Adresy i cenniki usług

 • Prywatny Gabinet Ginekologiczny

  1 Maja 30 2
  47-300 Krapkowice, opolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Medicus

  Plac Piłsudskiego 5
  45-706 Opole, opolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Medicus

  Pan doktor bardzo mily, stwarza w gabinecie przyjemną atmosferę. Badania wykonuje bardzo delikatnie. Polecam.

 • I
  Lokalizacja: Medicus

  Nie polecam. Wizyta odbyła się w ramach NFZ, poprosiłam o skierowanie na kilka podstawowych badań po poronieniu, lecz niestety ich nie otrzymałam. Musiałam więc zrobić badania prywatnie... No cóż... Podobno po pierwszym poronieniu na NFZ nic się nie należy... A szkoda, bo tyle się mówi teraz o polityce prorodzinnej...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Lokalizacja: MedicusUsługa: Inny

  Bardzo dobry lekarz. Miły, cierpliwy. Wizyta przebiegla zgodnie z moimi oczekiwaniami. Doktor wszystko cierpliwie wytlumaczyl, odpowiedzial na moje pytania. Super opieka. Polecam!!!

 • P
  Lokalizacja: Medicus

  Świetny lekarz. Bardzo uprzejmy i kulturalny człowiek. Odpowiedział rzeczowo na wszystkie moje pytania. Zlecił mi wszystkie niezbędne badania i właściwie zdiagnozował. To jedyny ginekolog, u którego nie czułam skrepowania podczas wizyty. Specjalista w swojej dziedzinie z ludzkim podejściem do pacjentki.
  Polecam wizyty u p. Doktora w 100%.

 • P

  Lekarz godny w 100 procentach polecenia. Jeździłam do wielu lecz z
  tak fachowym i profesjonalnym podejścia do mnie jako pacjentki jeszcze sie
  nie spotkałam. Wszelkie moje obawy zostały rozwiane w bardzo przejrzysty
  i merytoryczny sposob. Doktor nie tylko poświecił mi dużo czasu ale
  skierował na wszelkie mozliwe i kompleksowe badania. Po zapoznaniu sie z
  moim problemem Doktor oprócz specjalistycznej porady podszedł do mnie z
  duża empatia co w dzisiejszych cżasach kiedy lekarzowi zależy na czymś
  zupełnie innym,sie nie zdaża. Panie Doktorze bardzo dziekuje za
  człowieczeństwo i profesjonalizm w tym co Pan robi. Do zobaczenia na
  kolejnej wizycie.

 • M

  Bardzo dobry lekarz, szczerze polecam. Spokojny, cierpliwie wszystko wytłumaczył i fachowo podszedł do tematu. Skierował na badania, zajął się moim problemem i w końcu ktoś mi pomógł, a nie tylko przepisał kolejna receptę. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!

 • Stanowczo odradzam Pana doktora. Mój przypadek to pierwsza wizyta w sprawie ciąży. Pierwsza rzecz, która zwróciła moją uwagę to zużyte rzeczy jednorazowego użytku po poprzedniej pacjentce na krześle w przebieralni. Kolejna sprawa to pognieciony papier na kozetce. Miałam nieodparte wrażenie że nie ja pierwsza z niego korzystam. Jednak największy horror dopiero miał nadejść. Pan doktor podczas badania USG milczał, więc ja dopytywałam: "Czy jestem w ciąży?". Doktor stwierdził: "Tak, ale nie wiem czy dziecku bije serce..." Po czym odwrócił monitor do mnie i powiedział że musimy to razem stwierdzić!!! Oblała mnie fala zimnego potu i doznałam uderzenia gorąca jednocześnie. Tłumaczyłam doktorowi że nie mam pojęcia na temat tego badania i nie wiem jak stwierdzić czy dziecko żyje czy nie, bo to jest moja pierwsza ciąża. Doktor Skuza stwierdził, że muszę to skonsultować z innym lekarzem i wręczył mi wizytówkę do swojego kolegi i polecił umówić się na wizytę. Powiedział że jeśli zadzwonię od razu to jeszcze dziś mnie przyjmie. Z gabinetu wyszłam zalana łzami, na korytarzu próbowałam dojść do siebie i dzwoniłam do męża. Doktor Skuza wyszedł z gabinetu i zapytał czy dzwonie do jego kolegi lekarza. Przytaknęłam, a on dorzucił żebym się zapisała na kolejną wizytę to założy mi kartę ciąży...
  W rezultacie, jeszcze tego samego wieczora, umówiłam się do mojego sprawdzonego ginekologa. Ten stwierdził, że wszystko w porządku i jestem w 6 tygodniu ciąży. Z całą pewnością mogę stwierdzić że była to pierwsza i ostania wizyta u doktora Skuza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie zaznaczę że bardzo słaby bo Dr.Skuza na pewno posiada doświadczenie i wiedzę, ale podejście do pacjentki trochę przerażające, nie wiedziałam co robić kiedy czekałam aż Dr. Skuza skończy grzebać w swoim telefonie, miałam ochotę już wyjść z gabinetu bo nie ukrywam że trochę to trwało. Lekarz jest przede wszystkim dla pacjentki i na pewno żadna z nas nie przychodzi bez powodu, dlatego należy nam się odpowiednie zainteresowanie ze strony lekarza bo po prostu taka jego praca, w tym zawodzie chyba ważne jest jednak zamiłowanie i poświęcenie. Nie polecam kobietom które oczekują zainteresowania ze strony lekarza ja na pewno nie wrócę do Dr. Skuzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • N

  Poprosiłam o skierowanie na badanie hormonów, zostały mi przepisane jednak pigułki antykoncepcyjne. Ponadto lekarz poleca ciągle aptekę naprzeciwko przychodni, a po sprawdzeniu cen okazuje się, że nie leki nie są tam wcale tak tanie jak mówi.

 • K

  Ciężko mi mówić o kompetencjach pana Skuzy ponieważ nie jestem specjalistą. Mogę ocenić jedynie jego stosunek do mojej osoby tzn totalna ignorancja. Byłam u niego w sumie 5 razy - 1 raz przed ciążą (wydawał mi się ok) i 4 razy już w trakcie ciąży. Pomimo tego, iż te 4 wizyty były w okresie 2 miesięcy pan doktor przy każdej wizycie pytał co dolega - przy tylu wizytach już chyba mógł zapamiętać. Kartę ciąży założył mi dopiero na 4 wizycie - miałam wrażenie że nie dawał szans mojemu dziecku, ponieważ ciąża zaczęła się od poważnej infekcji dróg oddechowych. Jakiekolwiek badania przepisał mi dopiero na 3 wizycie, gdzie kobieta w ciąży raz w miesiącu powinna mieć badaną krew i mocz. Na moje pytania odpowiadał zdawkowo, mamrotając coś pod nosem. Cały czas marudził ile to ma pacjentek i jaki jest zmęczony. Odniosłam wrażenie że czeka na łapówkę, dlatego zmieniłam lekarza i nie żałuję. Daję ocenę neutralną ponieważ być może dobry z niego specjalista, ale lekarz też musi musi być człowiekiem...

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

147

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.