lek.

Maciej Prywiński

Neurochirurg

Umów wizytę 481 odwiedzin w ciągu 30 dni

Stawiam przede wszystkim na skuteczne rozwiązania. Moją filozofią zawodową jest całościowy wgląd w problematykę schorzeń kręgosłupa i ich rozwiązywanie w najmniej inwazyjny dla chorego sposób. Dlatego... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja lekarska
Odnerwienie stawu

Informacje o lekarzu

O mnie

Stawiam przede wszystkim na skuteczne rozwiązania. Moją filozofią zawodową jest całościowy wgląd w problematykę schorzeń kręgosłupa i ich rozwiązywanie w najmniej inwazyjny dla chorego sposób. Dlatego tak ważne są dla mnie, poza umiejętnościami technicznymi, zaufanie, przyjazne relacje i miła atmosfera w gabinecie. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz całkowite oddanie w walce o jego zdrowie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Szczerze i z całego serca polecam doktora Macieja Prywińskiego. W ubiegłym roku operował mnie dwa razy.Operację przeprowadził najlepszy neurochirurg na świecie i będę polecać go zawsze i każdemu.Dr Maciej Prywiński oprócz tego, że jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie, jest również fantastycznym człowiekiem. Miłym, serdecznym i pełnym empatii.Jeśli kiedykolwiek, cokolwiek jeszcze zadzieje się z moją głową (guzy mózgu) to wiem, że tylko Dr Prywiński , nikt inny. Serdecznie dziękuję za wszystko.Beata z Poznania.

 • bardzo dobry

  polecam , miły i kompetentny lekarz , natychmiastowa decyzja o zabiegu , teraz czekam na termin i efekt

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam, tak miłego i profesjolnie przygotowanego lekarza chciałbym spotykać za każdym razem. Na pewno do niego wrócę. Darek

 • bardzo dobry

  Bardzo miły doktor , który bardzo zrozumiale i dokładnie wyjaśnił przyczynę moich dolegliwości i w jaki sposób można im zaradzić.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz, człowiek który pracuje z pełnym oddaniem i poświęceniem mający niezwykłe podejście do pacjenta. Doskonały fachowiec - lekarz z powołania - dziękuję za pomoc - wdzięczna pacjentka Elżbieta Baranowska.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam!!!! Jestem bardzo zadowolony z wizyty, diagnozy i znalezienia powodu bólu głowy. Żadnemu z lekarzy oddziału neurologii w Koszalinie nie udało się zdiagnozować tego.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest pierwszym lekarzem, który wyjaśnił mi dokładnie moją chorobę i metody leczenia. Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem Pana doktora do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Doskonały "ślusarz" ludzkiego układu kostnego, na co jestem tego przykładem. ( operacja kręgosłupa ) Doskonały "wykładowca", objaśniający zakres "prac ślusarskich" przed i w trakcie ich wykonania. ( "jak i po co" dane leczenie ) Doskonały lekarz - wykładnia powyżej. Janusz Mącznikowski

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty,profesjonalna pomoc doktora pomoze mi normalnie funkcjonowac. Dziekuje...

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm i ogromna wiedza , szybka pomoc i miły człowiek

Zobacz podobnych specjalistów: Michał Tarnowski - neurochirurg

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę