lek.

Adam Kałużny

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2007 r. Od 2008 r. pracuję w Klinice Urologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, gdzie ukończyłem specjalizację z urologii, uzyskując… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: MeaMedica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Pierwsza wizyta u dr Kałużnego - lekarz z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Wyjaśnił wszystko w sposób rzeczowy, odpowiadał cierpliwie na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Bardzo polecam.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Urolog bardzo konkretny, bardzo poważnie potraktował mój problem, na pewno będę korzystał z jego usług w przyszłości.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MeaMedica Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja urologiczna

  Otrzymałem wyczerpującą informację o stanie zdrowia. Pan dr przeanalizował szczegółowo wyniki badań i wyjaśnił jaka jest moja sytuacja. Poświęcił mi wystarczającą ilość czasu . Jestem zadowolony z wizyty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MeaMedica Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja urologiczna, USG

  Wielki plus za niefaszerowanie pacjenta antybiotykami i używanie innych skutecznych medykamentow.Szukalam takiego lekarza,który potrafi zaproponować coś innego niż wszyscy,a nie tylko wypisać receptę na kolejny wyniszczajacy organizm pseudo lek. Tyle to kazdy pierwszy lepszy lekarz potrafi.Opłacało się, skuteczne leczenie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MeaMedica Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja urologiczna, USG

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Rzeczowy, uczciwy [nie namawia na kolejną wizytę jeżeli nie ma takiej potrzeby], cierpliwy, skrupulatny, życzliwy.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MeaMedica Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja urologiczna + USG

  Pan dr Kałużny przeprowadził swoje badanie po przejrzeniu całej wcześniejszej dokumentacji medycznej. Badanie zostało wykonane bez pośpiechu, aczkolwiek interpretacja usg nastąpiła dopiero po jego wykonaniu (nie wiem, czy to większy problem). Wyjaśnił problem, zaproponował sposób leczenia.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor przeprowadził badania w sposób, jak mi się wydaje, bardzo profesjonalny a sama wizyta odbyła się w bardzo kulturalnej i przyjaznej atmosferze.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wszystko odbyło się tak jak należy. Bez pośpiechu, dokładnie i konkretnie, z ustaleniem planu leczenia z zaznaczeniem co ważne, a co może poczekać. Polecam. Już nawet poleciłem.

 • D

  Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Lekarz bardzo miły. Dokładnie zbadał, objaśnił co może wywoływać dolegliwości, dał zalecenia jak dalej postępować i kiedy zgłosić się ponownie. Z pewnością pojawię się u pana doktora po zrobieniu wyników badań.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Znakomity lekarz: dokładny, empatyczny, uprzejmy, z poczuciem humoru. Starannie bada pacjenta (robi także USG), uważnie słucha, precyzyjnie informuje o leczeniu. Jest przy tym niezwykle sympatyczny i kontaktowy. Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2007 r. Od 2008 r. pracuję w Klinice Urologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, gdzie ukończyłem specjalizację z urologii, uzyskując tytuł specjalisty urologa FEBU. W 2014r odbyłem staż w Klinice Urologii Katolickiego Uniwersytetu w Leuven w Belgii.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i European Association of Urology.

Specjalizacje

 • Urologia