Umów wizytę 82 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A.Jurasza w Bydgoszczy.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
103 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: badanie skóry

  Pan doktor dobrze zdiagnozował co dolega naszemu dziecku, oraz podpowiedział jak i czym mamy leczyć AZS. Po czasie widzę pozytywne postępy w leczeniu.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: dermatoskopia

  Lekarz bardzo przyjazny i sympatyczny. Z uwagą zajął się tematem. Z racji wykluczenia zmian chorobowych kolejna wizyta nie będzie konieczna, dlatego też nie oceniam wyżej bo nie miałam okazji przekonać się jak leczy. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

 • R
  Lokalizacja: ESTETIQ

  Polecam z czystym sumieniem. Perfekcyjnie wykonany zabieg. Lekarz rzeczowo i spokojnie odpowiada na nurtujące pytania, a przy tym jest kulturalny i bardzo miły. Życzę sobie i innym wyłącznie tak dobrych specjalistów.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły sympatyczny lekarz ,a co najważniejsze pomógł mi rozwiązać problem z którym borykałam się od lat. Wystarczył krem i twarz znowu gładka. Polecam wszystkim mającym problem z trądzikiem różowatym.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: leczenie trądziku

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz trafie rozpoznał chorobę i przypisał odpowiedni lek, który bardzo mi pomógł. Serdecznie polecam pana Doktora Cichewicza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  My experience with doctor Adam Cichewicz is very positive; he’s very professional as a doctor, open and easy in communication and what important to me fluent in English,

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologii Estetycznej LENISUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta krótka i treściwa,Pan doktor miły i rzeczowy a samo leczenie skuteczne. Wszelkie wątpliwości były rozwiewane na bieżąco a z gabinetu wyszłam bez jakichkolwiek wątpliwości. Polecam z czystym sumieniem!

 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: zmiany skórne

  Jestem zadowolona z wizyty. Pacjentem była osoba niepełnosprawna, z problemami z mową. Pan Adam zwracał się głównie do niej i z cierpliwością słuchał odpowiedzi, a także odpowiadał na pytania. Mama wyszła z gabinetu z poczuciem, że była ważnym pacjentem, a nie kłopotem, którego trzeba szybko odprawić. Dziękuję panie Adamie :)
  Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam doktora, wysłuchał mojej nieco skomplikowanej sprawy i cierpliwie odpowiadał na pytania. Przypisane leki pomogły. Już po kilku dniach prawie nie ma śladu po probleme, z którym borykałam się prawie 2 miesiące, przez niewłasciwie dobrane leczenie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Adam Cichewicz jest bardzo profesjonalny, odpowiada na wszelkie pytania i poświęca całą swoją uwagę pacjentowi. Mam nadzieję, że terapia którą przepisał na mój delikatny trądzik spisze się równie dobrze. Na pewno wrócę w razie pytań lub potrzeby modyfikacji leczenia. Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A.Jurasza w Bydgoszczy. Na co dzień jestem odpowiedzialny za diagnostykę i leczenie chirurgiczne pacjentów z onkologicznymi chorobami skóry.
  Swoją wiedzę i umiejętności manualne systematycznie poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Odbyłem staż zagraniczny w specjalistycznej klinice w Reggio Emilia we Włoszech oraz w Graz w Austrii, gdzie pod okiem ekspertów szkoliłem się z zakresu diagnostyki zmian barwnikowych oraz chirurgii rekonstrukcyjnej skóry. Jestem stypendystą Euroderm Excellence 2013 w Rzymie oraz EADV Master Class Non Melanoma Skin Cancer w Belgradzie Jestem także członkiem Sekcji Dermatochirurgii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również prestiżowych European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Association of Dermo Oncolgy.


  Od 10 lat zajmuję się również zabiegami z zakresu dermatologii estetyczne i rekonstrukcyjnej. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy przy użyciu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz nici lifftingujących. Posiadam certyfikat European College Of Aesthetic Medicine and Surgery ECAMS potwierdzający moje umiejętności w zakresie chirurgii powiek.
  W mojej praktyce priorytetem jest dla mnie zarówno dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług, jak i przyjazny stosunek do każdego pacjenta.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczyny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki