Lek.

Adam Patryk Gryc verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Fachowy, rzetelny, nie słodzi niepotrzebnie, pełen profesjonalizm, miałam robioną przez mniego plastykę brzucha po ciąży, zagoiło się świetnie i mogę się wreszcie rozebrać na plaży ;-),
  polecam.
  Krystyna

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Stanisław Sinicki
  Stanisław Sinicki
  Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej, Flebolog
  Komuny Paryskiej 14, Bolesławiec
  Pan doktor bardzo miły jak i pielęgniarka:) Zabieg wykonany idealnie, bezboleśnie, wszystko pięknie się zagoiło… więcej

  Krzysztof Mildner
  Krzysztof Mildner
  Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz sportowy
  Jeleniogórska 4, Bolesławiec
  Pan doktor podjął się usunięcia mojego „znamienia”. Zabieg był sprawny, szybki i bezbolesny. Cała wizyta odbyła… więcej

  Norbert Zapotoczny
  Norbert Zapotoczny
  Chirurg naczyniowy, Chirurg, Flebolog
  Grunwaldzka 7B, Bolesławiec
  Moja wizyta była konsultacja jedna z wielu jakie mnie czeka w szukaniu diagnozy. Pan doktor bardzo uprzejmy wysłuchał… więcej

  Krzysztof Żychowicz
  Krzysztof Żychowicz
  Urolog, Chirurg
  Grunwaldzka 7A, Bolesławiec
  Lekarz był bardzo konkretny i rzetelny. Mimo, że diagnoza nie była dla mnie pomyślna to z gabinetu wyszedłem podbudowany… więcej

  Bartłomiej Knychalski
  Bartłomiej Knychalski
  Endokrynolog, Chirurg
  Grunwaldzka 7B, Bolesławiec
  Witam serdecznie Panie dr :) Chcialby serdecznie podziekować Panu za doprowadzenie mnie do terminu zabiegu usuniecia… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Lekarz Adam Patryk Gryc, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej (1999), specjalista chirurg, starszy asystent w Oddziale Chirirgicznym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy.
   Gabinet prowadzi od 2012 wykonując zabiegi w zakresie chirurgii oraz medycyny estetycznej bazując na doświadczeniu zdobytym w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie oraz na licznych sympozjach i kongresach oraz warsztatach Medycyny Estetycznej.
   Prywatnie- mąż , ojciec, wielbiciel tanga argentyńskiego.
   Świadczone usługi:
   - konsultacje chirurgiczne (żylaki kończyn dolnych, przepukliny, kamica pęcherzyka żółciowego, choroby proktologiczne, schorzenia jelit oraz tarczycy)
   - konsultacje i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, w tym zabiegi laserowe z użyciem lasera diodowego firmy Metrum Cryoflex SALSA120 oraz lasera CO2 frakcyjnego, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową (Laser Assisted Liposuction)
   - szerokie spektrum zabiegów z zastosowaniem wysokiej klasy wypełniaczy, preparatów toksyny botulinowej (Vistabel, Botoks), a także NOWOŚĆ!!! - NICI PDO oraz Happy Lift do niechirurgicznego liftingu twarzy

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Ł

   Brak czasu, olewatorstwo i brak życzliwości to w kilku słowach opis tego lekarza. Ani razu po operacji nie przyszedł i nawet nie zapytał jak czuje się pacjent. Katastrofa. Rana bardzo bolała po jego ingerencji. Brak wyczucia i solidnej ręki chirurga. Zdecydowanie nie polecam. Wielkie rozczarowanie.

  • P

   Lekarz gburowaty, niemiły nic się nie można dowiedzieć zapytać. Ale charakter to nie najważniejsza rzecz u lekarza... Olewatorskie podejście, niedokładne rozpoznanie a po zdejmowaniu szwów odmówił założenia opatrunku na ranę przez co gdy wróciłem do domu ubranie było we krwi. Dziękuję za taką pomoc. Mam nadzieje ze się więcej nie spotkamy nawet w innych okolicznościach. Bez pozdrowień.

  • K

   Fachowy, rzetelny, nie słodzi niepotrzebnie, pełen profesjonalizm, miałam robioną przez mniego plastykę brzucha po ciąży, zagoiło się świetnie i mogę się wreszcie rozebrać na plaży ;-),
   polecam.
   Krystyna

  • B

   Polecam wszystkim kobietom które jeszcze nie wiedzą jakiego w Legnicy wybrać chirurga do usuwania żylaków. Perfekcyjne wykonanie.

  • K

   Dużo by pisać. Właściwie to żyję tylko dzięki naprawdę troskliwej i rzetelnej opiece Pana doktora ;) bardzo miły, poświecił mi dużo czasu. Rana po operacji ładnie się wygoiła. Dziękuję ;)

  • P

   Jestem zadowolona z zabiegu. Dobry lekarz, ma właściwe podejście, dba o pacjenta. Rana goi się szybko i ładnie, szew jest bardzo estetyczny, prawie niewidoczny. Dobry zespół pielęgniarek, są troskliwe i cierpliwe.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG