Adresy (2)

Ul. Nowogrodzka 62C, Ochota , Warszawa
Fizjoklinika s.c.

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu
księdza pułkownika Jana Mrugacza 1/A8, Legionowo
ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeutka z ponad dziesięcioletnim stażem. Certyfikowana terapeutka uro-ginekologiczny. Zajmuje się kobietami w okresie okołoporodowym i w połog...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • nietrzymanie moczu
 • ból w miednicy mniejszej, rozejście mięśnia prostego brzucha,
 • opieka okołoporodowa i w połogu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


księdza pułkownika Jana Mrugacza 1/A8, Legionowo

130 zł

ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia

Pozostałe usługi

Fizjoterapia


Ul. Nowogrodzka 62C, Warszawa

130 zł

Fizjoklinika s.c.


Masaż leczniczy


księdza pułkownika Jana Mrugacza 1/A8, Legionowo

130 zł

ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia


Rehabilitacja domowa


Ul. Nowogrodzka 62C, Warszawa

200 zł

Fizjoklinika s.c.


Taping (plastrowanie)


Ul. Nowogrodzka 62C, Warszawa

30 zł

Fizjoklinika s.c.


księdza pułkownika Jana Mrugacza 1/A8, Legionowo

30 zł

ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia


Terapia manualna


księdza pułkownika Jana Mrugacza 1/A8, Legionowo

130 zł

ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta po cesarskim cięciu

Dawno nie byłam na tak profesjonalnej wizycie. Czułam się zaopiekowana i uzyskałam fachową pomoc. Zgłosiłam się w okresie połogu, po cięciu cesarskim. Pani Agata poświęciła mi max. czasu, wyjaśniając poszczególne kwestie i odpowiadając na wszystkie moje pytania. Pokazała jak ćwiczyć i funkcjonować na co dzień po porodzie. Wizyta w super atmosferze i co najważniejsze, uzyskałam ogrom wiedzy. Dziękuję i polecam!


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dostałam wiele cennych rad oraz ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. RMPB

Wizyta z powodu rmpb po 2ch ciazach. Pani Agata pomogła ustalić mi prawidłową postawę ciała, pokazała ćwiczenia które powinny pomóc. Realnie ocenia, nie obiecuje cudów i nie "naciaga" na kolejną wizytę jeśli nie ma takiej konieczności. Dopiero 2tyg ćwiczeń za mną. Polecam dla chcących poprawić swój wygląd i wejść na zdrowszy tryb. Olga


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. opieka okołoporodowa

Zdecydowałam się skorzystać z wizyty u pani Agaty ze względu na ból w pachwinie w czasie ciąży. Pani Agata nie dość, że bardzo skutecznie pomogła mi w moim problemie, to jeszcze pokazała kilka ćwiczeń, dzięki którym dotrwałam do końca ciąży bez większego bólu. Ogromnie polecam panią Agatę, jest świetną specjalistką i jej badanie i diagnoza jest bardzo kompleksowa.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.

Indywidualne podejście, zaangażowanie, profesjonalizm, swobodna atmosfera. Pani Agata nie tylko powiedziała mi czego nie mogę, a co powinnam robić, ale także dokładnie wyjaśniła dlaczego pewne ćwiczenia (a raczej nie poprawne wykonywanie ich) są dla mnie niekorzystne.


Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. rozejście mięśnia prostego brzucha w ciąży

Serdecznie polecam Panią Agatę, jest bardzo profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę, posiada dużą wiedzę, łatwo nawiązuje się z nią kontakt, każdy problem traktuje poważnie,jest osoba bardzo miłą i uśmiechnięta. W trakcie pierwszej wizyty zbiera szczegółowy wywiad, robi rozeznanie w problemie i przestawia właściwe ćwiczenia. Uzyskałam bardzo dużo cennych wskazówek dotyczących prawidłowej postawy ciała, oddechu, dbania o mięśnie dna miednicy, w wyniku tego w trakcie ciąży nie miałam bólu kręgosłupa - co w pierwszej ciazy było moja zmorą, podobnie jak poza ciążą. Jestem bardzo zadowolona, serdecznie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. rozejscie mięśnia prostego brzucha

Zdecydowqnie polecam, Pani Agata jest profesonalną, zaangażowaną osobą. Najpier robi wywiad, odpowiada na wszystkie pytania i cierpliwie tłumaczy jeśli jest coś niejasne. Zawsze czułam się dobrze zaopiekowana, zaufałam i mam super efekty. Jeszcze raz Polecam!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Agata to bardzo profesjonalna fizjoterapeutka z ogromną wiedzą. Poświęciła tyle czasu, ile było potrzebne, aby pokazać ćwiczenia, i co ważne sprawdzić poprawność wykonywania, a także odpowiedzieć na moje pytania. Podeszła kompleksowo do problemu, zadawała dużo pytań, dała wiele wskazówek, miałam poczucie, że wszystko zostało omówione. Co ważne, jest otwartą osobą i stwarza bardzo komfortową atmosferę podczas wizyty, co pozwala się poczuć swobodnie. Bardzo polecam i sama będę wracać na kolejne wizyty.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rozstęp mięśnia prostego

Bardzo fajna i kompetentna osoba. Pokazała jak poprawnie napinać mięsień poprzeczny brzucha - bez tej wiedzy żadne "ćwiczenia z internetu" by nie pomogły. Po kilku dniach widzę już efekty. Dodatkowo pokazała jak powinna wyglądać prawidłowa postawa ciała oraz kilka dodatkowych trików, np. jak wstawać z pozycji siedzącej z dzieckiem. Dzięki temu nie nadwyrężam mięśni także w trakcie codziennego funkcjonowania. A na dodatek jest zwyczajnie po prostu otwarta i sympatyczna. Wizyta zdecydowanie warta wydanych pieniędzy :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. rehabilitacja kobiet w ciąży

Poszlam na wizytę do Pani Agaty pod koniec ciąży, bo miałam rozstep mięśni prostych po pierwszej ciąży bliźniaczej i chciałam tym razem jak najszybciej zaadresować ten problem. Bardzo dokładne informacje od Pani Agaty co robić zaraz po porodzie, co można, czego nie powinno się robić, jakie ćwiczenia. Zdecydowanie wracam na terapie zamknięcia rozstępu. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem z chłopakiem. Cały czas chce kontrolować co jem. Przez niego zupełnie zmieniłam nawyki żywieniowe i dużo ćwiczę. Nie jestem jakaś gruba, sam mówi, że świetnie wyglądam, mimo to pytania ciągle zadaje. Chcę zgubić z 5 kg, ale powoli i bez stresu, z rozsądkiem. On codziennie zadaje mnóstwo pytań czy ćwiczyłam, czy idę na basen, co jadłam, o której jadłam, czy się staram schudnąć. To mnie doprowadza do szału, bo i bez niego dbam o siebie. W sumie to dbałam, bo od miesiąca, jego zachowanie wpłynęło, że czuję się fatalnie. Praktycznie nic przez cały dzień nie jem, bo, kiedy spyta i powiem, że jadłam coś to zawsze znajdzie jakąś uwagę. Mam nie jeść słodyczy, mięsa, jogurtów, drożdżówek, kaszy, makaronu itd. Jak zjem jedną kajzerkę z dżemem czy serem to mi to wypomina, bo przecież tego też nie powinno się jeść. Do tego on sam je wszystko i najlepiej, żeby zawsze na obiad miał mięso. Ja oczywiście jak mu je zrobię to powinnam na nie jedynie popatrzyć i wybrać liść sałaty. W sumie pewnie i to by mu nie wystarczyło i zadałby milion pytań czy będę dbać o swoją wagę. Wiem, że to wynika z faktu, że jego poprzednia dziewczyna była gruba. Podobno się boi, że ja też będę. Nie wiem jak z nim rozmawiać, żeby mnie zrozumiał i dał wolną rękę. Jestem tym kompletnie zmęczona, ale zależy mi na nim. Proszę o pomoc.

  Witam, myślę że jest to pytanie nie koniecznie do mnie. Ja zajmuję się problemami uroginekologicznymi a Pani bardziej opisuje problem natury psychologicznej.

  mgr Agata Skoworodko

 • Witam,

  jestem w 31-wszym tygodniu ciąży. Od drugiego trymestru uczęszczam na zajęcia skierowane dla ciężarnych (3 razy w tygodniu). Cieszyłam się, że jestem aktywna w ciąży ale teraz nie wiem czy nie zaszkodziłam sobie. W 30-tym tygodniu moją uwagę zwrócił wygląd brzucha. Przy napięciu robi się stożkowate uwypuklenie, które (z tego co czytałam) jest charakterystyczne przy rozejściu mięśnia prostego (stożek również robi się jak przyjmę pozycje jak do pompki). Na zajęciach ćwiczymy jedynie mięśnie skośne brzucha nie proste. Wykonujemy również ćwiczenia w podporze (na czworaka). Na leżąco np. z nogami uniesionymi na piłce. Oczywiście wszelkie wstawanie z pozycji lezącej wykonuje przez bok.
  Czy jednak ta moja aktywność mogła spowodować ten rozstęp?
  Czy powinnam zrezygnować z ćwiczeń bo jedynie pogarszam sprawę?
  Czy mogę sobie jakoś pomóc w czasie ciąży czy czekać do momentu aż będę po połogu i wtedy dopiero się okaże jak duża jest to wada?
  Dodam jeszcze, że jest to moja pierwsza ciąża, pojedyncza. Jestem raczej szczupłej postury (przed ciąża 52kg, 168cm)
  Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

  Witam,
  rozejścia mięśnia prostego podczas ciąży doświadcza 100% kobiet i jest to fizjologia. Po ciąży u części kobiet rozstęp alo znika samoistnie albo nie. Ma na to wpływ kilka czynników: przede wszystkim genetyka ( na co wpływu nie mamy), ćwiczenia - zarówno w ciąży jak i po bezwzględnie przeciw wskazane są brzuszki, plunki inaczej deski (te można dopiero zacząć wprowadzać jeśli mięsnie brzucha są wystarczająco mocne), niektóre ćwiczenia z jogi - te które rozciągają brzuch - pies z głową w górę, mostek, pozycja wielbłąda,nożyce, przeciwwskazane są także ćwiczenia na piłce leżąc tyłem, jeśli chodzi o ćwiczenia na plecach to są one przeciwwskazane po 16 tygodniu ciąży ze względu na możliwość niedotlenienia przyszłej mamy.
  Jeśli zauważa Pani, że podczas jakiegoś ćwiczenia robi się górka to proszę z niego zrezygnować lub poprosić prowadzącą o modyfikację. Czy na zajęciach ćwiczycie także mięsień poprzeczny? - jest on głównym stabilozatorem naszego ciała a z odpowiednio napinanymi mięśniami dna miednicy zabezpiecza brzuch przed pogłębianiem się rozstępu (szczególnie w okresie połogu i później). Dodatkowo może Pani ćwieczyć oddychanie torem piersiowym, ćwiczenie w podporze ze zwróceniem na aktywizację mięśni głębokich. Oczywiście im większy brzuch tym bardziej rozciągnięte mięśnie a tym samym aktywizacja ich jest co raz trudniejsza. Proszę również pamiętać, że czynności dnia codziennego takie jak - podnoszenie ciężkich przedmiotów ze wstrzymaniem oddechu, stanie z wypchniętym brzuchem, kaszel bez wcześniejszego zabezpieczenia brzucha (np, przez lekkie zgięcie i przyłożenie poduszki lub rąk) również wpływają na pogłębienie rozejścia.
  Musi Pani również wiedzieć że najbardziej efektywne działanie na rozejście jest w okresie połogu i laktacji, kiedy tkanki są najbardziej podatne na wszelkie działania dzięki krążącym w organizmie hormonom.
  W czasie ciąży trudno jest do końca stwierdzić jak duży jest rozstęp - najlepiej jest to zrobić ok 2 - 4 tygodnie po porodzie.
  Mam nadzieję, że odpowiedziałam na wszystkie pytania. W razie wątpliwości proszę pytać. Pozdrawiam serdecznie
  Agata Skoworodko

  mgr Agata Skoworodko

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeutka z ponad dziesięcioletnim stażem. Certyfikowana terapeutka uro-ginekologiczny. Zajmuje się kobietami w okresie okołoporodowym i w połog...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • nietrzymanie moczu
 • ból w miednicy mniejszej, rozejście mięśnia prostego brzucha,
 • opieka okołoporodowa i w połogu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Urologia
 • Ginekologia onkologiczna