Dr n. med.

Adam Lorczyński verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: łokiec tenisisty

  Wspaniały człowiek, lekarz z powołania , godny polecenia.Byłam operowana przez doktora - rozpoznanie "łokieć tenisisty ". Trudna operacja której Pan doktor się podjął i ułożył mojemu kilku miesiecznemu bólowi. Z calego serca po stokroć będę mu wdzieczna . Być może czeka mnie jeszcze jedna operacja drugiej ręki ale wiem , że jestem w dobrych rękach . Gorąco polecam wszystkim tego doktora . Beata

 • Szukasz ortopedy? Pacjenci polecają:

  Krzysztof Czuraj
  Krzysztof Czuraj
  Ortopeda
  Ulica Pilotów 21, Gdańsk
  Bardzo rzetelny lekarz, wyjaśnił wszystko bardzo dobrze, sam zawsze leczyłem skręcenia w inny sposób, s te jest… więcej

  Bartosz Armada
  Bartosz Armada
  Ortopeda
  Startowa 1, Gdańsk
  Bardzo sympatyczny lekarz, świetne podejście do pacjenta, dużo empatii. Sam się o wszystko dopytuje i jest rzetelny.… więcej

  Marek Młodzianowski
  Marek Młodzianowski
  Ortopeda
  Jana Pawła II 20, Gdańsk
  Wizyta u Doktora Marka Młodzianowskiego przebiegała w miłej atmosferze.Fachowa ocena stanu mojej stopy po badaniu… więcej

  Maciej Sędzicki
  Maciej Sędzicki
  Ortopeda
  ul. Kołobrzeska 63, Gdańsk
  Bardzo dobry lekarz, polece znajomym napewno. Bardzo dokladny,rzeczowy. Jedyny który najpierw obejrzal plyte… więcej

  Marcin Ceynowa
  Marcin Ceynowa
  Ortopeda
  Karola Szymanowskiego 14 (Garnizon), Gdańsk
  Początkowo miał mnie ciąć inny lekarz z tego szpitala, finalnie wyszło że właśnie ten lekarz mnie ciął. Miałem… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  W latach 1981 – 1987 studiował medycynę w Akademii Medycznej w Gdańsku. 26.09.1987 uzyskał dyplom lekarza. W latach 1987 – 2006 pracował w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 2006 – 2008 pracował w Klinice Chirurgii Ręki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 8.10.1990 uzyskał I stopień specjalizacji a 27.04.1995 uzyskał tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. 16.05.1996 uzyskał stopień naukowy doktora medycyny. W obrębie ortopedii i traumatologii zajmuję się chirurgią ręki. W latach 2005 – 2009 przez dwie kadencje był członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Był wykładowcą na kursach z zakresu chirurgii ręki organizowanych przez Klinikę Ortopedii a później Klinikę Chirurgii Ręki w Gdańsku dla lekarzy specjalizujących się w ortopedii i traumatologii. Był uczestnikiem licznych krajowych, europejskich i światowych kongresów chirurgii ręki.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Usługi

  Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

  Pilotów 21, 80-460 Gdańsk, pomorskie

  Terapie regeneracyjne - iniekcja, blokada dostawowa od 100 zł
  Artroskopia stawu kolanowego od 3 500 zł
  Artroskopia stawu barkowego od 3 500 zł
  Korekcje palucha koślawego – halluxy od 3 500 zł
  Leczenie metodą zamkniętą złamania ramienia, uda, podudzia od 2 000 zł
  Zwykła wizyta
  I inne

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: łokiec tenisisty

   Wspaniały człowiek, lekarz z powołania , godny polecenia.Byłam operowana przez doktora - rozpoznanie "łokieć tenisisty ". Trudna operacja której Pan doktor się podjął i ułożył mojemu kilku miesiecznemu bólowi. Z calego serca po stokroć będę mu wdzieczna . Być może czeka mnie jeszcze jedna operacja drugiej ręki ale wiem , że jestem w dobrych rękach . Gorąco polecam wszystkim tego doktora . Beata

  • Chciałbym serdecznie podziękować za wczorajszą operację uwolnienia nerwu łokciowego doktorowi Lorczyńskiemu, profesjonalnemu i skromnemu lekarzowi. Leczenie kierowane przez innych lekarzy w postaci zabiegów laserem z galwanizacją było tylko stratą czasu i pieniędzy. Dopiero u doktora po krótkiej i rzeczowej rozmowie w bardzo krótkim czasie otrzymałem dokładne wyjaśnienia i skierowanie na operację. Niepotrzebnie ciągnęło się to tak długo powodując ciągły stres. Janusz W.

  • A

   Bardzo bardzo uprzejmy ciepły fachowiec!
   Dwa lata nieskutecznego leczenia po zakłuciu kciuka doprowadziły do uszkodzenia kości stawu Koledzy z Gdańska polecają mi kontakt z Panem Adamem Lorczynskim.Po nieudanej próbie kontaktu Pan doktor sam oddzwonił wyznaczył b krótki termin wizyty a potem błyskawiczny zabiegu. Obecnie jestem po drugiej planowej operacji
   Dziękuje Panie Doktorze
   Wdzięczny Andrzej

  • Znakomity fachowiec. Wyjaśnia wszystko bez pytań. Bardzo rzeczowy i miły w kontakcie. Zlecił badania, postawił dobrą diagnozę, zastosował skuteczne leczenie - zlecił rehabilitację. Bez wymysłów, rzeczowo i skutecznie. Teraz czekam na rehabilitację.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz profesjonalny, bardzo skuteczny w leczeniu i uprzejmy (co też jest ważne). W moim przypadku po jednej wizycie i zabiegu została wyleczona kontuzja, z którą inni lekarze borykali się długo.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   To bardzo kompetentny lekarz trafnie i zdecydowanie stawiający diagnozę. Rzeczowy, kulturalny, traktujący pacjenta podmiotowo, życzliwy.
   Dziękuję za szybki termin koniecznego zabiegu dla mamy!

  • P

   Byłem u dr Lorczyńskiego na konsultacji ze złamaniem ręki, źle, fatalnie zrośnięta i z ograniczeniami ruchu uniemożliwiającymi pracę fizyczną (wykonuję dość specyficzną i wymagającą pełnej sprawności robotę), co moim przypadku skutkuje komornikiem, wyrzuceniem z mieszkania i niemożnością utrzymania moich dzieci i rodziny-kredyty po uszy w dwóch słowach. Sprawa z ręką ciągnęła się od lipca, kolejni lekarze nonszalancko się uśmiechali i....nic specjalnego nie mówili, ani nie robili??! We właściwej poradni (miejsce przyjęć dr Lorczyńskiego) po rozmowie z pielęgniarką, czy też z panią odpowiedzialną za szybsze przyjęcie mnie, odniosłem wrażenie, że to jest ten specjalista i, ktoś tu napisał; humanista! który zrozumie i poratuje mnie jako lekarz w tej sytuacji! Pielęgniarka zasugerowała, abym opowiedział wszystko doktorowi tak jak jej to opowiedziałem, czyli o tym że załamało się życie mojej rodziny i mnie w związku z tym niegroźnym a ograniczającym zawodowo, fatalnym zrośnięciem nadgarstka.
   Przy biurku siedział młody lekarz, i z uwagą słuchał co mówię; bardzo krótko opowiedziałem najpierw o swojej przeszłości medycznej (do bankructwa prowadziłem, wówczas w miarę znaną firmę ze sprzętem medycznym), potem zacząłem o sytuacji rodzinnej, kończąc na samym złamaniu.
   Przed wizytą u doktora w związku z sytuacją finansową rodziny,jednym z rozpaczliwych manewrów z mojej strony była próba fizycznej pracy w podobnej do dotychczasowej specjalności- cóż niedyspozycja nie miała wtedy dla mnie większego znaczenia(niewłaściwie!-mogło być gorzej w wyniku wypadku), liczyła się rodzina, dzieci, no i połamałem żebra używając niby zdrowej już wg lekarzy, a jednak niesprawnej ręki. Wiedziałem wcześniej, że nie mam czego szukać ze swoją "tylko lekko niesprawną ręką" w swoim bardzo dobrze płatnym zawodzie, który mnie podniósł z dna kredytów i komorników pozwalając nawet założyć rodzinę i skończyło się nauczką refleksją i intensywnym szukaniem medycznej pomocy.
   Dr Lorczyński spojrzał na zdjęcie rtg i stwierdził, że powinno być dobrze po rehabilitacji i najwyżej nie będę mógł chodzić na rękach. Podniosło mnie z fotela! usiadłem jednak. Jestem trenerem, czasem zawodnikiem i od zawsze pasjonatą sztuk walki od ponad 20 lat......olać to!- pomyślałem, rodzina kredyty i dobijający się komornicy i perspektywa braku mieszkania- to jest ważne! Wiedziałem dodatkowo, że dr Lorczyński popełnił błąd w ocenie stanu ręki, a od kogo? innych lekarzy, świetnych specjalistów, którzy jednak nie mają możliwości skierowania mnie ,czy zrobienia operacji.
   Po chwili dodałem (moment jakiegoś użalania się na sobą), że dwa dni temu połamałem żebra przez tą rękę i ledwo co przyszedłem do niego(to prawda). Spojrzał się na mnie sceptycznie, a ja cóż, szat rozdzierać nie miałem już ochoty, więc kontynuowałem opowieść o skutkach złamania jakie się rysują przede mną i moją rodziną, dalej nie sugerując, że znam inną wersję obrazu sytuacji mojego złamania i jego naprawy.
   Odesłał mnie na rehabilitację......i potem mam przyjść będzie ok.
   W ręce jest do skrócenia klika kości, lub jedna z głównych jest do rekonstrukcji, tak się robi. Widziałem zdjęcia rtg przed i po rekonstrukcji wielu niemalże identycznych przypadków, ba przeglądaliśmy .....tu skończę.
   Nie miałem pieniędzy na prywatną wizytę.....tak tych kilkudziesięciu złotych, a tak teraz u mnie bywa, i nie zrobiłem dobrego wrażania, skutek! -opisałem.
   Lekarz prawdopodobnie wziął mnie za naciągacza, który chce wejść bez kolejki, lub za coś podobnego i nici z leczenia.
   Świetny lekarz , dobre opinie o nim! i co mam myśleć?!-Prawdopodobnie osobiste stereotypy pod które podciągnął mnie dobry pan doktor, całkowicie go zmyliły i "stępiły" jego talenty.
   LUDZIE-OSTROŻNIE! Lekarz jest prawdopodobnie bardzo dobry i oddany pacjentom, ale i on może ulec stereotypom, i jestem przekonany-bez złej woli. Polecam każdemu prywatnie wizyty lekarzy, aby uniknąć podciągania pod "gatunek" pacjenta, a z tym m.in. tego co mi się zdarzyło!!!!!!!!!!!

  • K

   Cudowny człowiek! Bardzo przejmujący się i wnikliwy, a jestem ciężkim zagadkowym przypadkiem ;) ale walczy żeby dojść do tego co mi jest, pomagając, doradzając i odpowiadając na wszystkie pytania. Przeprowadził moje 3 operację i jestem pewna, że jeśli niestety będą potrzebne kolejne - to jest to człowiek, któremu można zaufać idąc pod nóż :)

  • B

   Dr Lorczyński REWELACYJNY CZŁOWIEK<dobry,ciepły,humanista.Operował mnie parę lat temu,zrobił to genialnie!Gdyby można było takich ludzi sklonować i ulokować w dzisiejszej służbie zdrowia to świat byłby zdrowy,wyleczony.Jestem pod JEGO urokiem osobistym,mimo,że jestem sporo starsza.Tęsknię do kontaktu z takimi ludżmi,normalnymi,którzy w sposób właściwy rozumieją swoją misję i powołanie.To właśnie chodzi o ten pierwiastek boski,którego brakuje 90%om lekarzy.Pozdrawiam pacjentka Bożena Niekludow Gdańsk lipiec 2013

  • I

   Brakuje skali ocen, to nie jest bardzo dobry lekarz, to Lekarz Doskonały!
   Fachowy, Kompetentny, a przy tym niesłychanie ludzki i wrażliwy. Wielkie, ogromne podziękowania i słowa podziwu
   Beata

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional