lek.

Maciej Prywiński

Neurochirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Stawiam przede wszystkim na skuteczne rozwiązania. Moją filozofią zawodową jest całościowy wgląd w problematykę schorzeń kręgosłupa i ich rozwiązywanie w najmniej inwazyjny dla chorego sposób. Dlatego... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

 • Zwykła wizyta

 • Operacja dyskopatii

Informacje o lekarzu

O mnie

Stawiam przede wszystkim na skuteczne rozwiązania. Moją filozofią zawodową jest całościowy wgląd w problematykę schorzeń kręgosłupa i ich rozwiązywanie w najmniej inwazyjny dla chorego sposób. Dlatego tak ważne są dla mnie, poza umiejętnościami technicznymi, zaufanie, przyjazne relacje i miła atmosfera w gabinecie. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz całkowite oddanie w walce o jego zdrowie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor jest pierwszym lekarzem, który wyjaśnił mi dokładnie moją chorobę i metody leczenia. Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem Pana doktora do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Doskonały "ślusarz" ludzkiego układu kostnego, na co jestem tego przykładem. ( operacja kręgosłupa ) Doskonały "wykładowca", objaśniający zakres "prac ślusarskich" przed i w trakcie ich wykonania. ( "jak i po co" dane leczenie ) Doskonały lekarz - wykładnia powyżej. Janusz Mącznikowski

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty,profesjonalna pomoc doktora pomoze mi normalnie funkcjonowac. Dziekuje...

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm i ogromna wiedza , szybka pomoc i miły człowiek

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry doktor, wspaniały fachowiec. Natychmiastowa decyzja o zabiegu , skuteczna interwencja chirurgiczna. Teraz czekam tylko na pozytywne efekty, które przyniosą mi ulgę.

 • dobry

  kompetentny profesjonalny , a przede wszystkim normalny człowiek . Po pierwszej wizycie u pana doktora Macieja Prywińskiego jestem w końcu pełna nadziei na poprawę mojego stanu zdrowia .

 • bardzo dobry

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za normalne życie. Dopiero po operacji wiem co to życie bez silnych bólów i zawrotów głowy, drętwienia kończyn i wielu innych dolegliwości. Podejście do pacjenta wyjątkowe ,pełne wyrozumiałości i cierpliwości. Nie mnie oceniać profesjonalizm i fachowość ale efekt jest powalający. Żyję jak za dawnych dobrych lat jak zdrowy człowiek. Jeszcze raz dziękuję!!!!

 • bardzo dobry

  Miły, kompetentny, profesjonalista. Trochę się bałem zabiegu ,groził mi wózek , ale powiedział mi doktor że blendę chodził, uwierzyłem mu i chodzę. Jestem piąty miesiąc po operacji i jest coraz lepiej. podoba mi się to że opiekuje się pacjentem po operacji i odpowiada na każdy telefon jeśli ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości. Dziękuję Panie Doktorze.

 • bardzo dobry

  Jesteś wspaniały Macieju Prywiński uratowałeś moją koleżankę Gienię Polęberską ,która miała operację kręgosłupa lędzwiowego 8 października w Gryficach teraz śmga jak autobus i czuje się wspaniale . Kochany doktorku ,pozwoliłeś jej na zapalenie papierosa za co jestem Ci wdzięczna ,Wanda Kmieć .

 • bardzo dobry

  Zgadzam się, z opinią pacjentek .To miły i kompetentny lekarz mimo młodego wieku ,specjalista najwyższej klasy .Zaufałam Mu i jestem już po zabiegu na kręgosłupie szyjnym .

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Michał Tarnowski - neurochirurg
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online