Lek.

Adam Patryk Gryc verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Fachowy, rzetelny, nie słodzi niepotrzebnie, pełen profesjonalizm, miałam robioną przez mniego plastykę brzucha po ciąży, zagoiło się świetnie i mogę się wreszcie rozebrać na plaży ;-),
  polecam.
  Krystyna

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Lekarz Adam Patryk Gryc, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej (1999), specjalista chirurg, starszy asystent w Oddziale Chirirgicznym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy.
   Gabinet prowadzi od 2012 wykonując zabiegi w zakresie chirurgii oraz medycyny estetycznej bazując na doświadczeniu zdobytym w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie oraz na licznych sympozjach i kongresach oraz warsztatach Medycyny Estetycznej.
   Prywatnie- mąż , ojciec, wielbiciel tanga argentyńskiego.
   Świadczone usługi:
   - konsultacje chirurgiczne (żylaki kończyn dolnych, przepukliny, kamica pęcherzyka żółciowego, choroby proktologiczne, schorzenia jelit oraz tarczycy)
   - konsultacje i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, w tym zabiegi laserowe z użyciem lasera diodowego firmy Metrum Cryoflex SALSA120 oraz lasera CO2 frakcyjnego, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową (Laser Assisted Liposuction)
   - szerokie spektrum zabiegów z zastosowaniem wysokiej klasy wypełniaczy, preparatów toksyny botulinowej (Vistabel, Botoks), a także NOWOŚĆ!!! - NICI PDO oraz Happy Lift do niechirurgicznego liftingu twarzy

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Ł

   Brak czasu, olewatorstwo i brak życzliwości to w kilku słowach opis tego lekarza. Ani razu po operacji nie przyszedł i nawet nie zapytał jak czuje się pacjent. Katastrofa. Rana bardzo bolała po jego ingerencji. Brak wyczucia i solidnej ręki chirurga. Zdecydowanie nie polecam. Wielkie rozczarowanie.

  • P

   Lekarz gburowaty, niemiły nic się nie można dowiedzieć zapytać. Ale charakter to nie najważniejsza rzecz u lekarza... Olewatorskie podejście, niedokładne rozpoznanie a po zdejmowaniu szwów odmówił założenia opatrunku na ranę przez co gdy wróciłem do domu ubranie było we krwi. Dziękuję za taką pomoc. Mam nadzieje ze się więcej nie spotkamy nawet w innych okolicznościach. Bez pozdrowień.

  • K

   Fachowy, rzetelny, nie słodzi niepotrzebnie, pełen profesjonalizm, miałam robioną przez mniego plastykę brzucha po ciąży, zagoiło się świetnie i mogę się wreszcie rozebrać na plaży ;-),
   polecam.
   Krystyna

  • B

   Polecam wszystkim kobietom które jeszcze nie wiedzą jakiego w Legnicy wybrać chirurga do usuwania żylaków. Perfekcyjne wykonanie.

  • K

   Dużo by pisać. Właściwie to żyję tylko dzięki naprawdę troskliwej i rzetelnej opiece Pana doktora ;) bardzo miły, poświecił mi dużo czasu. Rana po operacji ładnie się wygoiła. Dziękuję ;)

  • P

   Jestem zadowolona z zabiegu. Dobry lekarz, ma właściwe podejście, dba o pacjenta. Rana goi się szybko i ładnie, szew jest bardzo estetyczny, prawie niewidoczny. Dobry zespół pielęgniarek, są troskliwe i cierpliwe.