Agata Kłódkowska

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Fizjomedica

  Dzięki Pani Agacie pozbyłam się uciążliwego bólu ramienia/barku, z którym bezskutecznie zmagałam się około 2 lat u różnych rehabilitantów i lekarzy.
  Szczerze polecam jej usługi - uważne podejście do pacjenta, profesjonalizm i bardzo miła atmosfera :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Po obronie tytułu na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w 2011 roku założyłam własną działalność oraz rozpoczęłam pracę masażystki w prywatnej klinice chirurgii plastycznej Aesthetic Med. Jestem zatrudniona w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „KMW Centrum Zdrowia”, w przychodni na ulicy 3-go Maja na stanowisku fizjoterapeuty. Do chwili obecnej zajmuję się zarówno pracą z pacjentami przychodni jak i prywatnym gabinetem Fizjomedica. Przez ten okres udało mi się ukończyć podstawowy oraz rozszerzony kurs terapii PNF, kompleksowej terapii przeciw obrzękowej oraz trzy moduły terapii powięziowej dr Ciechomskiego.

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Fizjomedica

  Ulica Przyjaciół Żołnierza 4/61, 71-670 Szczecin, zachodniopomorskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Fizjomedica

   Dzięki Pani Agacie pozbyłam się uciążliwego bólu ramienia/barku, z którym bezskutecznie zmagałam się około 2 lat u różnych rehabilitantów i lekarzy.
   Szczerze polecam jej usługi - uważne podejście do pacjenta, profesjonalizm i bardzo miła atmosfera :)

  • P
   Lokalizacja: Fizjomedica

   Z Panią Agatą bardzo dobrze się współpracowało.
   Dzięki jej zaangażowaniu i motywacji do pracy, było widać efekty po każdej kolejnej wizycie.

  • I

   Mój mąż był niesprawny po udarze mózgu. Usługi fizjoterapeutyczne Pani Agatki poleciła mi znajoma i okazał się to strzał w dziesiątkę. Pani Agatka doprowadziła swoim podejściem, uporem i profesjonalnym postępowaniem (co wcale nie było łatwym zadaniem bo mąż nie chciał współpracować) do całkiem dobrego stanu. Obecnie ćwiczymy zgodnie z zaleceniami w domu aby nie zaprzepaścić efektów. Mąż jest w miarę sprawny i sam widzi, że warto pracować. Bardzo Pani dziękuję i serdecznie polecam usługi fizjoterapeutyczne w Pani gabinecie. Wdzięczna Ewa.

  • B

   Bardzo profesjonalna, miła, dyspozycyjna. Dziękuję pani Agatko za skuteczną pomoc w odzyskaniu sprawności nogi po wypadku komunikacyjnym. Polecam wszystkim poszkodowanym usługi rehabilitacyjne i gabinet pani Agatki "Fizjomedica". Barbara G.

  • S

   Do Pani Agaty dostałam się rok temu.Jej podejście do pacjenta oraz profesjonalne ćwiczenia przyniosły dużą poprawę mojego zdrowia.Dzisiaj nadal u niej ćwiczę a po dolegliwościach stawu barkowego nie ma śladu.Polecam tę terapeutkę:)Elżbieta S

  • E

   Jak wiadomo w leczeniu w ogromnym stopniu pomaga nie tylko fakt, że lekarz czy terapeuta wie co robi, ale także to, że wie to również pacjent. Żyję z moją skoliozą ponad 30 lat i dopiero Pani Agata mnie oświeciła. Nie tylko zastosowała skuteczną terapię przeciwbólową, ale również pomogła zrozumieć mechanizm powstawania bólu. Pokazała, co mogę zrobić sama by mój komfort życia się polepszył.
   Dla mnie osobiście wzór podejścia profesjonalnego: ciągłe doskonalenie zawodowe i orientacja na pacjenta. Polecam

  • B

   Chciałam podziękować pani Agacie Kłódkowskiej za trud włożony w poprawę mego zdrowia , za okazaną mi
   pomoc w usprawnieniu mojej lewej ręki po skomplikowanym złamaniu .Pani Agata zdiagnozowała stan mojej
   ręki po przebytej operacji. Ręka była napuchnięta , sztywna ,sina i bolała przy najmniejszym ruchu.
   Dzisiaj po wielu żmudnych godzinach i dniach rehabilitacji , funkcjonuje prawidłowo .
   Po pewnym czasie wytworzył się stan zapalny lewego barku . Nie mogłam wogóle podnosić ręką ( od ramienia do łokcia ). Pani Kłódkowska usprawniając bolesne miejsca ręki wykonała profesjonalne specjalistyczne masaże .
   Pani Agata okazała się świetną profesjonalistką . Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu , wiedzy , trafnej diagnozie , cierpliwości jaką mi okazała podczas ćwiczeń usprawniających , moja ręka jest zdrowa.
   Podczas wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych potrafiła przełamać mój lęk, opór , strach przed chwilowym bólem , który później ustąpił.

  • T

   Mam kontuzjię barku. Przez ponad pół roku walcze z urazem, ortopeda robił zastrzyki jak to nie pomogło kazał ręke usztywnić, chodziłem do rehabilitanta ręka bolała jeszcze gorzej, byłem dosłownie załamany. W końcu trafiłem z polecenia do Pani Agaty i dosłownie po pierwszym zabiegu odczułem niesamowitą różnicę pod kątem możliwości ruchowym i ból zaczął maleć. Na obecną ręka działa bardzo dobrze, bóle prawie mineły (już przyzwyczaiłem się do bólu i myślałem że to już nie minie) wróciłem do swojego hobby i niedługo wracam do treningów (poprzedni rehabilitant mówił że to raczej niemożliwe). Pani Agata jest bardzo miła i sympatyczna i widać, że ma ogromną wiedzę. Polecam !!!

  • M

   Profesjonalistka w każdym calu.Po kilkumiesięcznych dolegliwościach stawu barkowego,zaleconych blokadach,które niewiele pomogły, trafiłam do p. Agatki.Dzięki Jej wiedzy i trafnej terapii wraca sprawność i co najważniejsze ustąpił ból.Podczas kolejnych zabiegów nie tylko uważnie słucha, ale przede wszystkim pomaga,a to przecież najważniejsze.Wiedza ,kompetencja i profesjonalizm - dziękuję i polecam!

  • B

   Do Pani Agaty trafiłam po bezskutecznej próbie dostania się na rehabilitacjię z tzw NFZ, poleciła mi znajoma z pracy tą rehabilitantkę. Byłam po wypadku komunikacyjnym i doznałam skomplikowanego złamania stawu skokowego. Pani Agata dodała mi otuchy i profesjonalnie "postawiła" na nogi. Polecam jej fachowe usługi w zakresie rehebilitacji ruchowej !!!