Umów wizytę Zapytaj lekarza 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Od ponad 20 lat prowadzimy z mężem prywatną praktykę. W 2006 r. rozpoczęłam kształcenie z medycyny estetycznej. W 2010 r ukończyłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Wizyta bardzo miła, Pani doktor jak zawsze przemiła i delikatna
  Polecam serdecznie wszystkim bo przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą, poświęca czas, informuje o wszystkim co jest do zrobienia oraz w trakcie wykonywanych czynności. Gdyby wszystkie wizyty lekarskie tak przebiegały nie byłoby złych opinii o lekarzach. Bardzo polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą, poświęca czas, informuje o wszystkim co jest do zrobienia oraz w trakcie poszczególnych wykonywanych czynności. Gdyby wszystkie wizyty lekarskie tak przebiegały nie byłoby na co narzekać. Bardzo polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła i profesjonalna pani stomatolog. Umówiłem się na wizytę , tydzień przed długą podróżą służbową. Zrobione wszystko na co czas pozwolił. Po powrocie na pewno wrócę aby dokończyć swoje leczenie zębów.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Wizyta bardzo mi sie podobala, przyjemna atmosfera. Pani Agata w trosce o komfort pacjenta krok po kroku tłumaczy kwestie związane z leczeniem. Bardzo cieple podejscie do czlowieka.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo miła i fachową pomoc. Po przeprowadze do Radomia umowilam się na wizytę że względu na dobre opinie i faktycznie Pani Mazurek jest osoba bardzo życzliwą, tłumaczy co będzie robić. Ze względu na moją chorobę obawiałam się wizyty ale nie było czego. Poszło sprawnie i bezproblemowo. Na pewno pozostane przy wyborze tego stomatologa. Zaznaczę ,że to nie byl moj pierwszy dentysta w tym mieście.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: leczenie kanałowe

  Polecam Panią doktor wszystkim tym, którzy tak jak ja mdleją w gabinecie, strach przed leczeniem zębów minął z pierwszą wizytą. Pani Agata jest bardzo delikatna, o wszystkich wykonywanych czynnościach uprzedza pacjenta, a leczenie zębów odbywa się bezboleśnie. Polecam !!!!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: uszczerbek zęba

  Bardzo dobra obsługa, Pani doktor jest bardzo profesjonalna, tłumaczy co bedzie robić. Potrafi sprawić aby atmosfera była miła.Co spowodowało że czas na fotelu miną mi szybko. Dokładnie mi wytłumaczyła na co powinienem zwracać uwage w dbaniu o zęba.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Leczenie próchnicy odbyło się bez bólu i strachu ☺. Pani Doktor słucha pacjenta i dokładnie opowiada co robi w danej chwili co było dla mnie ważne gdyż panicznie bałam się dentystów. Polecam i Pozdrawiam

 • P
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Niedawno zaczęłam leczenie u Pani Doktor i szczerze polecam :) Pani Agata jest bardzo delikatnym, wyrozumiałym, ale zarazem konkretnym lekarzem! Tłumaczy wszystko... Nie tylko co w danej chwili robi, ale również jak po leczeniu radzić sobie z ewentualnymi chwilowymi niedogodnościami (o ile takowe w ogóle wystąpią). Co więcej, w razie pytań Pani Doktor zawsze służy radą :) Wizyty odbywają się o czasie co też jest dla mnie plusem :) Jestem bardzo zadowolona :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Pani doktor jest osobą niezwykle kompetentną, posiada ogromną wiedzę, do tego ma wspaniałe podejście do pacjenta. Jest bardzo delikatna i jednocześnie dokładna. Więcej takich lekarzy!

Pytania pacjentów (13)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Od ponad 20 lat prowadzimy z mężem prywatną praktykę. W 2006 r. rozpoczęłam kształcenie z medycyny estetycznej. W 2010 r ukończyłam podyplomowe studia w PSME w Warszawie, otrzymując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jestem członkiem sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Systematycznie uzupełniam swoja wiedzę,biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach. Bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo pacjenta,dlatego wykonuję tylko sprawdzone i uznane metody wykorzystując zarejestrowane preparaty i leki.
  Pierwsza wizyta konsultacyjna jest bezpłatna.
  W jej trakcie ustalamy dalsze leczenie oraz wycenę dostosowaną indywidualnie do każdego pacjenta.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej