lek.

Adam Cichewicz

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

112 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
79 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A.Jurasza w Bydgoszczy.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne i rzeczowe podejście do 12-letniego pacjenta. Lekarz odpowiedział na wszystkie jego pytania i wątpliwości w zrozumiały sposób. To była nasza pierwsza wizyta. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno chętnie skorzystam z porady u tego specjalisty.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: usunięcie znamienia a następnie szwów

  Lekarz bardzo kompetentny a przy tym niezwykle uprzejmy. Zabieg wykonany został profesjonalnie. Cała wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze, co dodatkowo rozładowało towarzyszący mi stres. Świetny specjalista, więc jak najbardziej polecam.

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: rak skory

  Do pana doktora trafilam w celu usuniecia zmiany nowotworowej skory.
  Dr Cichewicz wycial zmiane szybko i bezbolesnie, a po zdjeciu szwow blizny juz prawie nie widac. Profesjonalista z empatia. Oby wiecej takich lekarzy w Polsce. Z calego serca polecam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Pierwsze wrażenie - bardzo miły i sympatyczny człowiek.
  Jako lekarz bardzo kompetentny i dało się odczuć doświadczenie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Pan doktor Cichewicz jest bardzo rzeczowym, profesjonalnym i uprzejmym specjalistą dermatologiem. Przeprowadził dokładny wywiad z wyjaśnieniem moich pytań, zaproponował leczenie i napisał szczegółowo opis stosowania leków. Wizyta w miłej, życzliwej atmosferze, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i pacjent czuje , że jest pod dobrą, kompetentną opieką. Dołączam do grona zadowolonych pacjentów i bardzo polecam dr Cichewicza.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest perfekcjonistą. Słucha wymagań pacjenta i stara się im sprostać. Szczerze polecam moje usta po wypełnieniu preparatem z kwasem hialuronowym wyglądają zjawiskowo .

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentny, mily I uprzejmy. Szybka diagnoza i zaproponowanie leczenia. Nastepnie sprawne umowienie terminu zabiegu i rzeczowe omowienie tego co mnie czeka. Podsumowujac 10/10. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: biopsja skóry

  Lekarz bardzo otwarty, kontaktowy, profesjonalny z wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru. Fachowa i trafna diagnoza oraz rozpisanie elementów leczenia. Polecam serdecznie wizytę

 • Lokalizacja: ESTETIQUsługa: porada dermatologiczna / wenerologiczna

  Poszłam ze wstydliwym problemem. To była moja pierwsza wizyta u wenereloga i miałam duzo obaw. Jednak Pan Doktor sprawił ze po pierwszych kilku zdaniach cały stres minął. Cała wizyta odbyła sie w miłej atmosferze. Każde moje najdrobniejsze pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Bardzo miły,empatyczny i wyrozumiały lekarz. Z całego serca polecam.

 • F
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: badanie skóry

  Pan doktor dobrze zdiagnozował co dolega naszemu dziecku, oraz podpowiedział jak i czym mamy leczyć AZS. Po czasie widzę pozytywne postępy w leczeniu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A.Jurasza w Bydgoszczy. Na co dzień jestem odpowiedzialny za diagnostykę i leczenie chirurgiczne pacjentów z onkologicznymi chorobami skóry.
  Swoją wiedzę i umiejętności manualne systematycznie poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Odbyłem staż zagraniczny w specjalistycznej klinice w Reggio Emilia we Włoszech oraz w Graz w Austrii, gdzie pod okiem ekspertów szkoliłem się z zakresu diagnostyki zmian barwnikowych oraz chirurgii rekonstrukcyjnej skóry. Jestem stypendystą Euroderm Excellence 2013 w Rzymie oraz EADV Master Class Non Melanoma Skin Cancer w Belgradzie Jestem także członkiem Sekcji Dermatochirurgii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również prestiżowych European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Association of Dermo Oncolgy.


  Od 10 lat zajmuję się również zabiegami z zakresu dermatologii estetyczne i rekonstrukcyjnej. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy przy użyciu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz nici lifftingujących. Posiadam certyfikat European College Of Aesthetic Medicine and Surgery ECAMS potwierdzający moje umiejętności w zakresie chirurgii powiek.
  W mojej praktyce priorytetem jest dla mnie zarówno dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług, jak i przyjazny stosunek do każdego pacjenta.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczyny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki