dr n. med.

Robert Bonek

Neurolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Po 17 latach biegania od lekarza do lekarza, masie różnorakich badań i pobycie w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy pan doktor przyjął mnie do szpitala w Grudziądzu i zdiagnozował. Pomimo tego, że okazało się, że mam nieuleczalną chorobę genetyczna o której mało wiadomo i na którą nie ma leku wiem chociaż, że nie wymyśliłam jej sobie, co sugerowało wielu innych lekarzy. Napatrzyłam się jak umierały osoby z mojej rodziny i wiem, że nie będzie łatwo, ale dzięki panu doktorowi Bonkowi jestem pełna nadziei na lepszą przyszłość. Może nie będzie tak źle. Może zdążę wychować dzieci i nacieszyć się starością, może.. Pan doktor zaraził mnie swoim optymizmem i poczuciem humoru, jest normalnym człowiekiem, nie wywyższa się, można z nim normalnie porozmawiać. Dzięki zapisanym lekom jakoś funkcjonuję. Pan doktor Bonek pomimo tylu pacjentów ma doskonałą pamięć i jest niezwykle błyskotliwy. Polecam gorąco, to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku z sercem i głęboką empatią.

 • bardzo dobry

  Na skutek długotrwałego leczenia laryngologicznego zatok w końcu czerwca tego roku pojawiły się u mnie szumy uszne połączone z okropnym dudnieniem w lewym uchu. Całe lato bardzo źle się czułam, przede wszystkim psychicznie. Moje dolegliwości odbierały mi energię. Dudnienie nie dawało wytchnienia w dzień i w nocy. W końcu po farmakologicznym, a także bardzo bolesnym zabiegowym leczeniu laryngolog stwierdził, że nie potrafi mi pomóc i mam iść do neurologa. Jest to okropne uczucie, kiedy lekarz poddaje się w swoich działaniach i pozostawia pacjenta samemu sobie. Postanowiłam, że muszę znaleźć najlepszego neurologa w okolicy. Tym razem miałam szczęście, trafiłam do Pana Doktora Roberta Bonka. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, specjalistę o wielkim sercu i ogromnej empatii. Pan Doktor, mimo że na co dzień leczy ludzi naprawdę poważnie chorych, wysłuchał mnie i powiedział, że „nie trzeba mieć guza mózgu, aby źle się czuć”. Zaznaczył, że leczenie będzie długie, ale mi pomoże. Tak tez się stało. Po 6 tygodniach brania leków dudnienia uszne zaczęły tracić na sile. W tej chwili stały się one bardzo ciche lub nie ma ich w ogóle. Nie znajduję słów, aby wyrazić swoją wdzięczność za przywrócenie mnie do normalnego życia. Mam teraz mnóstwo energii i cieszę się zwykłą codziennością. Za moją radość w sercu ogromnie Panu Doktorowi dziękuję. Prawdą jest to, co pisali wcześniej internauci na tej stronie – jest Pan wspaniałym człowiekiem, neurologiem-psychologiem, który oddzwania do swoich pacjentów. Życzę Panu dużo zdrowia, ogromnej satysfakcji z wykonywanej pracy i szczęścia w życiu osobistym. Niechaj zawsze cieszy się Pan Miłością-wszechobecną i cierpliwą, wspaniałą przyjaźnią oraz aby zawsze uśmiechał się Pan do siebie i do świata. Izabela Sz. z Grudziądza

 • bardzo dobry

  Drugiego tak wspaniałego człowieka(doktora) i całego oddziału neurologicznego w Grudziądzu gdzie doktor jest ordynatorem,wierzcie mi nie znajdziecie w całej Polsce!A dr.Bonek to lekarz z powołania,aby w naszym kraju przynajmniej połowa lekarzy brała z niego przykład to choroby nie byłyby tak straszne.

 • bardzo dobry

  Człowiek o wielkim sercu,z poczuciem humoru i ogromną wiedzą.Przyjął mnie bez rejestracji,odzwonił,gdy nie mógł odebrać,co pierwszy raz mi się zdarza,by lekarz odzwaniał do pacjenta.Smiało mogę powiedzieć,ponieważ znam osobiscie sporo osób,ktorym pomógł,ze to najlepszy neurolog w kraju.Dziękuję za pomoc!

 • bardzo dobry

  Trafiłam na oddział doktora w Grudziądzu ( neurologia z pododdziałem udarowym ) i dopiero się dowiedziałam, że jest ktoś taki. Życzę wszystkim, którzy będą potrzebowali pomocy lekarza, by spotkali właśnie takiego jak ordynator Bonek. To człowiek, który traktuje swój zawód jak powołanie i czuje to, że wykonuje go po to by ludziom pomagać. Dziękuję Wanda P.

 • bardzo dobry

  Pół roku diagnozowania, zwiedzanie wszystkich możliwych szpitali jedna konsultacja, jedna wizyta w szpitalu, 4 dni diagnoza padaczki. Jest Pan Mistrzem. Dziękuje.

 • bardzo dobry

  Oddałam córkę w ręce doktora Bonka,po tylu wspaniałych opiniach mam nadzieję że jej pomoże także.Samo przyjęcie na oddział było dla mnie szokiem,bardzo ludzkie i rzetelne.Dziękuję-Anastazja.

 • bardzo dobry

  Konkretny, życzliwy, a do tego z poczuciem humoru. Najlepszy lekarz jakiego można spotkać. Dziękuję doktorze. Agnieszka C.

 • bardzo dobry

  proszę niech ktoś napisze numer tel do Roberta Bonek.Byłam już u tylu lekarzy i nic ,mam nadzieję ,że ten pomoże mojemu dziecku

 • bardzo dobry

  Najlepszy i najbardziej empatyczny lekarz, jakiego można spotkać. Posiada ogromną wiedzę medyczną i poczucie humoru, co pozwala chorym choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Dziękuję doktorze za 7 lat skutecznego leczenia. Pozdrowienia z Ballymeny.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online