lek.

Adam Cichewicz

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

122 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
69 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A.Jurasza w Bydgoszczy.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
122 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Podejście do pacjenta - pierwsza klasa! Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze w języku angielskim, mój ojczym został dokładnie wysłuchany i "obejrzany" (zmiany na skórze) - za co bardzo dziękujemy!

  Przyznam szczerze, że przy wyborze lekarza kierowałam się przede wszystkim opiniami innych. Decyzja nie była łatwa, ponieważ na tym portalu jest grono bydgoskich lekarzy o równie dobrych opiniach, jednak trafiłam na komentarz, który złapał mnie za serce (o wizycie osoby niepełnosprawnej, która została bardzo miło przyjęta) i właśnie ten komentarz rozwiał moje wątpliwości.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: Blizna na ramieniu, swedzenie skóry.

  Mam problem ze skórą od dłuższego czasu. Pan doktor obejrzał mnie dokladnie i zalecił odpowiednie leczenie. Pan Cichewicz jest dobrym i konkretnym lekarzem. Bardzo polecam go.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: powiększająca się brodawka

  Oprócz powodu wizyty, która przebiegła w miłej atmosferze, pan doktor szczegółowo przebadał skórę, uzyskałam odpowiedź na każde pytanie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta. Szybka diagnostyka oraz rekomendacja dalszych działań.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: dermatoskopia i usunięcie włókniaka

  Dokładne badanie wszystkich znamion z jednoczesnym usunięciem włókniaka. Rzeczowo, sympatycznie, bez pośpiechu.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: ocenienie stanów pieprzyków

  Bardzo sympatyczny lekarz , uśmiechnięty . Bardzo dokładnie sprawdził wszystkie pieprzyki i znamiona .

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: zmiany trądzikowe na twarzy

  Polecam w 100% pana Adama, to profesjonalny i przesympatyczny Dermatolog. ???? Dzisiaj mijają dwa tygodnie od wizyty i stosowania leków, które zostały mi przepisane, a efekty są już rewelacyjne! Także to mówi samo przez siebie. Pan Adam jest indywidualny, nie przepisuje odgórnie każdemu pacjentowi Izoteku jak to co drugi dermatolog ma w zwyczaju!
  Także zdecydowanie polecam!! ????

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"

  Pan doktor dokładnie mnie zbadał, postawił diagnozę i terapia odniosła skutek po kilku dniach. Zupełnie odwrotnie niż u poprzedniego dermatologa przez którego cierpiałem niepotrzebnie 2 dodatkowe tygodnie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Lekarz miły i konkretny. Zaproponował od razu usunięcie zmiany u synka, z którą walczyliśmy już od dłuższego czasu. Mimo że synek bardzo to przeżywał, wykazał się dużym spokojem i cierpliwością.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny lekarz, profesjonalista. Pozytywnie nastawiony, uśmiechnięty. Leczenie dobrane jest do pacjenta indywidualnie a nie szablonowo. Podczas konsultacji można skonsultować kilka problemów. Pan Adam nie spieszy się, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego dany przypadek. Oczywiście bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A.Jurasza w Bydgoszczy. Na co dzień jestem odpowiedzialny za diagnostykę i leczenie chirurgiczne pacjentów z onkologicznymi chorobami skóry.
  Swoją wiedzę i umiejętności manualne systematycznie poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Odbyłem staż zagraniczny w specjalistycznej klinice w Reggio Emilia we Włoszech oraz w Graz w Austrii, gdzie pod okiem ekspertów szkoliłem się z zakresu diagnostyki zmian barwnikowych oraz chirurgii rekonstrukcyjnej skóry. Jestem stypendystą Euroderm Excellence 2013 w Rzymie oraz EADV Master Class Non Melanoma Skin Cancer w Belgradzie Jestem także członkiem Sekcji Dermatochirurgii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również prestiżowych European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Association of Dermo Oncolgy.


  Od 10 lat zajmuję się również zabiegami z zakresu dermatologii estetyczne i rekonstrukcyjnej. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy przy użyciu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz nici lifftingujących. Posiadam certyfikat European College Of Aesthetic Medicine and Surgery ECAMS potwierdzający moje umiejętności w zakresie chirurgii powiek.
  W mojej praktyce priorytetem jest dla mnie zarówno dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług, jak i przyjazny stosunek do każdego pacjenta.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczyny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki