dr n. med.

Agata Defińska-Kaniorska

Ortodonta, Stomatolog

79 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym. W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę doktorską pt.”Częstość występowania… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z

  Ekspert w dziedzinie ortodoncji. Wcześniej byłem u paru innych ortodontów, ale traciłem czas i słuchałem różnych sprzecznych diagnoz, nawet o operacyjnym leczeniu mojej wady. Moja niby operacyjna wada po siedmiu miesiącach leczenia u doktor ( dwoma aparatami) znacznie się zmniejszyła i wygląda na to że będę miał ładne równe zęby.
  Polecam Wam dr Kaniorską bo to skuteczny ortodonta !

 • O

  Bardzo serdeczna, spokojna i rzeczowa lekarka, która chętnie wyjaśni pacjentowi wszystkie niejasności i wątpliwości związane ze stanem uzębienia i zaproponuje najkorzystniejszą metodę leczenia ortodontycznego.
  Po 18 - stu miesiącach leczenie moje zęby są prawie w stanie idealnym po noszeniu aparatów góra-dół.Odbyło się również bez usuwania zębów . Polecam tego lekarza !

 • S

  Całkowicie zgadzam się z najlepszymi opiniami koleżanek i kolegów pacjentów o doktor Defińskiej- Kaniorskiej. To że mam bardzo dużą wadę zgryzu wiedziałam od dawna , ale nie miałam odwagi do podjęcia leczenia aparatami a tym bardziej do usuwania paru zębów zgodnie z diagnozą którą postawił mi inny ortodonta rok temu. U doktor niestety diagnoza była podobna co do usuwania , na szczęście tylko dwóch zębów. Co dziwne doktor jest bardzo przekonywująca i na tyle wzbudziła moje zaufanie że tym razem decyzję o usunięciu i leczeniu podjęłam dość szybko, do tego doktor miała argument ,który ja też zaobserwowałam - wada robiła się co raz większa z upływem czasu , mówiąc krótko miałam co raz bardziej wystające i krzywe zęby!
  Usunęłam dwa zęby , mam od trzech m-cy aparaty na górze i na dole. Zaszalałam i zainwestowałam w te niewidoczne. Co najważniejsze po tych trzech miesiącach widać zmianę położenia zębów!!!! i widać że w szybkim tempie idzie ku dobremu. Podoba mi się również to że wszystkie wizyty odbywają się wyłącznie u doktor nawet w małych sytuacjach awaryjnych. Co do cen, bo właśnie pisaliście że doktor ma bardzo przystępne ceny Trudno powiedzieć czy za wizytę u specjalisty 100 - 150 zł to mało? Co do doktor myślę że można to jeszcze przełknąć bo nie jest takim zwykłym lekarzem tylko dr n. med.( podobne stawki ma mój urolog z takim tytułem) . Reasumując ; jestem zadowolona i mogę doktor Wam polecić.

 • M

  O pani dr Agacie Defińskiej mam bardzo dobre zdanie, chodzę do niej ze swoimi nastoletnim synami którzy noszą aparaty stałe. Leczenie przebiega w miłej atmosferze i komfortowych warunkach, a jego efekty są bardzo zadowalające. Myślę że polecając doktor nikogo nie rozczaruję!

 • M

  Drodzy pacjenci. Postanowiłam dodać swoją pozytywną opinię dla dr Kaniorskiej gdyż jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia a w szczególności z aparatów szafirowych (założone na górze i na dole). Warto było trochę dopłacić bo efekt jest naprawdę imponujący (one rzeczywiście są niezauważalne!). Trafiłam do gabinetu dzięki koleżance, która mi go poleciła (jestem jej wdzięczna). Pani doktor to prawdziwy fachowiec i profesjonalistka. Dlaczego będę polecać innym??? – za nowoczesne metody leczenia, za bardzo dobrze wyposażony gabinet, za przystępne ceny, za skuteczne minimalizowanie bólu, za miłą atmosferę i dobry kontakt z pacjentem i przede wszystkim za bardzo zadowalające efekty leczenia.

 • P

  Jak najbardziej polecam. Bardzo uprzejma i sympatyczna lekarka - wszystko cierpliwie i dokladnie wyjasnia, nie ma stresu podczas wizyty. Dla mnie leczenie bardzo profesjonalne, jak dotąd bez żadnych problemów.

 • A

  Dzień dobry wszystkim,
  Ja również leczyłam się u doktor Defińskiej-Kaniorskiej i miałam właśnie zdejmowane aparaty w środę 23 maja!!! Ta powyższa dziwna ananimowa opinia zbiega się całkowicie z mają sytuacją, ale to nie ja jestem jej autorką.Ja ,może nikt w to nie uwierzy, nie miałam stałych dwójek, bo mi po prostu nie wyrosły. Miałam straszne szczeliny.Proponowano mi wyłącznie rozwiązania protetyczno-implantologiczne. Ale na szczęście trafiłam do doktor , która z trójek zrobiła mi dwójki i pozamykała szczeliny. NIE MOŻLIWE ALE PRAWDZIWE i leczenie trwało tylko 15 miesięcy!!!!!!!Szkoda że nie ma możliwości zamieszczania zdjęć!!! Natomiast nie zdawałam sobie sprawy że jakiś ważny element tego leczenia to zdejmowanie aparatów i klej. Mnie aparat zdejmowała doktor osobiście i każda wizyta też była wyłącznie u doktor ale czyszczenie i piaskowanie wykonywała mi dr A.S. ( nie wiem czy można podawać nazwiska innych lekarzy. Teraz będę miała wybielanie lampą . Wyrazy podziękowanie dla doktor za przywrócenie pewności siebie, nie macie pojęcia jakie miałam z tego powodu kompleksy .Polecam doktor z czystym sumieniem. Anna Jabłońska

 • D

  Doktor leczy mojego syna. Dominik ma dwa aparaty.Leczenie przebiega zgodnie z planem, aż nie chce się wierzyć że tak można poprzesuwać żywe zęby. Aby było więcej takich lekarzy z taką osobowością i podejściem do swojej pracy! !!!My do doktor trafiliśmy po programie w telewizji. Jedno jest pewne , nie można bagatelizować i odwlekać takiego leczenia dziecka , bo sama wada nie zniknie a może być tylko gorzej.

 • M

  Fakt , każde leczenie jest w Polsce tańsze.( pracujemy często za granicą)Ogólnie gabinet i poziom leczenia na poziomie europejskim. Mój chłopak ma aparaty już założone , jest zadowolony. Ja długo myślałam o aparatach , ale teraz po efektach leczenia Czarka, też podjęła decyzję o leczeniu ortodontycznym.Byłam na wizycie u dr Kaniorskiej i okazało się że wcale nie mam takiej dużej wady zgryzu, leczenie około 1 do1,5 roku. Mam prośbę, napiszcie mi proszę ile płaciliście u doktor w tamtym roku za aparat samoligaturujący damona . Monika i Czarek

 • P

  Oczywiście uważam że doktor jest bardzo dobrym lekarzem.( nie zauważyłem że trzeba zaznaczyć frazę),
  bardzo proszę o dodanie tego ,do mojego postu, abym nie został źle zrozumiany. Piotr- Szwajcaria

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1999 r. na wydziale stomatologicznym.
  W 2004r. uzyskałam tytuł dr.n med z wyróżnieniem i obroniłam pracę doktorską pt.”Częstość występowania wad zgryzu u dzieci w wieku 9 i 12 lat na terenie miasta Łodzi – badania porównawcze”.
  Czynnie uczestniczyłam w wielu zjazdach i konferencjach naukowych , min: III SYMPOZJUM NAUKOWE DZIECKO ŁÓDZKIE " Stan zdrowia dzieci i młodzieży w zmieniających się warunkach środowiskowych"
  Jestem autorką artykułów w piśmiennictwie stomatologicznym ( tematyka dotycząca częstości wad zgryzu).
  Doświadczenie kliniczne i naukowe zdobyłam w Instytucie Stomatologii w Łodzi podczas studiów doktoranckich, jak również
  w prywatnej klinice.
  W latach 1999-2007 prowadziłam zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oddziale stomatologicznym
  w Zakładzie Ortodoncji. ortodonta łódź . ortodoncja łódź

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna