrzebuję osoby która mnie poprowadzi. Jednak to ile się zmieniło od czasu pierwszej wizyty przeszło moje wszelkie oczekiwania - Pani Agnieszka otwiera oczy na wiele spraw, jest bardzo szczera, empatyczna, profesjonalna a jednocześnie tworzy niesamowicie przyjacislską i ciepłą atmosferę. Daje bardzo trafne rady, które na długo zostają w głowie. Zawsze wychodząc z gabinetu czułam, że w moim życiu dzieje się coś dobrego i z większą wiarą w siebie. Gorąco zachęcam każdego kto ma potrzebę poradzenia sobie z czymś w życiu do rozmowy z Panią Agnieszką, na pewno pomoże. Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam!

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję <3 Miło to słyszeć. Jest to dla mnie ogromne wzmocnienie ukazujące sens mojej pracy.
proszę pamiętać, że wszelkie zmiany są możliwe dzięki Pani pracy nad sobą i chęci rozwoju. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


A
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Agnieszki trafiłam po kilku nieudanych próbach terapii u innych specjalistów. Nie wiązałam większych nadziei z tą wizytą (proszę wybaczyć mi szczerość:)), jednak już pierwsze spotkanie otworzyło mi oczy. Przede wszystkim ujrzałam w Pani Agnieszce osobę z którą chcę rozmawiać, z którą chcę dzielić się moimi problemami, na spotkania z którą czekam. Od razu zaczęłyśmy szukać rozwiązań by wyrwać mnie ze stanu w którym utknęłam na długi czas, co ku mojemu zaskoczeniu zaczęło działać w zaskakująco szybkim tempie. Byłam w szoku jak dobrze poprowadzona rozmowa może wiele zmienić. Dzięki spotkaniom nauczyłam się nie uciekać przed problemami, a stawiać im czoła, co naprawdę odmieniło moje życie. Dlatego z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę.
Pozdrawiam serdecznie!

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję Pani Agnieszko :) Punkty za szczerość :) Cieszę się z pozytywnych efektów i życzę realizacji zamierzeń oraz świetnego samopoczucia. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka wsparcie podczas pisania doktoratu

Pani Agnieszka jest przede wszystkim bardzo skuteczna i to uważam za najważniejsze. Ma bardzo dużą intuicję, wystarczy naprawdę mało "przerabiania tematu" do konkretnych i naprawdę ważnych wniosków. Niemal z każdej wizyty wracałam z czymś nowym. Czasem mówiła o rzeczach, które ja łapałam dopiero po czasie (a ona powtarzała, żeby dana myśl zagnieździła mi się w głowie). To nie były zwykle przemowy, czasem 1 - 2 zdania, które naprawdę trafiały w sedno. Małe kroczki, które prowadziły do celu. Wystarczyło posłuchać. Dla mnie kluczowy był czas i tu naprawdę nasza współpraca spełniała wszystkie moje oczekiwania. Przy okazji dotknęłyśmy tematu, z którym biedziłam się u innych psychologów miesiącami. Załatwiłam to na jednym spotkaniu. Cieszę się, że po raz pierwszy wiem do kogo pójdę, jeśli pojawi mi się jakiś problem do rozwiązania zarówno z obszaru coachingu jak i psychoterapii. Słowem, bardzo polecam, a Pani Agnieszce bardzo dziękuję.

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję :) Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi - widać mam nad czym pracować :) Bardzo się cieszę Pani Marto, iż wspólna, a głównie Pani praca, wiele wniosła w Pani życie i dziękuję za to, iż mogłam towarzyszyć Pani w wielu ważnych momentach. Wielu pięknych chwil życzę, Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka psychoterapia partnerska

Bardzo ciepła i otwarta osoba, godna zaufania oraz bezstronna. Bardzo szybko umie dotrzeć do rozsądku, inteligentna, dająca trafne rady. Szczerze polecam, nie żałuję ani jednego spotkania :)

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję Ewa, to była bardzo sympatyczna i owocna współpraca :) Życzę powodzenia :)
Agnieszka Balicka


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Agnieszka swoją otwartością i dokładnym pytaniom pomogła mi w zrozumieniu problemu z jakim przyszłam. Co w następstwie skłoniło mi do podjęcia ważnej decyzji w życiu.

