mgr

Agnieszka Balicka

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

41 opinii +dodaj

Nazywam się Agnieszka Balicka. Jestem psychologiem, psychoterapeutą i wykładowcą akademickim. Współtworzę Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszki Balickiej w Lublinie (www.psychologlublin.com.pl) Pracując… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Do Pani Agnieszki trafiłam po kilku nieudanych próbach terapii u innych specjalistów. Nie wiązałam większych nadziei z tą wizytą (proszę wybaczyć mi szczerość:)), jednak już pierwsze spotkanie otworzyło mi oczy. Przede wszystkim ujrzałam w Pani Agnieszce osobę z którą chcę rozmawiać, z którą chcę dzielić się moimi problemami, na spotkania z którą czekam. Od razu zaczęłyśmy szukać rozwiązań by wyrwać mnie ze stanu w którym utknęłam na długi czas, co ku mojemu zaskoczeniu zaczęło działać w zaskakująco szybkim tempie. Byłam w szoku jak dobrze poprowadzona rozmowa może wiele zmienić. Dzięki spotkaniom nauczyłam się nie uciekać przed problemami, a stawiać im czoła, co naprawdę odmieniło moje życie. Dlatego z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę.
  Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka BalickaUsługa: wsparcie podczas pisania doktoratu

  Pani Agnieszka jest przede wszystkim bardzo skuteczna i to uważam za najważniejsze. Ma bardzo dużą intuicję, wystarczy naprawdę mało "przerabiania tematu" do konkretnych i naprawdę ważnych wniosków. Niemal z każdej wizyty wracałam z czymś nowym. Czasem mówiła o rzeczach, które ja łapałam dopiero po czasie (a ona powtarzała, żeby dana myśl zagnieździła mi się w głowie). To nie były zwykle przemowy, czasem 1 - 2 zdania, które naprawdę trafiały w sedno. Małe kroczki, które prowadziły do celu. Wystarczyło posłuchać. Dla mnie kluczowy był czas i tu naprawdę nasza współpraca spełniała wszystkie moje oczekiwania. Przy okazji dotknęłyśmy tematu, z którym biedziłam się u innych psychologów miesiącami. Załatwiłam to na jednym spotkaniu. Cieszę się, że po raz pierwszy wiem do kogo pójdę, jeśli pojawi mi się jakiś problem do rozwiązania zarówno z obszaru coachingu jak i psychoterapii. Słowem, bardzo polecam, a Pani Agnieszce bardzo dziękuję.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka BalickaUsługa: psychoterapia partnerska

  Bardzo ciepła i otwarta osoba, godna zaufania oraz bezstronna. Bardzo szybko umie dotrzeć do rozsądku, inteligentna, dająca trafne rady. Szczerze polecam, nie żałuję ani jednego spotkania :)

  Agnieszka Balicka2017-07-19

  Dziękuję Ewa, to była bardzo sympatyczna i owocna współpraca :) Życzę powodzenia :)
  Agnieszka Balicka

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Agnieszka swoją otwartością i dokładnym pytaniom pomogła mi w zrozumieniu problemu z jakim przyszłam. Co w następstwie skłoniło mi do podjęcia ważnej decyzji w życiu.

  Agnieszka Balicka2017-07-19

  Witam,
  bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że spotkania były dla Pani wnoszące. Życzę wielu sukcesów.
  Agnieszka Balicka

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka BalickaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Polecam! Umówiłam się na wizytę, gdyż rodzina zahęcała mnie, abym wykonała jakiś krok i spróbowała cos zrobić ze swoją fobią. Poszłam ze względu na nich, obawiałam się tego co tam mnie spotka. Pani Balicka pokazała mi, że zmiany są możliwe i że ja potrafię się z tego wygrzebać! Wiele razy miałam ochotę uciec, bo nie było łatwo, ale teraz wiem, że wysiłek sie opłaca. Widze zmiany w sobie i tym jka teraz funkcjonuje. Dziękuję i serdecznie polecam !!!

  Agnieszka Balicka2017-10-18

  Witam, Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz. Życzę wielu sukcesów i wiary w siebie.Pozdrawiam, Agnieszka Balicka

 • Po wielu próbach znalezienia odpowiedniego psychologa, wkońcu znalazłam Panią Agnieszkę właśnie przez wiele pozytywnych opini na jej temat. A co najlepsze już po pierwszej wizycie wiedziałam ze to jest ta osoba, której szukałam!! Bardzo miła, kompetentna w tym co robi, a przedewszytkim bardzo wyluzowana, spotkania odbywaja się bez spiny, w bardzo miłej atmosferze. Po wyjściu jestem pełna nadzieji na lepsze jutro. Jestem przekonana, że nasze dalsze spotkania pomogą mi się udwolnic z nerwicy natręctw i lęków. Każdego kto zastanawia się nad wyborem, szczerze polecam !

  Agnieszka Balicka2017-10-18

  Dziękuję :) za pozostawienie tej pozytywnej opinii. Trzymam kciuki za Pani działania w przyszłości :) Pozdrawiam, Agnieszka Balicka

 • Pani Agnieszka jest pozytywną, zawsze uśmiechniętą osobą, która świetnie potrafi wczuć się w sytuacje swojego pacjenta i ukazuje, że nawet te złe doświadczenia życiowe są cenną lekcją, która może nas umocnić i pokazać, że jesteśmy w stanie przejść wszystko i mieć wspaniałą przyszłość. Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że wybrałam na swojego psychologa Panią Balicką i polecam ją z całego serca. Jest bezpośrednia, nie ma żadnych tematów tabu a po kilku słowach wiadomo, że jest to człowiek, który potrafi słuchać i chce pomóc.

  Agnieszka Balicka2016-08-24

  Karolina, Bardzo dziękuję za pozostawienie komentarza. Cieszę się, że chciałaś nad sobą pracować i dzieki temu osiagnęłaś zmiany. Życzę wielu dobrych wyborów w przyszłości.Pozdrawiam, Agnieszka Balicka

 • Polecam Panią Agnieszkę  Balicką, która pomogła  mojej kochanej siostrze! To bardzo dobry psycholog który potrafi zdiagnozować problem i umie go rozwiązać! Niezwykła osoba oddana swojej pracy, profesjonalna, zaangażowana w każdą sesję, mająca indywidualne podejście do każdego pacjenta, a przy tym ciepła, przyjazna, umiejąca słuchać  a to bardzo ważne, dla kogoś kto potrzebuje pomocy.  Polecam każdemu kto czuje, że potrzebuje pomocy psychologa, bo nie może poradzić już sobie sam, ze swoimi problemami.  Każda minuta , sesja była w 100 % wykorzystana.
  Pani Agnieszko, bardzo dziekuje za pomoc i wsparcie! Serdecznie pozdrawiam z Hamburga! 
  Ewa Duhnke

  Agnieszka Balicka2016-08-24

  Pani Ewo, dziękuję za ciepłe pozdrowienia z sąsiedniego kraju :). Dziękuję za te miłe słowa i cieszę się, że mogłam pomóc. Pani siostra to niezwykła osoba, która wykonała dużą pracę i dalej ją kontynuuje. To jej sukces, ja tylko ją wspierałam. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka

 • J

  Zostałam skierowana do Pani Agnieszki przez firmę ubezpieczeniową. Jestem zadowolona z porad. Osoba pozytywna, emanująca energią. Podsuwa świetne pomysły do rozwiązywania problemów. Cierpliwa i ciepła.
  Gorąco polecam.
  Joanna T.

  Agnieszka Balicka2016-08-24

  Pani Joanno, dziękuję za pozostawienie komentarza. Cieszę się, że nasze spotkania były dla Pani wnoszące. Życzę wielu sukcesów i Pozdrawiam,
  Agnieszka Balicka

 • Szczerze polecam Panią Agnieszkę Balicką,jest ona bardzo dobrym psychologiem i psychoterapeutą.Profesjonalna z dużym doświadczeniem,pozytywnym nastawieniem do życia.Jest fachowcem w swojej dziedzinie,wspaniałą kobietą i dobrym człowiekiem. Trafiłam do Pani Agnieszki kilka miesięcy temu w bardzo trudnym i ciężkim dla mnie momencie życia.Otrzymałam ogromne wsparcie,zrozumienie,celne wskazówki,po każdej wizycie wychodziłam silniejsza.Jestem już zdrowsza,pewniejsza i mam siłę do dalszej walki o siebie i swoje życie.
  Agnieszko, bardzo sobie cenie nasze spotkania i dziękuję Ci za poświęcony mi czas, za cierpliwość, wysłuchanie , wsparcie, za uśmiech i dobrą energię.Dziękuję, że jesteś i pozdrawiam serdecznie-Iwona Kwaśniewska

  Agnieszka Balicka2016-08-24

  Iwonko, dziękuję. Cieszę się, że do mnie trafiłaś, bo mam niezwykłą okazję obserwowania twojej zmiany. Jesteś silniejsza też to widzę i wiem, że będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Agnieszka Balicka. Jestem psychologiem, psychoterapeutą i wykładowcą akademickim. Współtworzę Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszki Balickiej w Lublinie (www.psychologlublin.com.pl)
  Pracując jako psycholog, psychoterapeuta, coach daję swoim klientom zrozumienie oraz wspieram ich w rozwoju, w przekraczaniu barier i podejmowaniu nowych wyzwań. Cieszą mnie ich sukcesy a niepowodzenia dają możliwość do nauki i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Gdy patrzę na ludzi których wspierałam w rozwoju, patrzę jak się zmieniają, rozkwitają, realizują swoje marzenia czuję się szczęśliwa. Każdy z nich jest moim spełnionym marzeniem.
  Uważam, że pełnię swojego życia osiągamy poprzez nieustanny rozwój, dlatego dbam o to, aby ciągle doskonalić swój warsztat zawodowy i umiejętności, stąd cyklicznie uczestniczę w szkoleniach podnoszących moje kompetencje m.in.: u Roberta Diltsa i Stephena Gilligana.
  W swojej pracy jako psychoterapeuta stosuję podejście integratywne łączące zdobytą przez mnie wiedzę i pozwalające dostosować metodę do człowieka i jego potrzeb, a nie odwrotnie.
  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia NLPt. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.
  Zapraszam Cię do spotkania w przyjaznej, bezpiecznej, wspierającej rozwój atmosferze, z osobą dającą zrozumienie i profesjonalną pomoc terapeutyczną. Gwarantuję Ci dyskrecję, zaangażowanie z mojej strony i wierzę, że wspólnie uda nam się podążyć w pożądanym kierunku.
  W razie pytań zapraszam do kontaktu jak również odwiedzenia naszej strony: www.psychologlublin.com.pl oraz śledzenia naszego fanpejdżu:
  https://www.facebook.com/psycholog.balicka

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Pedagogiki i Psychologii, uzyskany tytuł Magister Psychologii, 1998-2003
 • Studium NLPt (Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii), 4-letnia Szkoła Psychoterapii,

Znajomość języków

 • angielski
 • polski