Adrianna Frelich

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

15 opinii +dodaj

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną pogłębiała w trakcie praktyk w Instytucie Żywności i Żywienia w szpitalach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje dietetyczne

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Adrianna poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba, o wszystko wypytała, by jak najlepiej dopasować dietę do moich chorób, przyzwyczajeń, jak i możliwości. Bardzo polecam!

  Adrianna Frelich2018-03-11

  Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za opinię. Widzimy się na kontroli, do zobaczenia!

 • A
  Lokalizacja: Premium Medical

  Pani Adrianna jest osobą bardzo profesjonalną z dużą wiedzą.
  Dodatkowo w gabinecie panuje miła i komfortowa atmosfera.
  Jeśli ktoś poszukuje dietetyka na najwyższym poziomie, z czystym sumieniem polecam Panią Adriannę!

  Adrianna Frelich2018-01-18

  Pani Ado,
  serdecznie dziękuję za opinię. Do zobaczenia na wizycie kontrolnej!

 • A
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: Otyłość

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pani jest mega sympatyczna, na pewno do niej wrócę lżejsza! Polecam !

  Adrianna Frelich2017-12-27

  Pani Agnieszko, dziękuję za opinię. Trzymam mocno kciuki za efekty i widzimy się na kolejnej wizycie kontrolnej. :)

 • K
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: indywidualny jadłospis

  Bardzo polecam Panią Doktor, jest przemiłą, życzliwą osobą z bardzo dobrym kontaktem z pacjentem. Przeprowadziła ze mną bardzo dokładny wywiad dotyczący przyczyn wizyty, stanu zdrowia, trybu życia,upodobań żywieniowych i na tej postawie ustaliłyśmy, co i w jaki sposób chcę osiągnąć, zaproponowała dostosowane do mnie jadłospis(y). Proponowane dania są urozmaicone, łatwe, niedrogie i smaczne, a ja czuję się bardzo dobrze i dużo "lżej". Z panią Adrianną mam też, w razie potrzeby, kontakt mailowy, co jest bardzo pomocne w okresie między wizytami kontrolnymi ! Kolejne spotkania działają na mnie motywującą i przynoszą efekty. Monika K.

  Adrianna Frelich2017-12-27

  Pani Moniko, serdecznie dziękuję za opinię. Życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr. Frelich, was the utmost professional, whilst talking through our plan, and explained the procedures and dietary methods in detail to put me at ease.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam Panią Adriannę. Indywidualnie skomponowany jadłospis jest bardzo ciekawy, smaczny i prosty do wykonania. Pani dietetyk jest przesympatyczną osobą, z przyjemnością wracam na wizyty kontrolne;)

  Adrianna Frelich2016-10-31

  Pani Aneto, serdecznie dziękuję za miłe słowa. :)

 • A

  bardzo polecam Panią Adriannę jako dietetyczkę! super kontakt, przesympatyczna atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta. podczas pierwszej wizyty na spokojnie przeprowadzony wywiad, rozmowa o preferencjach żywieniowych, słabościach i trybie życia- tak aby skutecznie dopasować dietę do osoby. jadłospis super smaczny, urozmaicony, skonstruowany na bazie potrzebnej wiedzy oraz naszych upodobań przez co 'zjadamy' to- na co mamy ochotę i nie popadamy w monotonię! stały kontakt mailowy. świetna wymiana informacji, przydatne wskazówki, porady i wsparcie! dodatkowo Pani Ada odpowiada na najdrobniejsze, czy oczywiste bądź dziwne pytania, dzięki czemu na bieżąco rozwiązujemy wątpliwości. polecam! pozdrawiam Ania F. :))

  Adrianna Frelich2016-06-19

  Ogromnie dziękuję za opinię. :) Trzymam kciuki za Pani sukcesy!

 • J

  Polecam Panią Adriannę jako dietetyka.Dietę układa pod pacjenta, jest cierpliwa i słucha co pacjent mówi i jakie ma upodobania kulinarne. Na diecie człowiek nie głoduje a chudnie. Jestem zadowolona i polecam Panią Adriannę Frelich.

  Adrianna Frelich2016-06-13

  Dziękuję serdecznie Pani Joanno! Życzę dalszych sukcesów. :)

 • Szczerze polecam Panią Adriannę, czysty profesjonalizm i oddanie pacjentowi, a przy tym miła i niekrępująca atmosfera. Dzięki Pani Adriannie zaspokoiłam "głód" swojej wiedzy, otrzymałam zalecenia dostosowane do mojego trybu życia, zdrowia i finansów. Pani Adriana bierze pod uwagę stan zdrowia pacjenta, co jest również bardzo istotne. Polecam!

  Adrianna Frelich2016-06-13

  Bardzo dziękuję. Jeżeli będzie Pani potrzebowała zaspokoić swój głód wiedzy zapraszam do mnie ponownie. :)

 • A

  Do Pani Adrianny trafiłam ze względu na zdiagnozowaną chorobę Hashimoto, przy której bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej diety. Z początku dietę układałam sobie sama, ale w pewnym momencie zdecydowałam udać się do specjalisty. Wizyty przebiegały bardzo sympatycznie, pani Adrianna jest wyrozumiała i cierpliwa. Przygotowany przez nią jadłospis składał się z łatwo dostępnych produktów w dobrych cenach. Korzystając z tak przygotowanego jadłospisu czułam się zrelaksowana i nie głodowałam ;) Oprócz tego udało mi się odrobinę schudnąć na czym również mi zależało. Zdecydowanie polecam!

  Adrianna Frelich2016-06-13

  Dziękuję, Pani Agnieszko! Pozdrawiam serdecznie. :)

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną pogłębiała w trakcie praktyk w Instytucie Żywności i Żywienia w szpitalach klinicznych na terenie Warszawy oraz Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej Sanvita. Współtworzy warsztaty dotyczące edukacji żywieniowej personelu w żłobkach na temat żywienia dzieci, a także prowadzi edukację kobiet ciężarnych oraz zapracowanych mężczyzn. Aktywnie uczestniczy w konferencjach dietetycznych m. in. Congressus Dietetica 2014.

  Oferuje kompleksową opiekę żywieniową między innymi dla osób z nadwagą i otyłością, niedowagą, niedożywieniem i zaburzeniami odżywiania, cukrzycą typu 2, alergiami, chorobami układu pokarmowego, układu krążenia oraz z zaburzeniami hormonalnymi.

  Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych, nieustannie poszerzając swoją wiedzę z zakresu dietetyki, psychodietetyki i fizjologii. Jest autorką licznych publikacji popularnonaukowych i naukowych, a także członkiem zespołu redakcyjnego specjalistycznego czasopisma dla dietetyków „Współczesna dietetyka”. Artykuły jaj autorstwa można również znaleźć m.in. w czasopismach takich jak: „Dobra Mama”, „Super Mama”,

  Na pierwszą wizytę warto zabrać badania diagnostyczne, które zostały wykonane w przeciągu roku oraz dzienniczek spożycia z 1-3 dni, czyli zapis posiłków z podziałem na produkty oraz ich ilości.

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Ocena wiedzy kobiet ciężarnych na temat produktów spożywczych wskazanych i przeciwwskazanych w ciąży (Położna. Nauka i Praktyka, 2015)