Zbigniew Wyrzykowski

Okulista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  4 miesiące po zabiegu, czasem dokucza jeszcze niewielka suchość oczu ale - wzrok sokoli. Było warto. Doktor nie jest może zbyt wylewny , ale w końcu jest chirurgiem i powinien mieć sprawność manualną i wiedzę a nie zdolności oratorskie. Pani Kasia za to wytłumaczyła wszystkie szczegóły, uprzedziła o powikłaniach, dokładnie przekazała listę zaleceń. Jak każda operacja - może mieć powikłania, ale moja wada miała w miarę dobre rokowania, dlatego poddałam się zabiegowi (krótkowzroczność plus mały astygmatyzm), gdyby ryzyko było większe - pewnie bym się nie zdecydowała. O wszystkich za i przeciw byłam poinformowana. Teraz jest super - mam nadzieję, już na stałe. Bardzo dziękuję.

 • A

  Bardzo dobry lekarz.Jestem 6 lat po operacij laserowej krotkowzrocznosci.Jestem taka szczesliwa.Nie potrzebuje okularow i soczewek kontaktowych.Mam nadzieje,ze tak bedzie zawsze.Dziekuje panie doktorze.Przeszlam w zyciu wiele operacij zdrowotnych jak i plastycznych,ale tylko ta sie naprawde udala.

 • A

  Przeszłam laserową korekcję wzroku (krótkowzroczność z astygmatyzmem) w Łodzi. Przed zabiegiem kompleksowe badania, super opieka, uprzedzono mnie czego mogę się spodziewać. Bardzo fachowy doktor, cierpliwy w stosunku do pacjenta. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, jest wspaniale.

 • Polecam Pana Doktora i Jego klinikę.Jestem rok po korekcji laserowej.Zabieg i okres po nim przebiegł bez żadnych powikłań.Mimo sporej wady, udało się ją tak skorygować,że o okularach dawno już zapomniałam.

 • Jestem już prawie 12 lat po operacji zaćmy. Pan doktor wykonał operacje ( prawe, potem lewe oko) perfekcyjnie ! Jestem Mu bardzo wdzięczna. Oczy działają jak nowe!

 • Mój przypadek jest dość specyficzny mam takie schorzenie oczu , że wielokrotnie miałem problem z okulistami aż wreszcie trafiłem do państwa Wyrzykowskich. i powiem wprost jeszcze nigdy nie miałem tak dokładnego badania doktor przepisał mi dobre okulary a wcześniej miałem z tym problem . Potem jeszcze 2 krotnie chodziłem do tego gabinetu gdy miałem problem i zawsze pan dokktor mi pomagał . Ja jestem bardzo zadowolony z wizyt u doktora Wyrzykowskiego i mogę je polecić każdemu.
  Marcin B

 • Jeśli ktoś ceni sobie kompetencję- POLECAM.
  Jeśli ktoś lubi jak lekarz miło kadzi- może czuć się zawiedziny
  Jeśli ktoś szuka lekarza który swoją pracę firmuje swoim nazwiskiem , a nie nazwą firmy ( jak to bywa ) - POLECAM

 • Skorygował a jakże do 0, tylkko, że ja widziałem przed operacją słabo a teraz nie widzę prawie nic. Pan doktor zapisał wspaniałomyślnie okulary i zaproponował korekcję drugiego oka - chyba po to żeby mnie całkiem oślepić. A i jeszcze nakazał wręcz zakup soczewek u niego bezpośrednio bo jak zasugerował TYLKO te od niego będą dobre na moją bądź co bądź skorygowaną wadę - Brawo Doktorku !
  Inny okulista powiedział mi, że takiej wady się nie koryguje bo jest za dużo powikłań. Ot co...

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

 • Najlepszy okulista, z którym miałem do czynienia. Miałem laserową korekcję wzroku metodą LASIK, wada: OL - 4 OP - 2.25 plus lekki astygmatyzm. Widzę rewelacyjnie, lepiej niż w okularach przed zabiegiem, nie odczuwam żadnych dolegliwości(np. efektu halo, starburst ). Jeśli chodzi dyskomfort po zabiegu to jest on minimalny, pieczenie i łzawienie otrzymuje się do 3 godzin. Podsumowując uważam doktora Wyrzykowskiego za osobę bardzo dobrze przygotowaną do przeprowadzania tego typu zabiegów i nie żałuję chwili, że się zdecydowałem na lkw właśnie u Niego.

 • Pan doktor nie radzi sobie z powikłaniami, korekcje wady wzroku wykonał niepoprawnie. W moim przypadku zamiast rekorekci przepisał okulary, a przecież wykonywałam zabieg aby okularów nie musieć nosić. To jakiś absurd. Operacja wykonana nie poprawie co czułam już od samego początku, ale Pan doktor udawał na każdej wizycie że problemu nie ma!!! Odradzam tego lekarza z reką na sercu!!!!!