Wizyty i konsultacje są pełnopłatne, nie przyjmujemy na NFZ. W przypadku konieczności wizyty a braku wolnego terminu w kalendarzu (np. "stan nagły") - proszę o kontakt bezpośrednio z lekarzem pod num... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja okulistyczna (bez OCT i badania pola widzenia) 60 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Wizyty i konsultacje są pełnopłatne, nie przyjmujemy na NFZ.
W przypadku konieczności wizyty a braku wolnego terminu w kalendarzu (np. "stan nagły") - proszę o kontakt bezpośrednio z lekarzem pod numerem ***504*242*761***.
W sobotę i niedzielę w stanach nagłych (konieczność usunięcia ciała obcego z oka; czerwone, bolące oko) - istnieje możliwość wizyty "na ratunek" po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem .
Pracuję w zawodzie okulisty od 26 lat.
Specjalizuję się w zachowawczym leczeniu chorób oczu.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Kijowie. W 1996 roku uzyskałam specjalizację z okulistyki w Klinice Okulistyki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje się diagnostyką i kompleksowym leczeniem chorób oczu, a szczególnie moje zainteresowania stanowią wady wzroku, jaskra, retinopatia cukrzycowa, zmiany degeneracyjne, itp. Od wielu lat pracuję w Poradni dla osób słabowidzących, gdzie mam do czynienia z pacjentami chorymi na zwyrodnienie plamki żółtej, neuropatie nerwu wzrokowego, dystrofie siatkówki i naczyniówki. W Poradni mam możliwość doboru pacjentom słabowidzącym, którym zwykłe okulary korekcyjne nie poprawiają ostrości wzroku, doboru specjalnych okularów (lornetowych, lupowych), monookularów czy lup powiększających umożliwiających łatwiejsze funkcjonowanie w życiu codziennym. Wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami słabowidzącymi przekłada się również na codzienną praktykę w doborze okularów dla osób z wadami wzroku, a umiejętne poznanie potrzeb i rodzaju pracy każdego pacjenta pozwala mi zaproponować okulary odpowiednie do każdej pracy wykonywanej przez daną osobę (szkła progresywne czy dwuogniskowe).
Biorę czynny udział w wielu szkoleniach, kursach, sympozjach i zjazdach zarówno krajowych jak i zagranicznych na których stale poszerzam swoją wiedzę oraz zdobywam nowe doświadczenia, jak również dziele się swoimi z innym kolegami. Jestem członkiem krajowych i zagranicznych towarzystw okulistycznych. Pracuję w Centrum Zdrowia Ruczaj przy ul. Lipińskiego,7 w Krakowie, gdzie poza wykonywaniem konsultacji okulistycznych pacjentów jest bezpośrednia możliwość zapoznania się zarówno z gamą szkieł jednoogniskowych, jak i wieloogniskowych oraz szerokim spektrum pomocy optycznych dla osób słabowidzących.

W wyspecjalizowanej optometrycznej placówce na ul. Monte Cassino 6 w Krakowie -
PROWADZIMY TYLKO DOBÓR OKULARÓW I SOCZEWEK KONTAKTOWYCH - bez leczenia stanów chorobowych oka.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Choroby

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dzięki pani widzę i żyję. Dobry lekarz i wspaniały człowiek. Serdecznie dziękuje pani doktor za troskliwą opiekę. I chcę być dalej pod pani doktor opieką. Dziękuje. Irena Dec.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła ,kompetentna usmiechnieta jak i rownież Panie w rejestracji.Doskonaly okulista bardzo dobrze znany w Krakowie i okolicy jak widać poniżej z bardzo dobrymi opiniami.Polecam z całym szacunkiem.

 • bardzo dobry

  Miło, sympatycznie, profesjonalnie. Z pewnością każdemu, kto potrzebuje wizyty u okulisty, poleciłabym tego lekarza.

 • dobry

  Pani Doktor bardzo kompetentna i miła, odpowiadała na wszystkie moje pytania. Wizytę oceniam pozytywnie.

 • bardzo dobry

  Byłam z 15 miesięczna córką, która zezuje. Lekarkę odebrałam bardzo pozytywnie, kobieta konkret, pełna pozytywnej energii. Polecam

 • bardzo dobry

  Miło, sympatycznie, profesjonalnie. Z pewnością każdemu, kto potrzebuje wizyty u okulisty, poleciłbym tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Z usług Poradni Okulistycznej Werra w Chrzanowie korzysta cała moja rodzina. Wszyscy bardzo dużo zawdzięczamy Pani dr Zwinczewskiej, która nie tylko jest wspaniałym lekarzem,ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Pani dr ma olbrzymią wiedzę i każdemu stara się pomóc. Dzięki niej moja mama lepiej widzi, gdyż nikt nie mógł wcześniej prawidłowo ją zdiagnozować i dobrać odpowiednie okulary. Z kolei ja długo cierpiałam na migreny i bóle kręgosłupa, które to właśnie wyleczyła Pani dr Zwinczewska poprzez zastosowanie akupunktury i hirudoterapii. Uważam, że dr Zwinczewska jest najlepszym lekarzem na terenie Chrzanowa i bardzo wszystkim polecam.

 • bardzo dobry

  Nie lubię nikogo oceniać,osądzać bo wiem,że można tym komuś zrobić krzywdę nie do końca go znając i okoliczności temu towarzyszących. Daleka więc jestem od pochopnych i nie przemyślanych wniosków .Jednak po kilku latach leczenia u dr.Zwinczewskiej mogę stwierdzić z cała pewnością,że Pani doktor urodziła się po to by być lekarzem.Leczyć ludzkie ciała i dusze.''Czarodziejka''-ja mogę tak powiedzieć.Od czerwca 2014r jestem leczona przez panią doktor akupunkturą a od września doszły pijawki.Dawno nie czułam się tak dobrze.Na początku hirudoterapii bałam się i nie wyobrażałam sobie,że mogę dać się świadomie kąsać wijącym pijawkom,a teraz je kocham!Dolegliwości bólowe zmniejszyły się,dobrze śpię,wróciła siła i energia a najważniejsze ,że mogłam zredukować dzienną dawkę sterydów z 60-40mg Encortonu do 6-8mg Metypredu.Zrzuciłam 15kg i mogę chodzić,oddychać i cieszyć się.Zaufałam dr.Wiktorii Zwinczewskiej,która jest wspaniałym lekarzem i cudownym człowiekiem.

 • bardzo słaby

  Wizyta w Chrzanowie odbyła się z opóźnieniem. Cena adekwatna do jakości obsługi pacjenta. Rozmowa z okulistką krótka, zachęcająca przede wszystkim do jak najszybszej wymiany okularów na nowe, mało przyjemna. Pani doktor podczas wizyty korzystała z telefonu odpisując na wiadomości lub prowadząc rozmowę telefoniczną. Przede wszystkim chciałam porozmawiać o zauważonej u mnie dodatkowej wadzie - niedowład mięśnia w oku, niestety nie uzyskałam żadnych, nawet ogólnych informacji dot. tego zaburzenia. Zalecono mi wykonanie dodatkowych badań m.in. OCT (z informacją, że należy je wykonać w Centrum Zdrowia Ruczaj w Krakowie) i ustalenie kolejnej wizyty u pani doktor i wtedy będzie można o wadzie porozmawiać. Panie pracujące w Poradni kilkukrotnie zachęcały do kupna okularów, było to mało komfortowe. O recepcie można zapomnieć, chyba, że kupuje się okulary na miejscu. Nikt nie przedstawił mi wyników badania wzroku - mam tu na myśli chociażby słowną informację, a przecież za badania i konsultację zapłaciłam... Zdecydowanie nie polecam, być może pacjenci kupujący okulary na miejscu są traktowani inaczej.

 • neutralny

  Wizyta odbyła się z opóźnieniem.Mam wrażenie,że badania przeprowadzona zbyt szybko i nieco chaotycznie i wszystkim spieszyło się już do domu. Może dlatego,że byłam ostatnią pacjentką.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę