Tatiana Janiszewska, neurolog Bydgoszcz

Tatiana Janiszewska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

18
 • 23 marca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Na takiego lekarza jeszcze nie trafiłam. Ma manię wyższości w dodatku nie przeprowadza badania przedmiotowego, byłam tam 2 razy i ani razu nie zostałam zbadana (zresztą jak i inni jej pacjenci z którymi rozmawiałam). Mi na samo dzień dobry powiedziała, że cytuję "wyglądam zdrowo" ale wysłała za to do psychiatry. Być może wróży z fusów, może też przed wizytą układa tarota albo ma jakieś zdolności telepatyczne, że wie, czy pacjentowi coś dolega, czy nie na odległość. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  bardzo nie sympatyczna, traktująca pacjenta z góry,podczas mojej wizyty odbierająca i prowadząca rozmowy telefoniczne, bez jakiegokolwiek badania stwierdziła że potrzebna jest wizyta u psychiatry i ortopedy stwierdziła to po moim oddechu, po paru dniach od wizyty znalazłam sie w szpitalu na oddziale NEUROLOGII,obecnie jestem już na rencie. odradzam wizyte u Pani JANISZEWSKIEJ

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Witam, Pani Doktor jest bardzo niesympatyczna i nie ma żadnego podejścia do dzieci, moje dziecko nie chce do niej chodzić. Wyzwała nas i córkę za to, ze mała bez pytania dotknęła misia znajdującego się w gabinecie !!! Myślę,ze ta Pani sama potrzebuje dobrego neurologa!!! Jeśli chodzi o kompetencje lekarskie to również pozostawiają wiele do życzenia, a wynika to właśnie z braku szacunku do ludzi, trzyma pacjenta góra 5 minut, żadnych badań, żadnego zainteresowania pacjentem, byle jak najszybciej skończyć z przyjmowaniem pacjentów na NFZ, bo jak też sama stwierdziła my jej przecież za te wizyty nie płacimy!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  JESTESMY PACJENTAMI DR.TATIANY OD PONAD 4 LAT.....NIE TYLKO NEUROLOGICZNIE ALE I GENETYCZNIE.....POLECIŁAM TA LEKARKEWIELU MOIM ZNAJOMYM I NIKT NIE WYDAŁ NEGATYWNEJ OPINI....JA I MOJ SYN KACPER JESTESMY NIEZMIERNIE SZCZESLIWI ZE DOSTALISMY SIE DO NIEJ.....I ZWRACAM SIE DO LUDZI KTORZY WSTAWIAJA NEGATYWY.......A CZY WY JESTESCIE BEZ SKAZY...SYN MA GUZA MOZGU I NIKT NIE ZROBIŁ TYLE DLA NAS CO P.DR.TATIANA....ZAWSZE DAJE SKIEROWANIE NA BADANIA W RAZIE PYTAN CZY WATPLIWOSCI MOZNA ZAWSZE Z NIA POROZMAWIAC TELEFONICZNIE A PRZEDEWSZYSTKIM JEST WSPANIAŁA CIEPŁA OSOBA Z KTORA ZAWSZE MOZNA POROZMAWIAC I OTRZYMAC WSPARCIE.....JAK WY PODCHODZICIE DO LEKARZA TAK I ON DO WAS....A JESLI LEKARZ WIDZI ZE KTOS OLEWA JEGO STARANIA TO JAKI MA BYC....WIEC PROPONUJE ALBO ZMIENIC TOK MYSLENIA ALBO LEKARZA....ALE TERAZ POSZUKAC MOZE KOGOS DLA SIEBIE.....POLECAM P.DR. TATIANE NA 100%....

  zgłoś nadużycie
 • 28 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Pani doktor ogólnie... bardzo niemiła, wyniosła, właśnie uważa się za lepszą od pacjentów. Zero szacunku i podejścia. Stwierdziła chorobę mojej córce po samym wywiadzie, zero badań. Przepisała leki na 3 miesiące, twierdząc, że będzie musiała je brać minimum 3 lata. Zero pytań o dietę czy tryb życia. Dla nas było to dziwne, zaraz pojechałyśmy prywatnie, po czym lekarz stwierdził, że to nawet nie są objawy tej choroby. Nie wiadomo jak z tą panią jest, w każdym bądź razie więcej nas u niej nie będzie. Z czystym sumieniem nie polecam, szkoda nerwów innych matek.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 maja 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Jestem zszokowana tą lekarką. Byłam wczoraj na wizycie z 3 miesięcznym dzieckiem . Syn urodził się z rozszczepem podniebienia i wargi przez pierwsze 2 miesiące bardzo ulewał przybietrał alutko dopiero po wizycie w szpitalu nabrał sił . Pani doktor kazała rozebrać dziecko podeszła do niego złapała za ręcę energicznie i pociągnęła . Powiedziała wyniosle , że stwierdza opóźnienie rozwoju i skierowała na rehabilitację . Dodam , że dziecko rozwija się prawidłowo a po swoich przejściach jest bardzo wesołym i ruchliwym dzieckiem. Wybieram się do innego specjalisty ta pani doktor pozostawia wiele do życzenia !!! jest wyniosła , uważa się za lepszą , ponieważ ma tytuł , okropna kobieta , zero podejścia do pacjenta !!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 lutego 2012

  Ocena: Neutralny

  Nie dała mi ta Pani szansy na ocenę jej kompetencji lekarskich. Za każdym razem co innego mówi (za pierwszym razem polegała na przeczuciu...) Poza tym jej stosunek do ludzi, czyli zestrresowanych zdrowiem swoich dzieci rodziców urąga wszelkim standardom. Nie mówię o sobie akurat, ale bylam świadkiem jak obcesowo i brutalnie (werbalnie) potraktowała pewną mamę. Mama małej pacjentki wyszła z gabinetu wzburzona i zszokowana. Poza tym uważam że - delikatnie mówiąc - nie jest kulturalne zwracanie się do gromady dorosłych ludzi czekających pod drzwiami "dużo was tu jeszcze jest? podnieśc ręce, jedno dziecko - jedna ręka." Mam nadzieję ze to tylko niekompetencja jezykowa... Czy dobra jako lekarz? Nie wiem. Wiem, że wyniosłej i obcesowej lekarce jakoś nie mogę zaufac.

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Wczoraj mieliśmy okazję poznać tą kobietę.Wizyta wyglądała następująco...przed jej drzwiami z ok 25 osób i każdy z dzieckiem.Wiadomo szmer...jedno dziecko płacze,drugie krzyczy itp. Po chwili wychodzi Gwiazda i pyta się wszystkich czy przyszliśmy tutaj na pogaduchy...przeszkadzamy Jej w pracy i takie tam. Nikt nic nie odpowiedział,bo byliśmy w szoku. Nasza kolej...bada dziecko i mówi :" Ty mnie dziecko nie zachwycasz". Pytam się więc zdenerwowana czy to coś poważnego? a Gwiazda : miała Pani przecież biologię...wie Pani co to jest niedotlenienie...i jakieś medyczne pytanko z Jej strony w moim kierunku....brak słów!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 17 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Byłam z 4letnim synem na wizycie u tej pani doktor!byłam w szoku , jej zachowanie jest skandaliczne krzyczała na mojego syna za to ze bez pytania wszedł na kozetkę bo go zabawki zainteresowały "won mi z tej kozetki" kto ci pozwolił wejść ! itd !krzyczała! Ogólnie była BARDZO nie miła to ma być lekarz zajmujący się dziećmi? skandal !zastanawiam się czy nie wnieść skargi! N+ nic dziwnego ze tak krótkie kolejki są do tej pani doktor!cały czas jestem w szoku dziecko też! Omijajcie tę lekarkę z daleka.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 8 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr.Janiszewska jest kompletnym i wspaniałym lekarzem. Bardzo szybka diagnoza , dobre podejście do mnie jako do pacjentki. Swietnie się z nią rozmawia. Jest dobra w tym co robi!:) Nie jest ani arogancka ani bezczelna. Dr.Janiszewska jest godna Polecenia i PODZIWU z mojej strony!! ;-)) Pozdrawiam Becker :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online