Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B

  Moja corka operowana byla przez innego lekarza, ale z Panem Doktorem mielismy kontakt przebywajac na oddziale. Brakowalo mi lepszej komunikacji, wiecej informacji na temat stanu dziecka. Pan Doktor z wlasnej inicjatywy mowil niewiele, rowniez o wykonywanych zabiegach.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  mama
  Oddział neurochirurgi to wielka tragedia dla takiej renomy jak Prokocim. Dr. Kawecki jest małomówny i nie umie grzecznie odpowiedzieć rodzicowi na nurtujące go pytania dotyczące jego dziecka. Jego odpowiedzi są skąpe i ignoranckie. Trzeba się nieżle nagłowić jak odpowiednio zadać pytanie , i czy je w ogóle zadawać. Operację którą miał mój syn a którą przeprowadzał Dr. Kawecki poprawiał inny światowej sławy neurochirurg , od którego dowiedziałam się wszystkiego o co zapytałam chociaż moje pytania były czasami bardzo niespójne. Po operacji Dr. Kawecki powiedział nam że usunął guza mojemu synowi. W istocie wyciął tylko kawałeczek , a całość usunął inny lekarz ,który wiedział że da sobie z tym radę.Wiedział też o tym że w Krakowie nie ma takiego neurochirurga, który umiałby usunąć guza którego miał mój syn. Dlatego Prokocim powinien postarać się o lekarza który umie współpracować z rodzicami i ich dziećmi a w razie czego nie wstydzi się odesłać rodziców do innego lepszego od siebie specjalisty. Moje dziecko jest już dość duże(15 lat)

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Serdecznie dziękuję za fachową poradę i skierowanie mnie do doc.Kwiatkowskiego . Pozdrawiam bardzo serdecznie G. Majewska z Rybnika

 • Wytłumaczyć chorobę i całą resztę tak, aby pacjent zrozumiał, to nie lada sztuka. Panu doktorowi się to bezbłędnie udało i chwała mu za to. Lepiej się żyje, gdy wiem z czym mam do czynienia, jak to leczyć i jak o siebie dbać.

 • Dziękuję całemu zespołowi lekarzy oraz oczywiście panu Kaweckiemu za polepszenie mojego życia i sprawienia, że mogę normalnie funkcjonować. Takich lekarzy powinno się szczególnie cenić.

 • Jestem jak najbardziej na tak! Doktor wie, co robi. Jest to wybitny lekarz a przy tym dobry człowiek. Diagnoza od razu była trafna i konkretna. Wiedziałam, co mi jest i jak się będę leczyć. Kolano „dobrze działa”, cięcia pooperacyjne wyglądają naprawdę dobrze. Polecam.

 • Panie doktorze bardzo panu dziękujemy za to, że nasza córeczka dzięki Panu ma szansę na normalne życie. Jako lekarz jest Pan wspaniałym fachowcem, z bardzo dobrym podejściem do dzieci, córeczka została bardzo szybko zdjagnozowana i zoperowana, pobyt w Prokocimiu wspominamy bardzo dobrze i serdecznie pozdrawiamy cały oddział :)

 • Dr. Kawecki mało mówi, trzeba wszystko wyciągać od niego o nic nowego i dokładnego nie powie rodzicom, jest nie miły czasami, bardzo długo się czeka w poczekalni i jest dużo wad lecz nikt nie jest ideałem. Mam 17lat. Jestem po 2 operacjach kręgosłupa i męczę się już ponad 5lat z moimi plecami i życie jest bardzo ciężkie jak dla mnie. Nigdy nie miałam takiego życia jak moi rówieśnicy. Zjeździłam pól Krakowa, aby znaleźć szpital i lekarza, który mi pomoże i to właśnie Panu Dr. to wszystko zawdzięczam. Było ciężko i to nawet bardzo, ale jakoś powoli stanęłam na nogi. I to Dr. jako jedyny w Krakowie postawił znaczną diagnozę i zoperował mnie bardzo szybko. Teraz jestem 6miesięcy od ostatniej operacji, ale wszystko powraca i nie wiadomo z skąd ten ból, którego nie powinno być. Jestem już po zastrzykach, po bardzo silnych lekach i nic. Rehabilitację skończyłam 3 miesiące temu i jest co raz gorzej nie wykonam już tych ćwiczeń co na rehabilitacji. I nie wiem co robić, ale co do D. Kaweckiego to dziękuje mu z całego serca za to co zrobił dla mnie, że pozwolił mi skorzystań z tego życia choć odrobinę.

 • To świetny specjalista. Dość ostrożny w diagnozie (naszej córce zlecił dodatkowe badania). Bywa małomówny, jednak udziela rzetelnych informacji, nie ukrywa że nie jest czegoś pewien. Warto nie zrażać się milkliwością - na pytania odpowiada zgodnie ze stanem swojej wiedzy.

 • Dzisiaj byłem z dzieckiem u tego lekarza , jestem zawiedziony i rozczarowany , że w Prokocimiu jeszcze leczą tacy lekarze. Nie polecam nikomu, dziecko i ja zostaliśmy zignorowani , już nie mówiąc ,że sam nic nam nie powiedział, musiałem od niego wyciągać diagnozę . Dziecku po urazie głowy nawet nie zlecił prześwietlenia o tomografie już nie wspomnę. Jakieś dogaduszki o "komunie" to tak i to wszystko po 5 godzinach czekania w poczekalni. Sama wizyta trwała 5 min. Nie polecam!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

136

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.