Dr n. med.

Adam Nazim verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L

  Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora w ramach NFZ. Mimo długiego oczekiwania na termin wizyty, sama wizyta przebiegała bardzo dobrze, zostałam wysłuchana, dokładnie zbadana i Pan dr zlecił mi dodatkowe badania: usg i biopsję. Biopsja w wykonaniu dr Nazima nic nie bolała i spokojnie wrócę na kolejne badanie.

 • Szukasz endokrynologa? Pacjenci polecają:

  Józef Krzysiek
  Józef Krzysiek
  Endokrynolog, Ginekolog
  Łużycka 19, Kraków
  Dokładny wywiad, bez pośpiechu, miła atmosfera w gabinecie, co zmniejsza stres podczas badania. Konkretna, rzeczowa… więcej
  Umów wizytę

  Renata Turek-Jabrocka
  Renata Turek-Jabrocka
  Internista, Endokrynolog
  Wadowicka 8W, Kraków
  Bardzo jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Przepisała leki, wydała zaświadczenie do lekarza rodzinnego.… więcej
  Umów wizytę

  Anna Krzentowska-Korek
  Anna Krzentowska-Korek
  Endokrynolog
  Jana Brożka 1, Kraków
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Ciesze się że pani doktor słucha co pacjent ma do powiedzenia.… więcej
  Umów wizytę

  Joanna Wyka
  Joanna Wyka
  Endokrynolog, Diabetolog, Internista
  Zygmunta Miłkowskiego 11A, Kraków
  Umów wizytę

  Alicja Borodako
  Alicja Borodako
  Endokrynolog, Internista
  Ludwinowska 11/9, Kraków
  Pani doktor była bardzo zaangażowana, przeprowadziła dokładny wywiad, zleciła cały szereg badań i nakreśliła możliwy… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne

  Usługi

  Gabinet Endokrynologiczny EMED

  Łużycka 42/49, Podgórze Duchackie, 30-658 Kraków, małopolskie

  Konsultacja endokrynologiczna 120 zł
  Konsultacja endokrynologiczna + usg tarczycy 170 zł
  Usg tarczycy 100 zł
  Bacc 200 zł
  Bacc + konsultacja endokrynologiczna 250 zł
  Bacc + usg 250 zł
  Bacc + usg + konsultacja endokrynologiczna 300 zł
  Leczenie guzków tarczycy etanolem 200 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  67 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L

   Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora w ramach NFZ. Mimo długiego oczekiwania na termin wizyty, sama wizyta przebiegała bardzo dobrze, zostałam wysłuchana, dokładnie zbadana i Pan dr zlecił mi dodatkowe badania: usg i biopsję. Biopsja w wykonaniu dr Nazima nic nie bolała i spokojnie wrócę na kolejne badanie.

  • D

   Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Kompetentny i zdecydowany, można mu w pełni zaufać. Jest dość lakoniczny w rozmowie ale mi to nie przeszkadza, ważne, że jest kompetentnym lekarzem.

  • P

   Leczę się już jakiś czas u doktora i wszystko idzie dobrze, oczywiście powoli . bo taki to los z tarczycą, ale wszystko jest w porządku. Pan doktor jest faktycznie dość specyficzną osobą, może się wydawać nieuprzejmy lub ignorancki, ale to powierzchowne i zależy od naszego nastawienia. Poza tym , chyba ważniejsze jest jak leczy , niż to czy zabawia nas podczas wizyty ...

  • Ł

   Doskonały endokrynolog, ilość pacjentów i odległe terminy wizyt świadczą także o tym, iż jest to lekarz z powołania, wyborny diagnosta. Bada bardzo dokładnie, wyjaśnia pacjentowi sposób leczenia. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, po prostu "lekarz na medal"

  • Leczę się u dr Nazima od kilku lat. Po ostatniej wizycie postanowiłam zrezygnować z jego usług. Na moje pytania o ciążę przy niedoczynności tarczycy odpowiadał zdawkowo i jakby od niechcenia. Czułam, jakby miał mnie za głupią pacjentkę, której nie warto nic tłumaczyć bo i tak nie zrozumie. Myślę że powodem braku zainteresowania było opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów. Wydaje mi się że ma za dużo pacjentów i nic mu się już nie chce. Moje pierwsze wizyty wyglądały zupełnie inaczej, przykre jest że tak się zmieniło jego podejście.

  • J

   Trafiłam do P. Nazima z polecenia w celu konsultacji. Po dwóch latach starań o dziecko wreszcie zaszłam w upragnioną ciążę. Chodziłam do dwóch endokrynologów jednocześnie jednak każdy mówił coś innego i postanowiłam to skonsultować właśnie z doktorem Nazimem. Nie dość, że przyjął mnie tego samego dnia (terminy półroczne) to jeszcze nic nie zapłaciłam. Byłam bardzo mile zaskoczona. Naprawdę polecam !!!!!!

  • N

   Lecze sie u dra Nazima od ponad 2 lat.Trafilam do niego przerazona wysokim TSH na poczatku ciazy. Przed ciaza robilam badanie TSH i endokrynolog stwierdzil, ze jestem zdrowa i moge zajsc w ciaze. Tymczasem dr Nazim stwierdzil, ze juz wtedy bylam chora na niedoczynnosc tarczycy i powinnam sie byla leczyc. Niestety poprzedni lekarz zbagatelizowal wyniki badan. To dzieki podjetemu przez dr Nazima leczeniu moja coreczka jest zdrowa. Moim zdaniem dr Nazim jest profesjonalista w swoim zawodzie. Posiada aktualna wiedze z zakresu swojej dziedziny i nie bagatelizuje zadnych objawow. Jest przy tym czlowiekiem szalenie kulturalnym, uczciwym i z poczuciemu humoru. Chcialabym, aby kazdy lekarz byl tak kompetentny i mial taki stosunek do pacjenta, jak dr Nazim.

  • S

   Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego od kilku lat na niedoczynność tarczycy. W ciąży bardzo dobrze dobierał mi dawki leków.

  • Rewelacyjny lekarz z powołania-najlepszy jakiego znam. Świetnie dobrał dawki leków w czasie ciąży.

  • K

   Był to jedyny lekarz endokrynolog, który dokładnie mnie zdiagnozował i podjął się leczenia, podczas kiedy inni lekarze nawet nie próbowali, tylko od razu kierowali mnie na operację.
   Leczę się u niego prywatnie już od kilku lat, ufam mu w pełni, bo zawdzięczam mu zdrowie. Aktualnie poziom hormonów już się unormował, teraz tylko kontrolne wizyty od czasu do czasu.