Stawiam przede wszystkim na skuteczne rozwiązania. Moją filozofią zawodową jest całościowy wgląd w problematykę schorzeń kręgosłupa i ich rozwiązywanie w najmniej inwazyjny dla chorego sposób. Dlatego... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja lekarska
Odnerwienie stawu

Informacje o lekarzu

O mnie

Stawiam przede wszystkim na skuteczne rozwiązania. Moją filozofią zawodową jest całościowy wgląd w problematykę schorzeń kręgosłupa i ich rozwiązywanie w najmniej inwazyjny dla chorego sposób. Dlatego tak ważne są dla mnie, poza umiejętnościami technicznymi, zaufanie, przyjazne relacje i miła atmosfera w gabinecie. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz całkowite oddanie w walce o jego zdrowie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor jest pierwszym lekarzem, który wyjaśnił mi dokładnie moją chorobę i metody leczenia. Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem Pana doktora do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Doskonały "ślusarz" ludzkiego układu kostnego, na co jestem tego przykładem. ( operacja kręgosłupa ) Doskonały "wykładowca", objaśniający zakres "prac ślusarskich" przed i w trakcie ich wykonania. ( "jak i po co" dane leczenie ) Doskonały lekarz - wykładnia powyżej. Janusz Mącznikowski

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty,profesjonalna pomoc doktora pomoze mi normalnie funkcjonowac. Dziekuje...

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm i ogromna wiedza , szybka pomoc i miły człowiek

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry doktor, wspaniały fachowiec. Natychmiastowa decyzja o zabiegu , skuteczna interwencja chirurgiczna. Teraz czekam tylko na pozytywne efekty, które przyniosą mi ulgę.

 • dobry

  kompetentny profesjonalny , a przede wszystkim normalny człowiek . Po pierwszej wizycie u pana doktora Macieja Prywińskiego jestem w końcu pełna nadziei na poprawę mojego stanu zdrowia .

 • bardzo dobry

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za normalne życie. Dopiero po operacji wiem co to życie bez silnych bólów i zawrotów głowy, drętwienia kończyn i wielu innych dolegliwości. Podejście do pacjenta wyjątkowe ,pełne wyrozumiałości i cierpliwości. Nie mnie oceniać profesjonalizm i fachowość ale efekt jest powalający. Żyję jak za dawnych dobrych lat jak zdrowy człowiek. Jeszcze raz dziękuję!!!!

 • bardzo dobry

  Miły, kompetentny, profesjonalista. Trochę się bałem zabiegu ,groził mi wózek , ale powiedział mi doktor że blendę chodził, uwierzyłem mu i chodzę. Jestem piąty miesiąc po operacji i jest coraz lepiej. podoba mi się to że opiekuje się pacjentem po operacji i odpowiada na każdy telefon jeśli ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości. Dziękuję Panie Doktorze.

 • bardzo dobry

  Jesteś wspaniały Macieju Prywiński uratowałeś moją koleżankę Gienię Polęberską ,która miała operację kręgosłupa lędzwiowego 8 października w Gryficach teraz śmga jak autobus i czuje się wspaniale . Kochany doktorku ,pozwoliłeś jej na zapalenie papierosa za co jestem Ci wdzięczna ,Wanda Kmieć .

 • bardzo dobry

  Zgadzam się, z opinią pacjentek .To miły i kompetentny lekarz mimo młodego wieku ,specjalista najwyższej klasy .Zaufałam Mu i jestem już po zabiegu na kręgosłupie szyjnym .

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Michał Tarnowski - neurochirurg

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę