lek. dent. Agata Maksymowicz

Stomatolog więcej

Rzeszów, Głogów Małopolski 2 adresy

Nr PWZ: 6718207

7 opinii

Adresy (2)

DentAR
Adama Mickiewicza 21, Rzeszów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DentAR Inny

Pani Agata zna się na swoim fachu i od początku profesjonalnie podeszła do tematu: przedstawiony plan leczenia- krok po kroku tłumaczony- dobrany do mnie, plan realny, bez zbędnego wydłużania czasu. Podczas wizyt zwracanie uwagi na szczegóły, estetykę. Polecam wszystkim, którzy wahają się co do wyboru ortodonty w Rzeszowie. Wydawało mi się, że po 30-tce jest już za późno z wadą zgryzu, którą mam od dzieciństwa. Efekt przerósł moje oczekiwania. Warto było, pomimo bólu i wyrzeczeń. Pani Agato jeszcze raz dziękuję !

K
Profil zweryfikowany

To świetna lekarka , która poświęciła dużo czasu by wyjaśnić nam jak bedzie wyglądać leczenie i wyprostowała zęby mojej córce, pomimo, że inni kazali tylko usuwać .

G

Jak najbardziej polecem ten gabinet. Leczyłam się ortodontycznie u dr Agaty Maksymowicz i jestem bardzo zadowolona z efektu. Miła i kompleksowa obsługa oraz możliwość rat.


A

Leczyłam zęby w różnych gabinetach stomatologicznych, jednak od czasu, gdy zostałam pacjentką "DentAR-u" chodzenie do dentysty, to przyjemność:) Cały personel gabinetu jest przychylny wszystkim pacjentom, bez względu na wiek- zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Usługi świadczone w tej placówce są wykonywane kompleksowo oraz sprawnie,profesjonalnie i przy konkurencyjnych cenach. Szczerze polecam "DentAR" wszystkim, dla których ważny jest zdrowy i piękny uśmiech.


M

Chodzę do tego gabinetu " DentAr" od dawna i jestem bardzo zadowolona. Jakość usług jest tam kompleksowa.Lekarz poświęca mi dużo uwagi i dba o to aby wizyta przebiegała bezstresowo. Panuje tam fajna atmosfera.polecam jak najbardziej


M

Możliwość leczenia całościowego(kompleksowego?).Dużo pacjentów to chyba otwierdzi jakość.Polecam


B

A ja mam inne zdanie - byłam tam raz i uderzył mnie tłok w poczekalni, pośpiech pani doktor, która przy odrobinie dobrej woli mogła poświęcić mi więcej czasu i uwagi. Miałam wrażenie, że liczyła się tylko kasa i jako pacjent czułam się zaniedbana.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania