Dr n. med.

Adam Nazim

Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L

  Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora w ramach NFZ. Mimo długiego oczekiwania na termin wizyty, sama wizyta przebiegała bardzo dobrze, zostałam wysłuchana, dokładnie zbadana i Pan dr zlecił mi dodatkowe badania: usg i biopsję. Biopsja w wykonaniu dr Nazima nic nie bolała i spokojnie wrócę na kolejne badanie.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne

  Usługi

  Gabinet Endokrynologiczny EMED

  Łużycka 42/49, Podgórze Duchackie, 30-658 Kraków, małopolskie

  Konsultacja endokrynologiczna 120 zł
  Konsultacja endokrynologiczna + usg tarczycy 170 zł
  Usg tarczycy 100 zł
  Bacc 200 zł
  Bacc + konsultacja endokrynologiczna 250 zł
  Bacc + usg 250 zł
  Bacc + usg + konsultacja endokrynologiczna 300 zł
  Leczenie guzków tarczycy etanolem 200 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  67 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L

   Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora w ramach NFZ. Mimo długiego oczekiwania na termin wizyty, sama wizyta przebiegała bardzo dobrze, zostałam wysłuchana, dokładnie zbadana i Pan dr zlecił mi dodatkowe badania: usg i biopsję. Biopsja w wykonaniu dr Nazima nic nie bolała i spokojnie wrócę na kolejne badanie.

  • D

   Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Kompetentny i zdecydowany, można mu w pełni zaufać. Jest dość lakoniczny w rozmowie ale mi to nie przeszkadza, ważne, że jest kompetentnym lekarzem.

  • P

   Leczę się już jakiś czas u doktora i wszystko idzie dobrze, oczywiście powoli . bo taki to los z tarczycą, ale wszystko jest w porządku. Pan doktor jest faktycznie dość specyficzną osobą, może się wydawać nieuprzejmy lub ignorancki, ale to powierzchowne i zależy od naszego nastawienia. Poza tym , chyba ważniejsze jest jak leczy , niż to czy zabawia nas podczas wizyty ...

  • Ł

   Doskonały endokrynolog, ilość pacjentów i odległe terminy wizyt świadczą także o tym, iż jest to lekarz z powołania, wyborny diagnosta. Bada bardzo dokładnie, wyjaśnia pacjentowi sposób leczenia. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, po prostu "lekarz na medal"

  • Leczę się u dr Nazima od kilku lat. Po ostatniej wizycie postanowiłam zrezygnować z jego usług. Na moje pytania o ciążę przy niedoczynności tarczycy odpowiadał zdawkowo i jakby od niechcenia. Czułam, jakby miał mnie za głupią pacjentkę, której nie warto nic tłumaczyć bo i tak nie zrozumie. Myślę że powodem braku zainteresowania było opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów. Wydaje mi się że ma za dużo pacjentów i nic mu się już nie chce. Moje pierwsze wizyty wyglądały zupełnie inaczej, przykre jest że tak się zmieniło jego podejście.

  • J

   Trafiłam do P. Nazima z polecenia w celu konsultacji. Po dwóch latach starań o dziecko wreszcie zaszłam w upragnioną ciążę. Chodziłam do dwóch endokrynologów jednocześnie jednak każdy mówił coś innego i postanowiłam to skonsultować właśnie z doktorem Nazimem. Nie dość, że przyjął mnie tego samego dnia (terminy półroczne) to jeszcze nic nie zapłaciłam. Byłam bardzo mile zaskoczona. Naprawdę polecam !!!!!!

  • N

   Lecze sie u dra Nazima od ponad 2 lat.Trafilam do niego przerazona wysokim TSH na poczatku ciazy. Przed ciaza robilam badanie TSH i endokrynolog stwierdzil, ze jestem zdrowa i moge zajsc w ciaze. Tymczasem dr Nazim stwierdzil, ze juz wtedy bylam chora na niedoczynnosc tarczycy i powinnam sie byla leczyc. Niestety poprzedni lekarz zbagatelizowal wyniki badan. To dzieki podjetemu przez dr Nazima leczeniu moja coreczka jest zdrowa. Moim zdaniem dr Nazim jest profesjonalista w swoim zawodzie. Posiada aktualna wiedze z zakresu swojej dziedziny i nie bagatelizuje zadnych objawow. Jest przy tym czlowiekiem szalenie kulturalnym, uczciwym i z poczuciemu humoru. Chcialabym, aby kazdy lekarz byl tak kompetentny i mial taki stosunek do pacjenta, jak dr Nazim.

  • S

   Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego od kilku lat na niedoczynność tarczycy. W ciąży bardzo dobrze dobierał mi dawki leków.

  • Rewelacyjny lekarz z powołania-najlepszy jakiego znam. Świetnie dobrał dawki leków w czasie ciąży.

  • K

   Był to jedyny lekarz endokrynolog, który dokładnie mnie zdiagnozował i podjął się leczenia, podczas kiedy inni lekarze nawet nie próbowali, tylko od razu kierowali mnie na operację.
   Leczę się u niego prywatnie już od kilku lat, ufam mu w pełni, bo zawdzięczam mu zdrowie. Aktualnie poziom hormonów już się unormował, teraz tylko kontrolne wizyty od czasu do czasu.