mgr Agnieszka Balicka

Witam,
bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że spotkania były dla Pani wnoszące. Życzę wielu sukcesów.
Agnieszka Balicka


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka psychoterapia indywidualna

Polecam! Umówiłam się na wizytę, gdyż rodzina zahęcała mnie, abym wykonała jakiś krok i spróbowała cos zrobić ze swoją fobią. Poszłam ze względu na nich, obawiałam się tego co tam mnie spotka. Pani Balicka pokazała mi, że zmiany są możliwe i że ja potrafię się z tego wygrzebać! Wiele razy miałam ochotę uciec, bo nie było łatwo, ale teraz wiem, że wysiłek sie opłaca. Widze zmiany w sobie i tym jka teraz funkcjonuje. Dziękuję i serdecznie polecam !!!

mgr Agnieszka Balicka

Witam, Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz. Życzę wielu sukcesów i wiary w siebie.Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


Użytkownik zweryfikowany

Po wielu próbach znalezienia odpowiedniego psychologa, wkońcu znalazłam Panią Agnieszkę właśnie przez wiele pozytywnych opini na jej temat. A co najlepsze już po pierwszej wizycie wiedziałam ze to jest ta osoba, której szukałam!! Bardzo miła, kompetentna w tym co robi, a przedewszytkim bardzo wyluzowana, spotkania odbywaja się bez spiny, w bardzo miłej atmosferze. Po wyjściu jestem pełna nadzieji na lepsze jutro. Jestem przekonana, że nasze dalsze spotkania pomogą mi się udwolnic z nerwicy natręctw i lęków. Każdego kto zastanawia się nad wyborem, szczerze polecam !

mgr Agnieszka Balicka

Dziękuję :) za pozostawienie tej pozytywnej opinii. Trzymam kciuki za Pani działania w przyszłości :) Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka jest pozytywną, zawsze uśmiechniętą osobą, która świetnie potrafi wczuć się w sytuacje swojego pacjenta i ukazuje, że nawet te złe doświadczenia życiowe są cenną lekcją, która może nas umocnić i pokazać, że jesteśmy w stanie przejść wszystko i mieć wspaniałą przyszłość. Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że wybrałam na swojego psychologa Panią Balicką i polecam ją z całego serca. Jest bezpośrednia, nie ma żadnych tematów tabu a po kilku słowach wiadomo, że jest to człowiek, który potrafi słuchać i chce pomóc.

mgr Agnieszka Balicka

Karolina, Bardzo dziękuję za pozostawienie komentarza. Cieszę się, że chciałaś nad sobą pracować i dzieki temu osiagnęłaś zmiany. Życzę wielu dobrych wyborów w przyszłości.Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Agnieszkę  Balicką, która pomogła  mojej kochanej siostrze! To bardzo dobry psycholog który potrafi zdiagnozować problem i umie go rozwiązać! Niezwykła osoba oddana swojej pracy, profesjonalna, zaangażowana w każdą sesję, mająca indywidualne podejście do każdego pacjenta, a przy tym ciepła, przyjazna, umiejąca słuchać  a to bardzo ważne, dla kogoś kto potrzebuje pomocy.  Polecam każdemu kto czuje, że potrzebuje pomocy psychologa, bo nie może poradzić już sobie sam, ze swoimi problemami.  Każda minuta , sesja była w 100 % wykorzystana.
Pani Agnieszko, bardzo dziekuje za pomoc i wsparcie! Serdecznie pozdrawiam z Hamburga! 
Ewa Duhnke

mgr Agnieszka Balicka

Pani Ewo, dziękuję za ciepłe pozdrowienia z sąsiedniego kraju :). Dziękuję za te miłe słowa i cieszę się, że mogłam pomóc. Pani siostra to niezwykła osoba, która wykonała dużą pracę i dalej ją kontynuuje. To jej sukces, ja tylko ją wspierałam. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Agnieszka Balicka. Jestem psychologiem, psychoterapeutą i wykładowcą akademickim. Współtworzę Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszki ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Pedagogiki i Psychologii, uzyskany tytuł Magister Psychologii, 1998-2003
 • Studium NLPt (Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii), 4-letnia Szkoła Psychoterapii,

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Lubelskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego - Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Środowiskowej (Lublin, listopad 2015 - luty 2016)


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski, Rosyjski

Profile społecznościowe