Renata Budzicz

33

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem specjalistą dermatologiem z 15-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

  Posiadam liczne certyfikaty przyznawane przez:
  DERM - SERVICE POLOGNE- Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Q-Med Esthetics, Bio - Profil Polska, Allergan, Belamed, Fenice, Sekcję Medycyny Estetycznej PTL i Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, Mesoestetic, Galderma Polska, Environ, La Roche - Posay.

  Należę do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które jest polską reprezentacją w Europejskim Stowarzyszeniu Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology - ESCAD), biorę udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

  W gabinecie wszystkie zabiegi wykonuję opierając się wyłącznie na sprawdzonych przez uznanych w świecie specjalistów dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej preparatach produkcji renomowanych i istniejących od wielu lat firm: Allergan, Filorga, Teosyal. Moje doświadczenia i innych pozwalają mi na wykonywanie zabiegów z dużym poczuciem bezpieczeństwa i przewidywalnego efektu.

Usługi

 • Konsultacja dermatologiczna pierwszorazowa 100 zł
 • Następne konsultacja 70 zł

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • 23 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam, że dr Budzicz jest bardzo dobrym lekarzem. Jakkolwiek moje leczenie nie trwało specjalnie krótko, to przynajmniej mam pewność, że jestem wyleczony, bo już od bardzo dawna nie muszę zasłaniać skóry - egzema, długo leczona przez innych lekarzy, zeszła, jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie. Mogę z przekonaniem polecić dr Budzicz jako dobrego fachowca w swojej dziedzinie.

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Chciałabym bardzo podziękować pani doktor za udane leczenie. Jestem zadowolona zarówno z rezultatów kuracji, jak i zabiegów, na które od czasu do czasu przychodzę. Uważam, ze pani doktor jest jednym z najlepszych lekarzy, jakich w życiu spotkałam i mam do niej pełne zaufanie. Jeszcze raz dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 11 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Miła Pani ale nie zbyt mi pomogła na moj problem.. dala mi tylko odżywkę ktorych i tak setki uzywalam przed konsultacja.. Nie jestem w stanie nic wiecej o Pani doktor napisac siedzialam w gabinecie 10 minut.. Wizyta dość kosztowna.. Stracilam tylko czas i pieniądze.

  zgłoś nadużycie
 • 1 sierpnia 2014

  Ocena: Słaby

  Nie byłam zadowolona z wizyty. Czułam się bardzo niekomfortowo wchodząc do gabinetu, gdzie prócz P. doktor siedziała przestraszona stażystka, nie zostałam spytana nawet czy sobie w ogóle życzę obecności osoby trzeciej. Wyszłam z gabinetu zdołowana uszczypliwym podsumowaniem ze strony lekarki, a jestem w ciąży i dobrze wiem, że że tego typu komentarze doktor sobie mogła darować. A więc nastraszona wybiegłam, całe szczęście czekał na mnie mąż, który był zdziwiony, że wizyta trwała niecałe 10 minut (teraz wiem czemu byłam pospieszana), skasowana zostałam oczywiście jak za wizytę pełnowartościową. Więcej się do tej P. nie wybiorę.

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Odpowiedziała wyczerpująco na moje pytania. Jestem w trakcie kuracji i już mogę stwierdzić,że pomaga.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo kompetentna, rzeczowa, i co tu dużo gadać - nie owija w bawełnę, jestem zadowolony z leczenia. Pozbyłem się w końcu uciążliwych przebarwień.

  zgłoś nadużycie
 • 16 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  U Pani Dr Budzicz byłam już na kilku wizytach. Jest to wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem. Wyleczyła moją córkę która przez dłuższy czas zmagała się z trądzikiem. P.Dr jest zarówno bardzo dobrym lekarze nie tylko z dermatologii skóry ale i również z estetyki. To dzięki Dr. Budzicz poczułam się kobieco i bardziej pewna siebie. Zdecydowałam się na powiększenie ust. Są one bardzo naturalne i delikatne. Taki efekt oczekiwałam mimo wątpliwości które P.Dr rozwiała. Bardzo dziękuję za życzliwość, zrozumienie i cierpliwość. Z czystym sumieniem wystawiam opinię bardzo dobrą i polecam wszystkim.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Muszę przyznać, że ja jestem po leczeniu u pani dr Budzicz bardzo zadowolona. Pozbyłam się wyprysków w paru niestandardowych miejscach, dostałam tez maść na przebarwienia i rogowacenie okołomieszkowe. Fakt, ze za wizyte sie placi, ale przynajmniej nie czeka sie miesciacami jak na nfz, a na efekty leczenia narzekac nie moge. Jak dla mnie, to rewelka, i do zachowania pani dr nic nie mam - normalna, miła babka. Na pewno wroce na jakis zabieg :)

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Gdyby nie moje wnikliwe dopytywanie nawet nie uzyskałbym odpowiedzi od lekarki na pytanie brzmiące ^co mi dolega^. Klient jest traktowany jak przedmiot bez wyobrazni i wiedzy. NIE POLECAM.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja co prawda nie zauważyłam, aby pani doktor była szczególnie wylewna, ale nie można powiedzieć, aby była niemiła. W każdym razie jednak, ja na zaaplikowane mi przez nią leczenie narzekać nie mogę bo wyleczyłam się z egzemy wokół oczu. Nie wiem od czego mi się zrobiła, ale smarowałam kilka tygodni przepisanym kremem i egzema malała, aż w końcu całkowicie wszystko zeszło. Jestem więc zadowolona i wystawiam ocenę b. dobrą.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia