Maciej Prywiński

7

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Stawiam przede wszystkim na skuteczne rozwiązania. Moją filozofią zawodową jest całościowy wgląd w problematykę schorzeń kręgosłupa i ich rozwiązywanie w najmniej inwazyjny dla chorego sposób. Dlatego tak ważne są dla mnie, poza umiejętnościami technicznymi, zaufanie, przyjazne relacje i miła atmosfera w gabinecie. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz całkowite oddanie w walce o jego zdrowie.

Usługi

 • Operacja dyskopatii

Choroby

Specjalizacje

 • Neurochirurgia
 • 23 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry doktor, wspaniały fachowiec. Natychmiastowa decyzja o zabiegu , skuteczna interwencja chirurgiczna. Teraz czekam tylko na pozytywne efekty, które przyniosą mi ulgę.

  zgłoś nadużycie
 • 19 kwietnia 2013

  Ocena: Dobry

  kompetentny profesjonalny , a przede wszystkim normalny człowiek . Po pierwszej wizycie u pana doktora Macieja Prywińskiego jestem w końcu pełna nadziei na poprawę mojego stanu zdrowia .

  zgłoś nadużycie
 • 8 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za normalne życie. Dopiero po operacji wiem co to życie bez silnych bólów i zawrotów głowy, drętwienia kończyn i wielu innych dolegliwości. Podejście do pacjenta wyjątkowe ,pełne wyrozumiałości i cierpliwości. Nie mnie oceniać profesjonalizm i fachowość ale efekt jest powalający. Żyję jak za dawnych dobrych lat jak zdrowy człowiek. Jeszcze raz dziękuję!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły, kompetentny, profesjonalista. Trochę się bałem zabiegu ,groził mi wózek , ale powiedział mi doktor że blendę chodził, uwierzyłem mu i chodzę. Jestem piąty miesiąc po operacji i jest coraz lepiej. podoba mi się to że opiekuje się pacjentem po operacji i odpowiada na każdy telefon jeśli ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości. Dziękuję Panie Doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 25 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jesteś wspaniały Macieju Prywiński uratowałeś moją koleżankę Gienię Polęberską ,która miała operację kręgosłupa lędzwiowego 8 października w Gryficach teraz śmga jak autobus i czuje się wspaniale . Kochany doktorku ,pozwoliłeś jej na zapalenie papierosa za co jestem Ci wdzięczna ,Wanda Kmieć .

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się, z opinią pacjentek .To miły i kompetentny lekarz mimo młodego wieku ,specjalista najwyższej klasy .Zaufałam Mu i jestem już po zabiegu na kręgosłupie szyjnym .

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam na pierwszej wizycie u Pana Doktora i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. To bardzo miły, sympatyczny i uprzejmy człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, odpowiedział wyczerpująco na każde pytanie co pomogło mi podjąć dezyzję o zabiegu na kręgosłupie szyjnym. Teraz czekam na zabieg, który wykona Pan Doktor i zobaczymy co dalej................... Małgorzta I.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?