Robert Bonek

63 opinii

neurolog

Grudziądz, Rydygiera 15/17

Kontakt

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu

Rydygiera 15/17 , 86-300 Grudziądz

gabinet prywatny

Mierosławskiego 16/14 , Bydgoszcz

BYDGOSZCZ - Gabinet Neurologiczny

ul. Broniewskiego 9 , 85-316 Bydgoszcz

Opinie pacjentów

65
 • 56
 • 6
 • 1
 • Po 17 latach biegania od lekarza do lekarza, masie różnorakich badań i pobycie w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy pan doktor przyjął mnie do szpitala w Grudziądzu i zdiagnozował. Pomimo tego, że okazało się, że mam nieuleczalną chorobę genetyczna o której mało wiadomo i na którą nie ma leku wiem chociaż, że nie wymyśliłam jej sobie, co sugerowało wielu innych lekarzy. Napatrzyłam się jak umierały osoby z mojej rodziny i wiem, że nie będzie łatwo, ale dzięki panu doktorowi Bonkowi jestem pełna nadziei na lepszą przyszłość. Może nie będzie tak źle. Może zdążę wychować dzieci i nacieszyć się starością, może.. Pan doktor zaraził mnie swoim optymizmem i poczuciem humoru, jest normalnym człowiekiem, nie wywyższa się, można z nim normalnie porozmawiać. Dzięki zapisanym lekom jakoś funkcjonuję. Pan doktor Bonek pomimo tylu pacjentów ma doskonałą pamięć i jest niezwykle błyskotliwy. Polecam gorąco, to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku z sercem i głęboką empatią.

  Edyta Tomasz G.

  Ocena bardzo dobry

  1 gru 2014 21:20:27

 • Na skutek długotrwałego leczenia laryngologicznego zatok w końcu czerwca tego roku pojawiły się u mnie szumy uszne połączone z okropnym dudnieniem w lewym uchu. Całe lato bardzo źle się czułam, przede wszystkim psychicznie. Moje dolegliwości odbierały mi energię. Dudnienie nie dawało wytchnienia w dzień i w nocy. W końcu po farmakologicznym, a także bardzo bolesnym zabiegowym leczeniu laryngolog stwierdził, że nie potrafi mi pomóc i mam iść do neurologa. Jest to okropne uczucie, kiedy lekarz poddaje się w swoich działaniach i pozostawia pacjenta samemu sobie. Postanowiłam, że muszę znaleźć najlepszego neurologa w okolicy. Tym razem miałam szczęście, trafiłam do Pana Doktora Roberta Bonka. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, specjalistę o wielkim sercu i ogromnej empatii. Pan Doktor, mimo że na co dzień leczy ludzi naprawdę poważnie chorych, wysłuchał mnie i powiedział, że „nie trzeba mieć guza mózgu, aby źle się czuć”. Zaznaczył, że leczenie będzie długie, ale mi pomoże. Tak tez się stało. Po 6 tygodniach brania leków dudnienia uszne zaczęły tracić na sile. W tej chwili stały się one bardzo ciche lub nie ma ich w ogóle. Nie znajduję słów, aby wyrazić swoją wdzięczność za przywrócenie mnie do normalnego życia. Mam teraz mnóstwo energii i cieszę się zwykłą codziennością. Za moją radość w sercu ogromnie Panu Doktorowi dziękuję. Prawdą jest to, co pisali wcześniej internauci na tej stronie – jest Pan wspaniałym człowiekiem, neurologiem-psychologiem, który oddzwania do swoich pacjentów. Życzę Panu dużo zdrowia, ogromnej satysfakcji z wykonywanej pracy i szczęścia w życiu osobistym. Niechaj zawsze cieszy się Pan Miłością-wszechobecną i cierpliwą, wspaniałą przyjaźnią oraz aby zawsze uśmiechał się Pan do siebie i do świata. Izabela Sz. z Grudziądza

  Izabela S.

  Ocena bardzo dobry

  2 lis 2014 16:03:35

 • Drugiego tak wspaniałego człowieka(doktora) i całego oddziału neurologicznego w Grudziądzu gdzie doktor jest ordynatorem,wierzcie mi nie znajdziecie w całej Polsce!A dr.Bonek to lekarz z powołania,aby w naszym kraju przynajmniej połowa lekarzy brała z niego przykład to choroby nie byłyby tak straszne.

  anna.rybicka25

  Ocena bardzo dobry

  22 sty 2014 17:42:14

 • Człowiek o wielkim sercu,z poczuciem humoru i ogromną wiedzą.Przyjął mnie bez rejestracji,odzwonił,gdy nie mógł odebrać,co pierwszy raz mi się zdarza,by lekarz odzwaniał do pacjenta.Smiało mogę powiedzieć,ponieważ znam osobiscie sporo osób,ktorym pomógł,ze to najlepszy neurolog w kraju.Dziękuję za pomoc!

  Malgorzata O.

  Ocena bardzo dobry

  27 sie 2013 16:08:47

 • Trafiłam na oddział doktora w Grudziądzu ( neurologia z pododdziałem udarowym ) i dopiero się dowiedziałam, że jest ktoś taki. Życzę wszystkim, którzy będą potrzebowali pomocy lekarza, by spotkali właśnie takiego jak ordynator Bonek. To człowiek, który traktuje swój zawód jak powołanie i czuje to, że wykonuje go po to by ludziom pomagać. Dziękuję Wanda P.

  Krystyna X.

  Ocena bardzo dobry

  10 sie 2013 21:43:37

 • Pół roku diagnozowania, zwiedzanie wszystkich możliwych szpitali jedna konsultacja, jedna wizyta w szpitalu, 4 dni diagnoza padaczki. Jest Pan Mistrzem. Dziękuje.

  Justyna

  Ocena bardzo dobry

  29 mar 2013 15:32:08

 • Oddałam córkę w ręce doktora Bonka,po tylu wspaniałych opiniach mam nadzieję że jej pomoże także.Samo przyjęcie na oddział było dla mnie szokiem,bardzo ludzkie i rzetelne.Dziękuję-Anastazja.

  natka813

  Ocena bardzo dobry

  19 cze 2014 10:29:59

 • Konkretny, życzliwy, a do tego z poczuciem humoru. Najlepszy lekarz jakiego można spotkać. Dziękuję doktorze. Agnieszka C.

  libra125

  Ocena bardzo dobry

  13 maj 2014 21:29:15

 • proszę niech ktoś napisze numer tel do Roberta Bonek.Byłam już u tylu lekarzy i nic ,mam nadzieję ,że ten pomoże mojemu dziecku

  agnieszka-ferkau

  Ocena bardzo dobry

  20 kwi 2014 05:48:49

 • TO WSPANIALY LEKARZ ,POLECAM KAZDEMU PACJENTOWI ,DZIEKUJE ZA OPIEKE CALEMU PORSONELOWI ODZIALU NEUROLOGICZNEGO!!! HANNA MIKULA

  hanna.nusia1959

  Ocena bardzo dobry

  5 mar 2014 10:36:19


Pobieranie danych

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK