Bogusław Staniul, chirurg Zielona Góra

Bogusław Staniul

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

40
 • 6 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziękuję panu ordynatorowi za profesjonalne podejście! Dzięki Panu nie mam już guzka w lewej piersi, i blizna zrasta się świetnie. Poza tym przemiła opieka na oddziale, jak na szpital jest bardzo zadbany i czyściutki, widać, że lekarz z powołania, stworzony dla ludzi !! Jeszcze raz dziękuję

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały Człowiek. Prawdziwy Lekarz!!!! Doskonały chirurg. Profesionalista w każdym calu. "Ludzki człowiek". Wszyscy lekarze powinni się od Niego uczyć, jak leczyć i zarządzać oddziałem. Życzę wszystkim, którzy muszą oddać się w ręce chirurga aby trafili na doktora Staniula.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry chirurg.Budzi zaufanie ,daje poczucie bezpieczeństwa a przede wszystkim pomimo nawału obowiązków nie daje odczuć pacjentowi ze brak mu dla niego czasu.Bardzo to ważne by chory czuł że jest ważny.Pomimo długiego leczenia nie odsyła nie wiadomo dokąd?????Udziela pełnej wyczerpującej informacji i wsparcia.Otwarcie rozmawia z pacjentem o problemie w trakcie leczenia ale i o niemocy???.No i co ważne bardzo delikatny .Nie jest cudotwórcą ale na pewno wyczerpie wszystkie możliwości leczenia i pomoże choremu przejść przez ten trudny czas .Stworzył wspaniały oddział i zespół .Podziękowania .Szczerze polecam . B.M.

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  02.08.2013 i 28.08.2013 byłam operowana z powodu raka piersi przez doktora Bogusława Staniula. Bardzo dobry specjalista, jego uśmiech dawał wsparcie nam pacjentom w ciężkich dla nas chwilach. Jest to lekarz,który nie traktuje pacjenta jako procedury tylko jako człowieka wymagającego pomocy i za to bardzo serdecznie dziękuję !

  zgłoś nadużycie
 • 17 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Składamy najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności i podziękowania Ordynatorowi Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Sulechowie Panu dr n. med. Bogusławowi Staniulowi oraz wszystkim lekarzom, pielęgniarkom oraz pracownikom Oddziału Chirurgii w Sulechowie, za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa , nieustający uśmiech , cierpliwość i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną pomoc. Życzymy również wszelkiej pomyślności na dalsze lata pracy oraz wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia. Wdzięczne pacjentki - Janina Wysocka z córką Wiesławą . Sulechów, 17 kwietnia 2013 r.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy specjalista u jakiego miałam okazję się leczyć. Lekarz, który zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Pod jego opieką pacjent czuje, że nie jest sam ze swoją chorobą i jest w naprawdę dobrych rekach. Do tego bardzo życzliwy uprzejmy i z ogromna wiedzą. Prawdziwy lekarz z powołania. Oby było wiecej takich jak ON...

  zgłoś nadużycie
 • 5 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dziękuję panu doktorowi Staniulowi za udaną operację tarczycy w lutym 2013 r. Z całego serca polecam ten oddział chirurgii w Sulechowie. Sam pan doktor - to moim zdaniem najlepszy specjalista w regionie. Profesjonalizm oraz wielkie Serce i Dusza Anioła. Wspaniały personel-życzliwy dla pacjenta. Życzę wszystkim wielu sukcesów w pracy. Serdecznie pozdrawiam. Wiesława W.

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie ma słów którymi można określić osobę dr.Staniula jako lekarza i człowieka.Słowa :wspaniały,b.dobry itp. wedlug mnie są zbyt codziennie i na pewno nie oddają tego co Pan Doktor robił,robi i na pewno w przyszłości będzie robił dla pacjentów.

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Staniul jest wspaniałym specjalistą. Przede wszystkim jest kompetentny. Już dwa razy mnie operował, raz w starym szpitalu, drugi raz w nowym. Podziwiam Jego fachowość i życzliwość. Wszyscy lekarze powinni się od Niego uczyć, jak leczyć i zarządzać oddziałem.

  zgłoś nadużycie
 • 13 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały Człowiek. Prawdziwy Lekarz!!!! Doskonały chirurg. Pod Jego opieką czułam się jak u mamy ;))

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami